|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
"Papillon" - TVP1 20:10
Klasyka kina. Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a. 150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami. Goraco polecam ! Wszedłem do tego tematu żeby polecić ten właśnie film ale jak widzę amkwish mnie uprzedził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny film, jeden z moich ulubionych, gorąco polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
0:00 POLSAT "Taksowkarz", polecam goraco..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
0:00 POLSAT "Taksowkarz", polecam goraco.. "Stary" młody De Niro - w jednej z najlepszych swoich ról. Polecam również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
...i młoda "stara" Jodie Foster,wówczas 14-latka.
Media prorokowały,że jak tak wcześnie wydoroślała to źle skończy i na szczęście nie miały racji.
Moja ulubiona aktorka dzis u boku najlepszego z aktorów.
Dołączam sie do poleceń ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
szczególnie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ktoś oglądał dzisiaj: Złoto dla naiwnych: z powrotem w siodle City Slickers II: The Legend of Curly's Goldpiątek 20.01.2006 TVP 1 20:15
Co się stało jak znaleźli te złoto i wpadło do kopalni kilka ludzi???
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
"Dzieci niebios" - TVP2 wtorek 22:40Jeśli ktoś szuka filmów akcji, w których trup ściele się gęsto a efektów specjalnych jest więcej niż dialogów to zdecydowanie NIE polecam. Jeśli ktoś przyzwyczajony jest do holywoodzkich standardów, oczekuje że zobaczy na ekranie znanych aktorów to również NIE polecam. Jeśli natomiast ktoś lubi odkrywać kinematografię innych narodów (Dzieci niebios to film irański) to serdecznie zachęcam do włączenia telewizora o 22:40. Historia opowiedziana przez Madjdiego jest prosta ale i momentami wzruszająca a gra aktorów (dzieci) autentyczna... Ja "Dzieci niebios" obejrzę po raz trzeci... z przyjemnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam! PS A oto krótka recenzja p.Szczerby z "Gazety Wyborczej": http://serwisy.gazeta.pl/tv/1,47061,3112072.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
Dzis cos dla milosnikow 1 edycji Big Brothera czyli polski film o reality show pt. "Show" tym rozniacy sie od innych filmow np. J.Gruzy o podobnej tematyce "Gulczas a jak myslisz", "Yyyyyrek-kosmiczna nominacja",ze nie wystepuja tam uczastnicy Big Brothera a zawodowi aktorzy m.in. C.Pazura.Jak ogladałem film Show chyba 2 lata temu bardzo mi sie spodobał,doskonała rozrywka dzis bedzie na 1-ce o 20-15. Czarek, uciekając przed zemstą bandytów, trafia na casting programu z gatunku reality show. Znajduje schronienie na wyspie odizolowanej od świata. Wraz z ośmiorgiem uczestników ma tam żyć pod okiem kamer. W miarę rozwoju wydarzeń i z upływem czasu telewidzowie będą kolejno decydowali, kto ma odpaść z programu. Ten, kto zostanie, zgarnie 2 mln złotych i samochód. Czarek bardziej niż o wygraną dba o swe bezpieczeństwo. Wkrótce na wyspie dochodzi do morderstw. Producentka, by zwiększyć oglądalność, upublicznia kryminalną przeszłość Czarka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
phantom chyba troszkę obraził "Show".
porównując taki film... z jakimiś shitami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dobra obsada, genialne teksty, solidna rola Czarka.
A co najważniejsze... film z przekazem :-)
Skłania do myślenia...
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
"Pływałem łódką....... Bols "
serdecznie polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
na najwyższym to raczej nie, ale w potoku polskich miernot, "Show" wypada nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Dzis cos dla milosnikow 1 edycji Big Brothera czyli polski film o reality show pt. "Show" tym rozniacy sie od innych filmow np. J.Gruzy o podobnej tematyce "Gulczas a jak myslisz", "Yyyyyrek-kosmiczna nominacja",ze nie wystepuja tam uczastnicy Big Brothera a zawodowi aktorzy m.in. C.Pazura.Jak ogladałem film Show chyba 2 lata temu bardzo mi sie spodobał,doskonała rozrywka dzis bedzie na 1-ce o 20-15. Czarek, uciekając przed zemstą bandytów, trafia na casting programu z gatunku reality show. Znajduje schronienie na wyspie odizolowanej od świata. Wraz z ośmiorgiem uczestników ma tam żyć pod okiem kamer. W miarę rozwoju wydarzeń i z upływem czasu telewidzowie będą kolejno decydowali, kto ma odpaść z programu. Ten, kto zostanie, zgarnie 2 mln złotych i samochód. Czarek bardziej niż o wygraną dba o swe bezpieczeństwo. Wkrótce na wyspie dochodzi do morderstw. Producentka, by zwiększyć oglądalność, upublicznia kryminalną przeszłość Czarka. idiotyczny film; Pazura występuje w coraz bardziej kretyńskich filmach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> prowokacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nie no odwołuje; pierwsze pól godziny było nudne jak flaki z olejem, ale teraz trochę się rozkreciło, zobaczymy co będzie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a może to magia wypitego browara zadziałała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> prowokacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a jezlie nie prowokacja to zeby zrobic "dobry polski fillm" trzeba na poczatku pokazac pare nagich cyckow, a potem widz bedzie siedzial do konca filmu i czekal czy moze jeszcze pokaza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przelaczylem na the score na tvn - to byl dobry film - do konca trzyma w napieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a jezlie nie prowokacja to zeby zrobic "dobry polski fillm" trzeba na poczatku pokazac pare nagich cyckow, a potem widz bedzie siedzial do konca filmu i czekal czy moze jeszcze pokaza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przelaczylem na the score na tvn - to byl dobry film - do konca trzyma w napieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie. Cycki i przekleństwa i mamy hiciora. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak na poważnie.... to Skoro przelączyłeś i nie zobaczyłeś do końca, to jak mozesz oceniac ten film ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzis o 22.55 na TV4 Prawdziwy romans - scenariusz Tarantino i swietna obsada . Film z 1993 . Przyznam ze nie widzialem wczesniej ale ten filmik chyba trzeba zobaczyc http://www.imdb.com/title/tt0108399/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
"Papillon" - TVP1 20:10
Klasyka kina. Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a. 150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami. Goraco polecam ! Wszedłem do tego tematu żeby polecić ten właśnie film ale jak widzę amkwish mnie uprzedził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny film, jeden z moich ulubionych, gorąco polecam! Cholera, przegapiłem, choc kiedys oczywiscie oglądałem. A również uważam go za genialny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Dziś tvp1 godz. 23:35 film "Huragan" ze wspaniałą kreacją Denzel'a Washington'a - gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|