Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#434892 26/10/2005 07:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Mi żaden nie zaszkodził wszyscy są GiT! Pozdro 600!

Bonus: Unibet
#434893 26/10/2005 09:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
@ Snoopol

Chciało by się, chciało - ja nie widzę w tym wielkiego problemu. Tylko, że to o czym pisze Ghost i teraz Ty wiązało by się ze zmuszaniem użytkowników piszących w Stadionie do podawania kursów i stawki przy każdym typie.
Mi się wydaje, że była by to zbyt duża ingerencja. Już teraz są głosy niezbyt dobrze znoszące to, że staramy się zmuszać ludzi do napisania choćby paru zdań opisu, aby nie były to teksty w stylu: "stawiam na X bo są lepsi".

Ale przedstawię tę propozycję Conradowi, zobaczymy co on na to, bo to i tak od niego wszystko zależy.

#434894 26/10/2005 11:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Ja juz sie podpieram nosem ale mam jeszcze troche pracy i co chwila wpadam na forum...

Ghost ja mam teraz prosbe, jako ze temat juz stal sie, mam nadzieje, na maxa szczery napisz dokladnie o co chodzi... Wymien nicki i zastrzezenia... z nazwiska Panie z nazwiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mysle, ze dosyc jasno napisalem o co mi chodzi. Caly czas chodzi o rowne traktowanie i nie naciaganie regulaminu do granic absurdu. Nickow nie bede wymienial bo nie chce dalej tego rozgrzebywac. Napisalem, ze dam juz Wam spokoj.

Bledy zdarzaja sie kazdemu, wazne zeby tylko chciec je naprawiac.

Specjalnie na te okolicznosc wyszukalem cytat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
"Mniej zła wyrządzają przestępcy niż jeden zły sędzia."
Francisco de Quevedo y Villegas (1580 - 1645)

#434895 26/10/2005 14:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Czego innego spodziewałem sie w tym temacie :/ Mój ranking wyglada tak:



Osoby, które deceniam i szanuje za to co robia dla tego forum:

Prem, Rivaldihnio, Bzyku - doceniam ich prace w dziale SP. Podaja ciekawe typy zawsze z ciekawym uzasadnieniem, dbaja o porzadek i upominaja delikatnie gdy ktos zaczyna "przeginac".

Gregov, Fro Lech, JiroJiro - Podoba mi sie ich praca w dziale Kort tenisowy. Do tego grona dołaczyłbym tez vive, ale nieudziela sie od zbyt czastno i regularnie (przynajmnij takie onosze wraznie).

Leo & Torsten - ich pasja sa konie. Jesli ktos tylko wyrazi jakiekolwiek zainteresowanie trottingiem to spewnoscia moze liczyc na ich pomoc. Bardzo dobrzy moderatorzy, którzy oprocz pomocy innym co jakis czas podaja dobre typy.

Adolf 88 - ostatnio jakos mniej widoczny, ale za typy i opinie, które podawał chociazby w zeszłym sezonie szacuneczek

T-error - jeden z moderatorow PLK. Wszyscy sie dobrze tam spisuja, ale wyrozniam z tego dzialu tylko jego zeby immym zabardzo niesłodzic ( co by zapał do dalszej pracy mieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) oraz dlatego, ze jako jedyny mod wysłał mi ostatnio zyczenia urodzinowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A.S Romek - jakis czas temu wszyscy nasmiewali sie z jego typow itd, ale mimo to wiernie trwał przy swoim. Doceniam jego wytrwałosc.

Misiek - Odwala kawał dobrej roboty. Jeden z najbardziej aktywnych moderatorów.




Osoby, których praca ew. zachowanie niespecjalnie mi sie podobaja to:

mankiet - Na tym forum niemiałem z nim do czynienia, ale za to co było w "SSgroup" niesmak pozostał.

Schranzer - Niekiedy działa zbyt stanowczo po za tym jego wypowiedzi bywaja niekiedy kontrowersyjne wzgledem osob ktore poucz.

amkwish - Niepodoba mi sie to w jaki sposób odnosi sie do niektórych forumowiczów. Wie duzo o koszykówce i doceniam jego uwagi, ale jako moderator powinien chyba mniej zadzierac nosek.

Kolejnosc wypisanych tu osob wynika wyłacznie z tego w jakiej kolejnosci znajduja sie w sondzie. Mam nadzieje, ze moje wypowiedzi szczegolnie te w których pisze co mi sie niepodoba w zachowaniu niektórych niezostana potraktowane jako atak na w/w osoby.

