Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434335 16/01/2006 18:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
"Papillon" - TVP1 20:10

Klasyka kina.
Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a.
150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami.
Goraco polecam !

Wszedłem do tego tematu żeby polecić ten właśnie film ale jak widzę amkwish mnie uprzedził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny film, jeden z moich ulubionych, gorąco polecam!

Bonus: Unibet
#434336 20/01/2006 16:11
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
0:00 POLSAT "Taksowkarz", polecam goraco..

#434337 20/01/2006 20:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
0:00 POLSAT "Taksowkarz", polecam goraco..

"Stary" młody De Niro - w jednej z najlepszych swoich ról.
Polecam również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434338 20/01/2006 20:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
...i młoda "stara" Jodie Foster,wówczas 14-latka.

Media prorokowały,że jak tak wcześnie wydoroślała to źle skończy i na szczęście nie miały racji.

Moja ulubiona aktorka dzis u boku najlepszego z aktorów.

Dołączam sie do poleceń ;-)

#434339 20/01/2006 20:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
ja rowniez polecam

#434340 20/01/2006 21:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
szczególnie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434341 20/01/2006 21:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ktoś oglądał dzisiaj:
Złoto dla naiwnych: z powrotem w siodle City Slickers II: The Legend of Curly's Goldpiątek 20.01.2006 TVP 1 20:15

Co się stało jak znaleźli te złoto i wpadło do kopalni kilka ludzi???

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#434342 24/01/2006 19:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
"Dzieci niebios" - TVP2 wtorek 22:40

Jeśli ktoś szuka filmów akcji, w których trup ściele się gęsto a efektów specjalnych jest więcej niż dialogów to zdecydowanie NIE polecam. Jeśli ktoś przyzwyczajony jest do holywoodzkich standardów, oczekuje że zobaczy na ekranie znanych aktorów to również NIE polecam.

Jeśli natomiast ktoś lubi odkrywać kinematografię innych narodów (Dzieci niebios to film irański) to serdecznie zachęcam do włączenia telewizora o 22:40. Historia opowiedziana przez Madjdiego jest prosta ale i momentami wzruszająca a gra aktorów (dzieci) autentyczna...

Ja "Dzieci niebios" obejrzę po raz trzeci... z przyjemnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

PS A oto krótka recenzja p.Szczerby z "Gazety Wyborczej":
http://serwisy.gazeta.pl/tv/1,47061,3112072.html

#434343 11/02/2006 15:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Dzis cos dla milosnikow 1 edycji Big Brothera czyli polski film o reality show pt. "Show" tym rozniacy sie od innych filmow np. J.Gruzy o podobnej tematyce "Gulczas a jak myslisz", "Yyyyyrek-kosmiczna nominacja",ze nie wystepuja tam uczastnicy Big Brothera a zawodowi aktorzy m.in. C.Pazura.Jak ogladałem film Show chyba 2 lata temu bardzo mi sie spodobał,doskonała rozrywka dzis bedzie na 1-ce o 20-15.
Czarek, uciekając przed zemstą bandytów, trafia na casting programu z gatunku reality show. Znajduje schronienie na wyspie odizolowanej od świata. Wraz z ośmiorgiem uczestników ma tam żyć pod okiem kamer. W miarę rozwoju wydarzeń i z upływem czasu telewidzowie będą kolejno decydowali, kto ma odpaść z programu. Ten, kto zostanie, zgarnie 2 mln złotych i samochód. Czarek bardziej niż o wygraną dba o swe bezpieczeństwo. Wkrótce na wyspie dochodzi do morderstw. Producentka, by zwiększyć oglądalność, upublicznia kryminalną przeszłość Czarka.

#434344 11/02/2006 16:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
phantom chyba troszkę obraził "Show".

porównując taki film... z jakimiś shitami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dobra obsada, genialne teksty, solidna rola Czarka.

A co najważniejsze... film z przekazem :-)

Skłania do myślenia...

Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

"Pływałem łódką....... Bols "

serdecznie polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#434345 11/02/2006 16:29
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
na najwyższym to raczej nie, ale w potoku polskich miernot, "Show" wypada nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434346 11/02/2006 19:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Dzis cos dla milosnikow 1 edycji Big Brothera czyli polski film o reality show pt. "Show" tym rozniacy sie od innych filmow np. J.Gruzy o podobnej tematyce "Gulczas a jak myslisz", "Yyyyyrek-kosmiczna nominacja",ze nie wystepuja tam uczastnicy Big Brothera a zawodowi aktorzy m.in. C.Pazura.Jak ogladałem film Show chyba 2 lata temu bardzo mi sie spodobał,doskonała rozrywka dzis bedzie na 1-ce o 20-15.
Czarek, uciekając przed zemstą bandytów, trafia na casting programu z gatunku reality show. Znajduje schronienie na wyspie odizolowanej od świata. Wraz z ośmiorgiem uczestników ma tam żyć pod okiem kamer. W miarę rozwoju wydarzeń i z upływem czasu telewidzowie będą kolejno decydowali, kto ma odpaść z programu. Ten, kto zostanie, zgarnie 2 mln złotych i samochód. Czarek bardziej niż o wygraną dba o swe bezpieczeństwo. Wkrótce na wyspie dochodzi do morderstw. Producentka, by zwiększyć oglądalność, upublicznia kryminalną przeszłość Czarka.
idiotyczny film; Pazura występuje w coraz bardziej kretyńskich filmach

#434347 11/02/2006 20:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

prowokacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434348 11/02/2006 20:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie no odwołuje;
pierwsze pól godziny było nudne jak flaki z olejem, ale teraz trochę się rozkreciło, zobaczymy co będzie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a może to magia wypitego browara zadziałała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434349 12/02/2006 15:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

prowokacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

hehehe :-)

#434350 14/02/2006 12:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
a jezlie nie prowokacja to zeby zrobic "dobry polski fillm" trzeba na poczatku pokazac pare nagich cyckow, a potem widz bedzie siedzial do konca filmu i czekal czy moze jeszcze pokaza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przelaczylem na the score na tvn - to byl dobry film - do konca trzyma w napieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434351 16/02/2006 01:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
Naprawde... polskie kino na najwzyszym poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
a jezlie nie prowokacja to zeby zrobic "dobry polski fillm" trzeba na poczatku pokazac pare nagich cyckow, a potem widz bedzie siedzial do konca filmu i czekal czy moze jeszcze pokaza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przelaczylem na the score na tvn - to byl dobry film - do konca trzyma w napieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pewnie. Cycki i przekleństwa i mamy hiciora. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak na poważnie.... to Skoro przelączyłeś i nie zobaczyłeś do końca, to jak mozesz oceniac ten film ?

#434352 16/02/2006 20:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis o 22.55 na TV4 Prawdziwy romans - scenariusz Tarantino i swietna obsada . Film z 1993 . Przyznam ze nie widzialem wczesniej ale ten filmik chyba trzeba zobaczyc
http://www.imdb.com/title/tt0108399/

#434353 17/02/2006 20:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Quote
"Papillon" - TVP1 20:10

Klasyka kina.
Cudowne kreacje McQeena i Hoffmana,znakomicie wyreżyserowany film,wg najprawdziwszego scenariusza opartego na powieści Henri'ego Charriþre'a.
150 minut wspaniałego kina,nie przerywanego debilnymi reklamami.
Goraco polecam !

Wszedłem do tego tematu żeby polecić ten właśnie film ale jak widzę amkwish mnie uprzedził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny film, jeden z moich ulubionych, gorąco polecam!

Cholera, przegapiłem, choc kiedys oczywiscie oglądałem. A również uważam go za genialny.

#434354 19/02/2006 21:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Dziś tvp1 godz. 23:35 film "Huragan" ze wspaniałą kreacją Denzel'a Washington'a - gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1