|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Witam,w zwiazku z ostatnimi,burzliwymi zmianami na forum,oraz kilkoma sytuacjami w tematach,postanowiłem założyć taki temat,gdzie każdy o ile ma odwage,może wpisac swoje pozytywne i negatywne opinie,na temat pracy naszych zielonych Rangerów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,dołączam,też sondę,która pomoże ukazać,jak powinien wyglądać dobry moderator.
PROSZĘ O KULTURALNE I RZECZOWE POSTY,TEMAT MA NA CELU UKAZANIE MOCNYCH I SŁABYCH STRON TEGO FORUM I POMÓC W JEGO ROZPOCZĘTYM NAPRAWIANIU,DLATEGO JESZCZE RAZ APALUJĘ O NIE WPISYWANIE OBRAŹLIWYCH CZY ATAKUJACYCH POSTÓW,JEDYNIE KONKRETNE UWAGII,DZIĘKUJĘ.
g00niek (5%, 95 Votes)
|
Feher (2%, 45 Votes)
|
amkwish (3%, 68 Votes)
|
Adolf 88 (2%, 31 Votes)
|
vonseb (2%, 46 Votes)
|
Fro Lech (3%, 65 Votes)
|
Gregov (3%, 59 Votes)
|
viva (1%, 24 Votes)
|
Schranzer (3%, 66 Votes)
|
JiroJiro (2%, 45 Votes)
|
THOM (2%, 36 Votes)
|
kura (1%, 20 Votes)
|
Bzyku (5%, 99 Votes)
|
Rivaldihnio (6%, 129 Votes)
|
Prem (6%, 113 Votes)
|
WhiteStar (2%, 38 Votes)
|
Experto (4%, 86 Votes)
|
gump (2%, 39 Votes)
|
hpc (3%, 68 Votes)
|
mankiet (1%, 24 Votes)
|
Set Fisher (1%, 20 Votes)
|
domin (1%, 21 Votes)
|
Da Bartek (3%, 61 Votes)
|
toro (1%, 14 Votes)
|
sznikers (1%, 11 Votes)
|
SebaS... (2%, 34 Votes)
|
grzesiek2 (1%, 18 Votes)
|
twist (2%, 34 Votes)
|
gopi (1%, 19 Votes)
|
wesul (1%, 14 Votes)
|
M 99 (1%, 11 Votes)
|
majner (1%, 17 Votes)
|
A.S Romek (2%, 44 Votes)
|
Gabriel (1%, 11 Votes)
|
Biszop (6%, 113 Votes)
|
Llama (2%, 33 Votes)
|
T-error (5%, 107 Votes)
|
Mondex (1%, 15 Votes)
|
Ronni (4%, 87 Votes)
|
Haz$ (3%, 57 Votes)
|
Torsten (1%, 19 Votes)
|
Leo (1%, 18 Votes)
|
slav007o (1%, 25 Votes)
|
Tak (47%, 223 Votes)
|
Nie (34%, 160 Votes)
|
Nie wiem (19%, 92 Votes)
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Uff jak dobrze, że mnie nie ma na liście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiście chętnie poczytam wszelkie uwagi dotyczące tego jaki powinien być wzorowy moderator.
Dla mnie dobry moderator jest bezstronny i nie rozczula się nad kimś kto ma 5000 postów a po kilku ostrzeżeniach nie potrafi się uspokoić tylko dalej sieje ferment.
Na kogo zagłosowałem ? Solidarnie na wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dla mnie najlepszym jest Biszop, buduje konstruktywne wypowiedzi, nie wdaje się w kłótnie z innymi userami. Oby tak dalej. Sporą część osób z tej sondy pierwszy raz widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale to może dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
wy to nie macie co robić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
nie ma mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tia i zakladanie kilku kont coby wiecej glosow uzyskac Biszop na premiera!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB
post amkwisha: W finale Astros BEZ SZANS
Moj post: jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)
Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...
Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Najlepszy moderator to taki ktory pelni sowja funkcje sprawnie ale i bez zbednego rozglosu i zamieszania.Wazna rzecza jest to zeby mial jeszce szacunek wsrod forumowiczow i był powszechnie uwazany za dobrego typera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
To co napisał snoopol to naprawde chamstwo. Przecież nie złamał regulaminu w swoim poście, a moderator nie jest od oceniania kto ma racje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Przyznam szczerze ze nawet nie wiedzialem, ze jest tak duza liczba moderatorow, moze dlatego ze ich dzialania nie sa tak widoczne?
Wlasnie patrze na rozklad moderatorow przydzielonych do danych dzialow. Czy modem w danym dziale, powiedzmy ze tenis, moze byc tylko osoba, ktora zna sie np na tenisie? Rola moderatora jest trzymanie porzadku i jezeli ktoregos z modow danego dzialu nie ma to inny nie moze poprawic czy usunac posta w nieswoim dziale, a taki stan moze sie utrzymywac dlugo bo nie kazdy mod siedzi na forum 24 h na dobe.
Ja bym raczej ustalil kilku, kilkunastu, ktorzy najczesciej przegladaja forum, niech oni pilnuja we wszystkich dzialach, wtedy wszelkie zlamania regulaminu beda szybko egzekwowane.
Poza tym, proponuje nie rozczulac sie nad uzytkownikami ktorzy bezsensownie zakladaja nowe tematy, szczegolnie w dziale "swiat bukmacherstwa" z pytaniem: "jak wplacic kase do expekta", jedno ostrzezenie a potem ban. Nie potrzebujemy na forum ludzi, ktorzy nic do niego nie wnosza a tylko robia wielki syf. Podobnie z osobami piszacymi cale posty wielkimi literami, naduzywajacymi emotow..
