Quote Formuła The 51st State Sorry ale dla mnie ten film skala max 1/10..."> Quote Formuła The 51st State Sorry ale dla mnie ten film skala max 1/10...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434415 28/06/2006 20:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Też Krąg obejrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Formuła The 51st State

Sorry ale dla mnie ten film skala max 1/10 totalne dno co drugie słowo "Fack" to mnie bynajmniej nie rajcuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#434416 28/06/2006 20:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Lokator na tvp2 godz. 00.25
Trelkovsky, skromny paryski urzędnik, usiłuje wynająć mieszkanie w starej kamienicy, której właścicielem jest niejaki pan Zy. Szczegółowo wypytany o różne okoliczności życiowe, Trelkovsky wydaje się właściwym kandydatem, ale wynajem trzeba odłożyć, bowiem poprzednia lokatorka, młoda dziewczyna Simone Choule, przebywa w szpitalu, ciężko ranna po próbie samobójczej: wyskoczyła z okna tego właśnie mieszkania. Trelkovsky odwiedza ją w szpitalu, nieprzytomną, spowitą w grube warstwy bandaży i tam poznaje przyjaciółkę Simone, Stellę. W trakcie jego wizyty Simone wydaje z siebie ostatni, przeraźliwy krzyk i umiera. Po jej śmierci pan Zy wynajmuje mieszkanie Trelkovsky'emu, który urządza tam skromne przyjęcie dla grupy kolegów. Wywołuje to natychmiastową wrogą reakcję innych lokatorów. Trelkovsky zostaje oskarżony o urządzanie orgii, przesłuchany przez policję i zagrożony eksmisją. Przekonuje się, że w kamienicy wszyscy walczą ze wszystkimi, prześladują się nawzajem i intrygują. Pokój, w którym mieszka Trelkovsky, przeniknięty jest nadal obecnością Simone, nowy lokator nie zdążył go jeszcze "obłaskawić". Zamknięty w sobie, nieśmiały, bezbronny i w poczuciu zagrożenia irytująco układny Trelkovsky coraz bardziej interesuje się zmarłą Simone, w nadziei, że rozwiązanie zagadki jej śmierci będzie wskazówką także dla niego samego. Czyta jej listy, przegląda garderobę, wypytuje o nią innych. Znajomość ze Stellą ma wszelkie szanse przekształcić się w romans, ale Trelkovsky nie może zdobyć się na podjęcie decyzji. Prześladowany irracjonalną niechęcią dozorczyni i kamienicznika, widokiem swych dziwacznych sąsiadów pojawiających się w oknie ubikacji po drugiej stronie ponurego podwórza, zamyka się w czterech ścianach, rzadko wychodzi z domu, a w końcu zaczyna przebierać się w stroje Simone, malować i coraz bardziej wcielać w postać zmarłej. Próba wyrwania się z tego kręgu nie przynosi rezultatu: Trelkovsky ucieka z przeklętej kamienicy do Stelli, ale wkrótce nabiera przekonania, że i ona należy do spisku mającego na celu doprowadzenie go do samobójstwa.

Z opisu wydaje sie byc ciekawy, w koncu rezyser/wykonawca - Polanski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434417 03/07/2006 16:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
dzisiaj o 21:00 na NG 3 odcinek o mafii - zajeb**** sprawa

#434418 03/07/2006 21:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Wlasnie zaczyna sie Fanatyk na tv4, obejrzyjcie i ocencie...

#434419 12/07/2006 14:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
&#8222;Krąg 0 - narodziny&#8221;

Dziś o godzinie 23.30 na TVP2

#434420 13/07/2006 17:59
Dołączył: May 2002
Posty: 156
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 156
Hej,
polecam c+

Infernal Affairs &#8211; piekielna gra

Thriller, Hongkong, 2002
czas 105 min.
reż.: Wai Keung Lau, Siu Fai Mak
wyst.: Andy Lau, Tony Leung Chiu Wai, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Kelly Chen, Sammi Cheng, Edison Chen

CANAL+: Czwartek 16:40



Zakonspirowany w szeregach mafii policjant Yan rozpracowuje jej struktury. Jego prawdziwą tożsamość zna tylko oficer prowadzący, Wong. Mafia również ma człowieka w oddziałach policji. Po nieudanej transakcji narkotykowej obie strony zdają sobie sprawę, że mają w szeregach szpiegów. Teraz wszystko zależy od tego, kto pierwszy ich zdemaskuje. Yan chce wykorzystać ten moment, by powrócić do życia zwykłego policjanta. Lecz po zamordowaniu oficera Wonga nie ma nikogo, kto mógłby poświadczyć jego prawdziwą tożsamość.

Diabeł

Horror, Polska, 1972
czas 120 min.
reż.: Andrzej Żuławski
scen.: Andrzej Żuławski
wyst.: Wojciech Pszoniak, Leszek Teleszyński, Małgorzata Braunek, Iga Mayr, Wiktor Sadecki, Michał Grudziński, Maciej Englert

CANAL+: Piątek 03:40



Styczeń 1793 roku. Wojska pruskie na mocy układów rozbiorowych wkraczają do Wielkopolski. Z klasztoru, w którym żołnierze dokonują rzezi, Nieznajomy wyprowadza Jakuba, niedoszłego królobójcę, i młodą zakonnicę. Jakub jest świadkiem ślubu zawieranego przez jego dawną narzeczoną, teraz brzemienną, z jego przyjacielem oraz wyuzdanego aktu miłosnego, po którym dostaje ataku epilepsji. Nieznajomy daje Jakubowi brzytwę, mówiąc, że może być Jezusem oczyszczającym świat ze zła i grzechu.


Oldboy

Thriller, Korea Południowa, 2003
czas 125 min.
reż.: Chan-wook Park
wyst.: Min-sik Choi, Hye-jeong Kang, Dae-han Ji, Dal-su Oh, Ji-tae Yu, Byeong-ok Kim, Seung-Shin Lee

CANAL+: Piątek 01:35



Korea Południowa, 1988 rok. Oh Dae-Su zostaje uprowadzony i zamknięty w pokoju hotelowym. Dowiaduje się z telewizji, że jest głównym podejrzanym o zamordowanie żony. Nie wie, co stanie się z jego córką, nie wie też, kto i dlaczego go uwięził. Piętnaście lat później Dae-su budzi się na wolności. Pewien mężczyzna wręcza mu portfel pełen pieniędzy i telefon. Po chwili dzwoni do niego człowiek, który go więził i proponuje, by Dae-su w pięć dni odkrył, kto i dlaczego odebrał mu piętnaście lat życia.

POLECAM 100% Wchodzi:)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434421 15/07/2006 18:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
tvp2 -> Mazurska Noc Kabaretowa od teraz do 3 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#434422 16/07/2006 20:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Polsat 22.40

Stary - gdzie moja bryka ?

[Linked Image]

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1