|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
Craax ja czuje że dzis Sanok pyknie Cracovie  i postawie na to jakieś pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W rzeczy samej - oświecimska. Daj mi kurs 2.0 to zagram, niżej nie. Że co ? Ja Tobie ? A jak Ci nie dam, to mi zrobisz na złość i nie zagrasz ? To Ci nie dam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
widze ze dzisiaj idzie masowka na Cracovie a wiemy jak to sie zawsze konczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
panowie a jak widzicie over5,5 norymbergi? Witam, za niemiaszkami w tym sezonie ciężko trafić, mecz który wybrałeś jest dość trudny pod U/O, proponuję Ci zagrać over Miśków, dwie ofensywnie ustawione ekipy (overowe h2h), i jest to mecz zamknięcia, prawdopodobnie będzie z niego transmisja a w tego typu przypadkach bardzo często padają wysokie wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craax ja czuje że dzis Sanok pyknie Cracovie  i postawie na to jakieś pieniądze. no przeciez nie bronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
 kursy już lecą więc Cracovia iziiiiii W rzeczy samej - oświecimska. Daj mi kurs 2.0 to zagram, niżej nie. Że co ? Ja Tobie ? A jak Ci nie dam, to mi zrobisz na złość i nie zagrasz ? To Ci nie dam  Daj w sensie znajdź  poniżej 2.0 nie widzę value na Unitów na tak ciężkim terenie jakim jest północ Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
panowie a jak widzicie over5,5 norymbergi? Witam, za niemiaszkami w tym sezonie ciężko trafić, mecz który wybrałeś jest dość trudny pod U/O, proponuję Ci zagrać over Miśków, dwie ofensywnie ustawione ekipy (overowe h2h), i jest to mecz zamknięcia, prawdopodobnie będzie z niego transmisja a w tego typu przypadkach bardzo często padają wysokie wyniki. dobra sugestia, patrze w h2h i rzeczywiscie prawdopodobienstwo overka duuuze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale powiedz mi Cayman, oprocz przeczucia cos masz tajnego czy tylko taka czujka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie wiem,co maja kursy do tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
Nie wiem,co maja kursy do tego. Pewnie, że nic  Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra  ale powiedz mi Cayman, oprocz przeczucia cos masz tajnego czy tylko taka czujka ? Nic tajnego, bo nic takiego nie mogę mieć skład Cracovi znamy, skład Sanoka raczej też, nie ma mowy o zmęczeniu Pucharem Polski w drużynie gości a mecz z Krynicą chyba trzeba rozpatrywać w kategoriach zlekceważenia, H2H KRK-SAN 1-1 obecnie, nie położą się goście przed Pasami, a mając w głowie że wygrywając dziś w krakowie będą mieli szansę na bonusa w PO to powalczą, oj powalczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kazdy walczy, nikt sie na lodzie nie kladzie - ale dzisiaj zderza sie z wkur..onym taranem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie wiem,co maja kursy do tego. Pewnie, że nic  Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra  Chlopie,ktos pol zartem pol serio,piszeo nie wchodzących masówkach.Ja w ten sam sposob kwituje to ,ze wtedy na pewno wejdzie.Ty nie rozumiesz sarkazamu,wiec sie sadzisz o sugerowanie sie lecacym kursem. Twoj problem. Cracovia po 1.95 wyglada dobrze,do tego kompetentne osoby to poparły  Wiec ćwiartka pod kurtke i na hale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
bylem na ostatnim meczu w Sanoku kiedy grali z Craxa i moje wrazenia byly nastepujace, pierwsza tercja to miazga Craxy przez Saonk, w kolejnych to znaczaca przewaga Krakowa i Sanok musial grac z kontry co im sie udalo wykorzystac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Witam. myslalem dzis nad zagraniem "ławy" na 4 gospodarzy w Danii (wtapliwosci wzbudzal tylko Herning: Fryderyki w ostrym gazie poi wyleczeniu konutzji) Piękne kursy mialy ziemniaki na Herning i Hvidovre 1.8-1.9, ale teraz oba polecialy w dol do 1.5 i juz na granicy oplacalnosci. Czekam jeszcze na linie handi w Sonder.
Do fachowcow: Craxa po 1.65 (spadki z 1.9) jest ciagle value, czy odpuscic po takim kursie? A co myslicie o zagraniu na Sosnowiec? (czytalem wypowiedzi kolegi-kibica Sosnowca, przepraszam nie pamietam nicku, ktory sam jest zadziwiony postawa Sosnowca). Gra to ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ciezko rozgryzc Sosnowiec ale po tym kursie gdzies tam mozna sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
Nie wiem,co maja kursy do tego. Pewnie, że nic  Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra  Chlopie,ktos pol zartem pol serio,piszeo nie wchodzących masówkach.Ja w ten sam sposob kwituje to ,ze wtedy na pewno wejdzie.Ty nie rozumiesz sarkazamu,wiec sie sadzisz o sugerowanie sie lecacym kursem. Twoj problem. Cracovia po 1.95 wyglada dobrze,do tego kompetentne osoby to poparły  Wiec ćwiartka pod kurtke i na hale. 1.95 na Cracovie, gratki dobrego kursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Witam. Craxa po 1.65 (spadki z 1.9) jest ciagle value, czy odpuscic po takim kursie? Jesli Cie interesuje,to Tobet ma po 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
ciezko rozgryzc Sosnowiec ale po tym kursie gdzies tam mozna sprobowac A to zagłębie to wpłaciło kase do PZHLu ? bo jak nie to maja przywrócony zakaz transferowy nadal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
dobra poszedl dubel: Craxa, over 5,5 Miskow  ;)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|