|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Wiki wkurzona  Oszukali ją, aut 10 cm był
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Wiki wkurzona  Oszukali ją, aut 10 cm był bylo blisko to na pewno mozna powiedziec, bez hawkeye ani rusz w dzisiejszym tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667 |
dziekuje !!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Wiki zdenerwowana o dziwo utrzymala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Radek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wiki wkurzona  Oszukali ją, aut 10 cm był bylo blisko to na pewno mozna powiedziec, bez hawkeye ani rusz w dzisiejszym tenisie Juz w pierwszej sytuacji byl tam aut jak dla mnie, po pokazaniu powtorki tylko utwierdzilem sie, ze liniowy zaspal. Wicki dala rade, wiec teraz niech Radek ogarnie swoja twarz i wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Radek  celowo oddał by złamać na set i serwować jako pierwszy w drugim ty synku nie bój żaby o radka, on ma leb na karku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Radek  celowo oddał by złamać na set i serwować jako pierwszy w drugim ty synku nie bój żaby o radka, on ma leb na karku skoro tak mowisz , tak musi byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Strasznie przeciętne spotkanie Radka z Florianem. Spodziewałem się czegoś więcej, zwłaszcza po Koniku. Chociaż przyznać trzeba, że kilka razy pokazał kawałek tenisa na światowym poziomie  Btw. Vaidisova wygląda jak spaślak  A fuuuuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Strasznie przeciętne spotkanie Radka z Florianem. Spodziewałem się czegoś więcej, zwłaszcza po Koniku. Chociaż przyznać trzeba, że kilka razy pokazał kawałek tenisa na światowym poziomie  Btw. Vaidisova wygląda jak spaślak  A fuuuuj  spaślak czy nie, ale może jak robi gałke to radek z wrażenia posciel tyłkiem wciąga. Nie oceniaj ludzi po wygladzie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Strasznie przeciętne spotkanie Radka z Florianem. Spodziewałem się czegoś więcej, zwłaszcza po Koniku. Chociaż przyznać trzeba, że kilka razy pokazał kawałek tenisa na światowym poziomie  Btw. Vaidisova wygląda jak spaślak  A fuuuuj  spaślak czy nie, ale może jak robi gałke to radek z wrażenia posciel tyłkiem wciąga. Nie oceniaj ludzi po wygladzie ;-) Może dobrze robić loda, być mistrzem świata w szaradach i odzywać się tylko w odpowiednich momentach, ale to nie zmienia faktu, że się spasła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Bartez dzieki za odpowiedz w temacie o Betsson. Zapomnialem podziekowac na pw czy w tamtym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Bartez dzieki za odpowiedz w temacie o Betsson. Zapomnialem podziekowac na pw czy w tamtym temacie  nie ma problemu? A hajs doszedł w terminach o których wspomniałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Strasznie przeciętne spotkanie Radka z Florianem. Spodziewałem się czegoś więcej, zwłaszcza po Koniku. Chociaż przyznać trzeba, że kilka razy pokazał kawałek tenisa na światowym poziomie  Btw. Vaidisova wygląda jak spaślak  A fuuuuj  spaślak czy nie, ale może jak robi gałke to radek z wrażenia posciel tyłkiem wciąga. Nie oceniaj ludzi po wygladzie ;-) Może dobrze robić loda, być mistrzem świata w szaradach i odzywać się tylko w odpowiednich momentach, ale to nie zmienia faktu, że się spasła  a ja tam lubie lekko rubensowskie kształty:-) chude mnie odrzucają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Bartez dzieki za odpowiedz w temacie o Betsson. Zapomnialem podziekowac na pw czy w tamtym temacie  nie ma problemu? A hajs doszedł w terminach o których wspomniałem? Wyplate zlecilem chyba w nocy tego samego dnia [zrobilem to w kazdym razie z 4 na 5 w nocy] i popoludniu 5 zadzwonila do mnie pani z Betssonu w celu przeprowadzenia weryfikacji danych. Wszystko ok i kaske puscili. Liczylem, ze moze bedzie jutro [tj w piatek], ale zapomnialem o nowym swiecie trzech kroli, ktore teraz jest wolne, wiec pewnie pieniazki dojda kolo poniedzialku/wtorku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
a ja tam lubie lekko rubensowskie kształty:-) chude mnie odrzucają Chude, a szczupłe robi różnice  Mayer wygląda, jakby 3 mecz już dzisiaj grał  No i ta szybkość... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kto Radzia ubiera na kort? Raczej nie Vaidisova.. Ona sie nie ubierala jak dziwka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Ja widziałem kiedyś Radka 4,5 lat temu w Bardjovskich kupelach na Slowacji. Sporo ludzi przyglądało się jak ktos patrze, a to Radzio z jakąś pania pykał;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Greta walka, walka, walka!!! Buki te kursy na ten mecz zle oszacowaly powinno byc 1,45 do 2,3 a nie tak jak było
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|