Mysle, ze wartaloby takze walczyc z bykami ortograficznymi. Wiadomo, ze kazdemu moze sie to zdarzyc, ale nie 10 razy w jednym zdaniu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
hmmmmmmm, ciekawy temacik. to ja napiszę nasze zasługi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z ostatniego miesiąca. reorganizacja 4 największych działów forum. czyli Stadionu, Kortu, Świata Bukmacherstwa i Quasi Chatu. jednak widzę, że większości to i tak nie odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />/2 część sondy/ tęsknicie za burdelem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ktoś kto podejmuje niepopularne decyzje /ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />/ nie może liczyć na duże uznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no tak, ktoś tym bulterierem w rządzie musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jeszcze jedno, jeśli chodzi o wszelkie spory pomiędzy mod-user, APELUJĘ poraz n-ty! kierujcie wszystkie skargi do jedynego czerwonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tego forum. nie twórzcie jakiegoś pseudo opozycyjnego podziemia ludzi ciemiężonych i dyskryminowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
wyborcy ostatnio czerwonych pogonili, ale nasz trzyma się dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB
post amkwisha: W finale Astros BEZ SZANS
Moj post: jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)
Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...
Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce. A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem... A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum.. Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB
post amkwisha: W finale Astros BEZ SZANS
Moj post: jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)
Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...
Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce. A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem... A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum.. Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji... To może będziemy pisali do moderatorów co chcemy napisać, a oni będą pisać? Ludzie to jest forum. Nie przesadzajcie. Dajcie ludziom trochę luzu. Po co ostrzeżenia za wyzywanie zawodników drużyn? Szkodzi to komuś? Myślę, że wiekszość obrażanych drużyn/zawodników nie wie o istnienu tego forum. A tak se koleś pobluzga, wyładuje się, a ludzie się trochę pośmieją. Po co ostrzeżenia za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />?? po coś ją chyba umieściliście? używanie którego emotikonka (czy jak to się tam nazywa) będzie następnie zakazane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> bo kojarzy się z policja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> bo to oznacza, że ktoś się cieszy? Uważam, że mody powinny działać jak najciszej. banować tylko za kilka "przewinień", a nie edytować każdy post, bo dojdziemy do tego co pisałem wcześniej. Aha. I jeszcze jedno: to, że dostaliście uprawnienia moda nie zonacza, że jesteście nieomylni i wszystko wiecie i w ogóle jesteście naj... Dla modów: oszczędzając wam pracy piszę swój post po edicie: "W ogóle nie rozumiem czego się czepiacie! Przecież Modzi na tym forum są najlepszymi modami na świecie! I w ogóle się nie mylą. A każda ich decyzja jest bardzo dobra i na pewno słuszna"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem... Idac tym tokiem myslenia, rownie dobrze mogles usunac post Amkwisha, ktory tez nic nie wnosil do dyskusji, jak to mowia w Stadionie Pilkarskim (nie wiem czy w US Sports takze), ze na suche typy jest miejsce w PP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Moim zdaniem to quasi czat skoro juz musi byc(a moim zdaniem nie powinno byc tego dzialu) oo powinien byc puszczony w samopas, przeciez ponad 90% postow tam pisanych nic nie wnosi, co mi po tym ze ktos napisal gogo, albo k... mac. Czytanie tego to strata czasu. Wiem ze ten dzial jest po to zeby takie wiadomosci sie nie pojawialy w innych dzialach, ale chyba lepiej dac wiecej modow do Stadionu, Kortu itd. i niech kasuja "chwasty" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Odgdog od normalnej sytuacji (wedlug mnie) przeszedles do jakichs paranoicznych skrajnosci... Trzymajmy sie przytoczonego tu przykladu: Snoopol zarzuca mi wiele.. a ja odpowiadam post byl bez argumentacji, dazacy do konfrontacji (czytaj niezgodny z regulaminem).. Czy obrazajacy innego user? Tutaj pewnie bylyby 2 obozy, ale to niewazne gdyz udowodnilismy juz niezgodnosc z regulaminem.. Zostal zedytowany i tyle... nie widze sprawy..
Kolejny aspekt..
Uzywanie kulturalnego jezyka jest dla nas priorytetem i za bluzgi na zawodnikow, uzywanie niecenzuralnych slow nie bedzie zmilowania... Bedzie smiesznie??? Smieszy Cie czytanie ku... ch... pier... to mamy troszke inne spojrzenie na to co jest smieszne...
Rozpoczela sie naprawa forum... i powiem szczerze ze ja widze jej efekty.. Bardzo milo mi sie dzis pisalo na quasi np... i widze sporo kontruktywnych wypowiedzi z ktorych mozna wyciagnac ciekawe wnioski... Z rzygania i obrazania nic konstruktywnego nie ma, a frustratom proponuje po prostu zmienic forum albo znalezc sobie ciekawsze zajecie.. np walenie glowa w sciane czy zagryzanie drewnianego kolka..
Byc moze nasza wizja jest zbyt idealistyczna.. ale warta proby.. w calym tym naszym kraju gdzie panuje tyle zla, moze nasze forum bedzie takim swiatelkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale patetyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.
Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!
Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.
Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!
Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Grzesiek... ja jestem otwarty na krytyke.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Roznica pomiedzy tymi 2 postami byla zasadnicza.. Post snoopola dazyl do konfrontacji ktorej ja chcialem uniknac... Rozumiesz? Nawet nie wiesz ile ja prob wykonalem aby pogodzich tych dwoch... Sam nie wiem co sobie myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|