Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 108 1 2 49 50 51 52 53 107 108
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Craax ja czuje że dzis Sanok pyknie Cracovie smile i postawie na to jakieś pieniądze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by akagi
W rzeczy samej - oświecimska.

Daj mi kurs 2.0 to zagram, niżej nie.

Że co ?

Ja Tobie ?

A jak Ci nie dam, to mi zrobisz na złość i nie zagrasz ?


To Ci nie dam wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
widze ze dzisiaj idzie masowka na Cracovie a wiemy jak to sie zawsze konczy wink

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Pewnym zwyciestwem Pasów

Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Originally Posted by barney
panowie a jak widzicie over5,5 norymbergi?

Witam, za niemiaszkami w tym sezonie ciężko trafić, mecz który wybrałeś jest dość trudny pod U/O, proponuję Ci zagrać over Miśków, dwie ofensywnie ustawione ekipy (overowe h2h), i jest to mecz zamknięcia, prawdopodobnie będzie z niego transmisja a w tego typu przypadkach bardzo często padają wysokie wyniki.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Craax ja czuje że dzis Sanok pyknie Cracovie smile i postawie na to jakieś pieniądze.
no przeciez nie bronie grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by TriumfWoli
Pewnym zwyciestwem Pasów

laugh kursy już lecą więc Cracovia iziiiiii

Originally Posted by akagi
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by akagi
W rzeczy samej - oświecimska.

Daj mi kurs 2.0 to zagram, niżej nie.

Że co ?

Ja Tobie ?

A jak Ci nie dam, to mi zrobisz na złość i nie zagrasz ?


To Ci nie dam wink

Daj w sensie znajdź smile poniżej 2.0 nie widzę value na Unitów na tak ciężkim terenie jakim jest północ Polski.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by Padre
Originally Posted by barney
panowie a jak widzicie over5,5 norymbergi?

Witam, za niemiaszkami w tym sezonie ciężko trafić, mecz który wybrałeś jest dość trudny pod U/O, proponuję Ci zagrać over Miśków, dwie ofensywnie ustawione ekipy (overowe h2h), i jest to mecz zamknięcia, prawdopodobnie będzie z niego transmisja a w tego typu przypadkach bardzo często padają wysokie wyniki.

dobra sugestia, patrze w h2h i rzeczywiscie prawdopodobienstwo overka duuuze wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale powiedz mi Cayman, oprocz przeczucia cos masz tajnego czy tylko taka czujka ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Nie wiem,co maja kursy do tego.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by TriumfWoli
Nie wiem,co maja kursy do tego.

Pewnie, że nic shocked Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra cop crazy

Originally Posted by craax
ale powiedz mi Cayman, oprocz przeczucia cos masz tajnego czy tylko taka czujka ?

Nic tajnego, bo nic takiego nie mogę mieć skład Cracovi znamy, skład Sanoka raczej też, nie ma mowy o zmęczeniu Pucharem Polski w drużynie gości a mecz z Krynicą chyba trzeba rozpatrywać w kategoriach zlekceważenia, H2H KRK-SAN 1-1 obecnie, nie położą się goście przed Pasami, a mając w głowie że wygrywając dziś w krakowie będą mieli szansę na bonusa w PO to powalczą, oj powalczą gwizdek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kazdy walczy, nikt sie na lodzie nie kladzie - ale dzisiaj zderza sie z wkur..onym taranem smile


Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by TriumfWoli
Nie wiem,co maja kursy do tego.
Pewnie, że nic shocked Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra cop crazy

Chlopie,ktos pol zartem pol serio,piszeo nie wchodzących masówkach.Ja w ten sam sposob kwituje to ,ze wtedy na pewno wejdzie.Ty nie rozumiesz sarkazamu,wiec sie sadzisz o sugerowanie sie lecacym kursem.
Twoj problem.

Cracovia po 1.95 wyglada dobrze,do tego kompetentne osoby to poparły smile
Wiec ćwiartka pod kurtke i na hale.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
bylem na ostatnim meczu w Sanoku kiedy grali z Craxa i moje wrazenia byly nastepujace, pierwsza tercja to miazga Craxy przez Saonk, w kolejnych to znaczaca przewaga Krakowa i Sanok musial grac z kontry co im sie udalo wykorzystac.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Witam.
myslalem dzis nad zagraniem "ławy" na 4 gospodarzy w Danii (wtapliwosci wzbudzal tylko Herning: Fryderyki w ostrym gazie poi wyleczeniu konutzji)
Piękne kursy mialy ziemniaki na Herning i Hvidovre 1.8-1.9, ale teraz oba polecialy w dol do 1.5 i juz na granicy oplacalnosci. Czekam jeszcze na linie handi w Sonder.

Do fachowcow: Craxa po 1.65 (spadki z 1.9) jest ciagle value, czy odpuscic po takim kursie?
A co myslicie o zagraniu na Sosnowiec? (czytalem wypowiedzi kolegi-kibica Sosnowca, przepraszam nie pamietam nicku, ktory sam jest zadziwiony postawa Sosnowca). Gra to ktoś?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ciezko rozgryzc Sosnowiec ale po tym kursie gdzies tam mozna sprobowac

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by TriumfWoli
Nie wiem,co maja kursy do tego.
Pewnie, że nic shocked Po 1.10 też byśmy grali Cracovie no nie? w końcu jak ma wygrać to i tak wygra cop crazy

Chlopie,ktos pol zartem pol serio,piszeo nie wchodzących masówkach.Ja w ten sam sposob kwituje to ,ze wtedy na pewno wejdzie.Ty nie rozumiesz sarkazamu,wiec sie sadzisz o sugerowanie sie lecacym kursem.
Twoj problem.

Cracovia po 1.95 wyglada dobrze,do tego kompetentne osoby to poparły smile
Wiec ćwiartka pod kurtke i na hale.

1.95 na Cracovie, gratki dobrego kursu wink

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bombej22
Witam.
Craxa po 1.65 (spadki z 1.9) jest ciagle value, czy odpuscic po takim kursie?

Jesli Cie interesuje,to Tobet ma po 1.80

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
ciezko rozgryzc Sosnowiec ale po tym kursie gdzies tam mozna sprobowac

A to zagłębie to wpłaciło kase do PZHLu ? bo jak nie to maja przywrócony zakaz transferowy nadal...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
dobra poszedl dubel:Craxa, over 5,5 Miskow boks;)

Strona 51 z 108 1 2 49 50 51 52 53 107 108

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1