Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434315 16/12/2005 10:52
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Kevin Sam w domu leci ! hahaha tylko nie pamietam kiedy chyba dzisiaj o 19:00

Bonus: Unibet
#434316 19/12/2005 19:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
hehe Rambo leci

#434317 20/12/2005 15:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Dzisiaj we wtorek na TVP2 leci jakis miniserial - 1-szy odcinek 10-cio minutowy.

Tytul:

Book - macher

Ciekawe o czym to bedzie?

#434318 20/12/2005 16:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
z samego tytulu wychodzi mi ze to bedzie cos o ksiazkach (Book - ksiazka) ale kto wie co jaki poziom angielskiego maja w TVP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434319 20/12/2005 16:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja polecam dzisiaj Filadelfie na polsacie.

#434320 20/12/2005 16:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
jeee book-macher jets juz sie zaczol i jakid baran znudzonym glosem opowiada ile ksiazek trafia do ksiegarni:(

#434321 20/12/2005 16:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mialy byc do bookmachera a nie do filadelfii zly przycisk wcisnalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chcialem zacytowac

#434322 20/12/2005 16:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Rzeczywiscie - to tylko taki chwyt marketingowy.
Nic wspolnego z bukmacherka

#434323 23/12/2005 19:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Impostor Impostor

piątek 23.12.2005 TVP 2 23:50

Jest rok 2079. Od ponad 20 lat trwa wyniszczająca wojna Ziemian z mieszkańcami planety Alfa Centauri. Ponawiane ataki odmieniły oblicze Ziemi. Tylko niektóre miasta znalazły się pod ochronnym parasolem potężnych pól elektromagnetycznych. Inne zniszczyły bombardowania Centaurian. Poza polem ochronnym rozciągają się rozległe strefy zniszczenia, zamieszkiwane przez biedotę. Celem stojącej na wyższym poziomie rozwoju technologicznego cywilizacji obcych jest zagłada rodzaju ludzkiego. Dotychczas w prowadzonej wojnie przewagę mieli obcy. Ale jest iskierka nadziei dla ludzkości walczącej o przetrwanie. Naukowcy pracują nad potężną bronią, która być może jest w stanie odmienić losy zmagań. Jednym z jej twórców jest wybitny konstruktor Spencer Olham. Ten ranek jest inny niż pozostałe. Wszędzie pełno funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa. Do miasta ma przybyć pani Kanclerz - przywódczyni ludzkości - aby spotkać się z naukowcami. Ale Agencja Bezpieczeństwa Ziemi wykrywa spisek. Centaurianie planują zamach na panią Kanclerz. Ich agenci to automaty, które przedostają się na Ziemię, zabijają wybrane osoby i wcielają się w nie, przejmując ich postać i wspomnienia. Potem niepostrzeżenie przenikają w pobliże ofiary i detonują ukryte głęboko w ciele bomby. Spencer jest jednym z podejrzanych i zostaje aresztowany. Przerażony mężczyzna jest przekonany, że doszło do fatalnej pomyłki. Ucieka wprost ze stołu operacyjnego w laboratorium, ścigany przez członków Agencji i żołnierzy majora Hathawaya. Chce za wszelką cenę ujść z życiem i dowieść swojego człowieczeństwa. Ale jak przekonać uzbrojonych żołnierzy, przyjaciół, a nawet ukochaną żonę? Jak udowodnić sobie, że jest się sobą? Film Gary`ego Fledera jest adaptacją prozy Philipa K. Dicka, jednego z najwybitniejszych, lecz także najbardziej kontrowersyjnych twórców nurtu fantastyki naukowej. Dzięki przekonującej roli Gary`ego Sinise`a powstał obraz mroczny i niepokojący, do końca trzymający widza w napięciu.

Fanom Philipa K. Dicka polecac nie trzeba

#434324 02/01/2006 17:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dzieci z Leningradzkiego [color:"red"] 22:40 TVN [/color]

Film dokumentalny ...

#434325 02/01/2006 18:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
dokładnie, także polecam oglądnać Dzieci z Leningradzkiego, film o bezdomnych dzieciach w Rosji.

#434326 07/01/2006 18:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Czarny kot, biały kot - dziś Ale Kino! 20:00
reż.Emir Kusturica

Marko, nicpoń, nierób i do tego syn właściciela cementowni, poszukuje pieniędzy na sfinalizowanie pewnego ciemnego interesu. Wpada na pomysł, by naciągnąć gangstera Grgę, przyjaciela swego ojca, na grubszą sumkę, wmawiając mu, że stary ojciec umarł. Pomysł okazuje się trafny, więc Marko dobiera sobie wspólnika Dadana, króla cygańskich kanciarzy; rozkręcają obiecujące przedsięwzięcie. Na kłopoty długo czekać nie muszą.

#434327 09/01/2006 20:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Jeśli ktoś się nudzi to polecam obejrzeć za chwile na tvn program "Mamy Cię"Szczególnie polecam ten motyw jak bedą wkrecac Kotulanke jak dla mnie był to ich chyba najlepszy numer

#434328 13/01/2006 10:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
dzisiaj o 22.45 na tvn jest zarąbisty film pt. "Uśpieni". W filmie grają m.in. Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt i Kevin Bacon. Pewnie wielu z was go oglądało. POLECAM!!!

#434329 13/01/2006 21:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
up up up up
kto nie oglądał nie może przepuscic tego filmu

#434330 14/01/2006 18:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
właśnie przeglądałem dzisiejszy program polsatu sport i patrzę o od 20 będzie nadawany półtorejgodzinny reportaż zatytułowany "Ebi Smolarek" jestem ciekawy tego co można zobaczyć i myślę, że warto zobaczyć ten reportaż
Pozdrawiam m_k_polska

#434331 15/01/2006 21:02
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Dla miłośników polskiego futbolu.
O 22:15 na TVN program Superwizjer o działalności PZPN.
Generalnie program ma pokazać, że nie wszystko w tej organizacji dziala tak jak to przedstawiają działacze.

Czesto oglądam magazyn Superwizjer i moge powiedziec, ze sa tam bardzo ciekawe reportaże nagłaśniające i obrazujące(np. ukryte kamera) nadużycia urzędników ...

#434332 16/01/2006 13:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
"Papillon" - TVP1 20:10

Klasyka kina.
Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a.
150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami.
Goraco polecam !

#434333 16/01/2006 14:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
"Papillon" - TVP1 20:10

Klasyka kina.
Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a.
150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami.
Goraco polecam !
w TVP 1 reklamy w czasie filmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pierwszy slysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#434334 16/01/2006 14:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Quote
"Papillon" - TVP1 20:10

Klasyka kina.
Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a.
150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami.
Goraco polecam !
w TVP 1 reklamy w czasie filmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pierwszy slysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

no to zem sie wygoofil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie zauwazylem nie i mamy klopsika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sorki za klopot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,442 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1