|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a sienie zabrakło 1 pkt do overa, w 1 min meczu pograny over 154,5 łapałem 153,5 ale zmieniło się na oczko wyżej, po 3 kwartach bryndza z pkt, w 4 nadrobili, i siena na koniec 2 wolne i tylko jeden celny, tym razem szczęście nie dopomogło
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
ironi  ladnie wczoraj polecialy minusiki w konkursie  cos dzis bedziesz dawal czy odpoczynek  pobralesz rana w fortunie oklahome 2,34  kto tam zaminusowal???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Mlody -123 Marian -300 Ty -26 ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Mlody -123 Marian -300 Ty -26 ;p mlody pewnie i tak ma z 200 przewagi nad drugim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
ok 120-130 Gonie spokojnie gonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ironi  ladnie wczoraj polecialy minusiki w konkursie  ja to te bety gram na prawdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Perth Wildcats v Melbourne Tigers half time over 83,5 wynik 47-36  no nie idzie się nie wkurzyć. Dobrze że chociaż w pokerka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
ironi  ladnie wczoraj polecialy minusiki w konkursie  ja to te bety gram na prawdę  mlody wczoaraj ladnie chandlera wziales  tez to przegladalem i dumalem co pewniejsze marion czy chandler 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ano podkoszowo to u Oklahomy było jak zawsze bardzo ubogo, oglądałem ten mecz. Marion to overa wykręcił w pierwszej kwarcie. Wkręcał się jak chciał, a jak Ibaka złapał szybkie faule w swoim stylu to już luźno się zupełnie zrobiło i Chandleer po 3 kwartach już miał 10 punktów. Dziś wypadałoby dalej oskubać buki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
ano podkoszowo to u Oklahomy było jak zawsze bardzo ubogo, oglądałem ten mecz. Marion to overa wykręcił w pierwszej kwarcie. Wkręcał się jak chciał, a jak Ibaka złapał szybkie faule w swoim stylu to już luźno się zupełnie zrobiło i Chandleer po 3 kwartach już miał 10 punktów. Dziś wypadałoby dalej oskubać buki  ale w konkursie sie zagapiles 2 typy z jednego meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
faktycznie  może chociaż mi za Tysona podliczą, bo lepszy kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
faktycznie  może chociaż mi za Tysona podliczą, bo lepszy kurs. niestety Młody nie będzie po Twojej myśli  pierwszy podany zaliczony, za drugi -100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
a tak w ogóle, to postaram się dzisiaj zrobić kolejne podsumowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
faktycznie  może chociaż mi za Tysona podliczą, bo lepszy kurs. niestety Młody nie będzie po Twojej myśli  pierwszy podany zaliczony, za drugi -100  jak to ? jeszcze minusowe punkty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
faktycznie  może chociaż mi za Tysona podliczą, bo lepszy kurs. niestety Młody nie będzie po Twojej myśli  pierwszy podany zaliczony, za drugi -100  mlody nie martw sie jestes na topie  ...za Kiera  -em
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
kurcze z kosza dzis nie ma co grac, ale nie wiem czemu jest taki maly kurs na pau orthez, ja tam bym sprobowal zagrac handicap na le havre +5,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
a tak w ogóle, to postaram się dzisiaj zrobić kolejne podsumowanie to jak zrobisz to ja zrobie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
kurcze z kosza dzis nie ma co grac, ale nie wiem czemu jest taki maly kurs na pau orthez, ja tam bym sprobowal zagrac handicap na le havre +5,5  rano na pau 1.5 teraz 1.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
faktycznie  może chociaż mi za Tysona podliczą, bo lepszy kurs. niestety Młody nie będzie po Twojej myśli  pierwszy podany zaliczony, za drugi -100  jak to ? jeszcze minusowe punkty ? Regulamin: 8. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdy typ gramy za stawkę 100zł. Mecz nietrafiony to -100. Każdy błędnie podany typ, a nie poprawiony 15min przed meczem to -100W przypadku trafienia typu, liczy się sam zysk (odjęte 100zl wkładu). Typy mogą się powtarzać, a więc mogą być takie same jak innych uczestników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
on jest błędnie podany ?
śmiech na sali.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|