#434896 26/10/2005 15:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dzieki tym ktorzy tak pozytywnie ocenili moja prace.
Jednak uwazam taka klasyfikacje kompletnie pozbawiona sensu, poniewaz dla przykladu Bishop jest modem z 2 tygodnie, ja z 2 lata, Gump chyba od zawsze, ciezko oceniac prace na przestrzeni takiego okresu... A wiec sonda nie jest miarodajna, czyli wyniki sa wypatrzone.

PS.Polowa ocenia prace modow pozytywnie, toz to wielki sukces.

#434897 26/10/2005 16:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
dziekuje za wszystkie glosy oddane na mnie... staram sie jak moge by w To i Owo bylo przejrzyscie, porzadnie itd i dziekuje ze to doceniacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434898 26/10/2005 17:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Jestem bardzo (pozytywnie) zaskoczony wynikami tego sondażu...

Wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos serdecznie dziękuję, staram się wykonywać swoją "pracę" na forum jak najlepiej.

Pozdrawiam!

PS Zgadzam się z Experto... Ponad połowa głosów na "TAK" to spory sukces jak na anonimową ankietę gdzie każdy może zagłosować na "NIE" bez podania uzasadnienia swojego wyboru.

PS2 Nie uważam się za czołowego moderatora na tym forum, zresztą zagłosowałem oczywiście na kogoś innego.

#434899 27/10/2005 10:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.

#434900 27/10/2005 10:56
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
moglibyście sobie te tematy roztrząsać na privie - zwłaszcza dotyczące innej osoby ...

#434901 27/10/2005 11:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
spoko, tylko, ze ten temat ma temu sluzyc. jak w banach ktos cos pisal moderatorom si enie podobalo wiec juan zalozyl ten temat o moderatorach dalej sie cos nie podoba????

#434902 27/10/2005 11:11
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
chodzi mi o tę sprawę dotyczącą zdrowia Amkwisha - to moglibyście sobie roztrząsać na privie albo gg...
Tak było by chyba bardziej elegancko, nieprawdaż?

A reszta... jak mówisz, od tego jest ten temat

#434903 27/10/2005 11:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
mnie akurat amkwish malo obchodzi a jedynie to co gooniek mial na mysli. na gg nie bo po to jest ten temat, ocena moderatorow no nie.

#434904 27/10/2005 15:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 379
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 379
Sporo tych moderatorów... o niektórych pierwsze słysze...

#434905 27/10/2005 20:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
hej gooniek cos nie moge sie doczekac odpowiedzi. strach przed amkwiszczem?

#434906 27/10/2005 22:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Bzyku jesli chodzi o amkwisha zdrowie... to snoopol najezdzal na amka i vice versa... poprosilem w prywatnej rozmowie o to zeby odpuscil gdyz amkwish ma problemy zdrowotne (serce) i to byl koniec tego co napisalem... Zawsze amkwish mnie prosil abym nie ujawnial informacji z jego prywatnego zycia, a tak sie zlozylo ze akurat sporo wiem... I zawsze tak robilem... Informalcji nie udzielam... Ten jeden raz zrobilem to w dobrej wierze...

A to ze pozniej wyszlo to na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

To samo bylo z okresleniem przeze mnie snoopola mianem "nie bardzo rozbudowanego fizycznie"... Bylo to w jakiejs rozmowie prywatnej z amkwishem... Ja nie lubie obrazac ludzi.. Stwierdzilem po prostu fakt... A jaki byl wtedy kontekst rozmowy... Pewnie ten sam.. Pogodzenia dwoch osob...

Napisze tak.. ten spor zawsze mnie denerwowal.. Pozwole sobie napisac: oni obaj swietnie sie znaja na koszykowce... Od jednej do drugiej wypowiedzi doszlo do klotni i tak zostalo... I jeden drugiemu nie odpuscil.. A przeciez staralem sie zrobic jak najlepiej dla dzialu US... Wszyscy mamy ten sam cel.. i klotnie nam w tym nie pomoga... pomoga bukom.. Ponioslem porazke.. jako moderator i jako kumpel ich obu...

Snoopol a o jaka odpowiedz Ci chodzi? Bo ja juz zabralem glos.. Nie mieszam sie juz w niczyje klotnie na tym forum... Robta co chceta.. nikogo nie bede popieral i pisze to z pelna swiadomoscia... Ani Ciebie ani amkwisha... Tabula rasa...

Pozdrawiam
Dominik

#434907 27/10/2005 22:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.

Ach o to chodzi...

Odpowiedz: Z kontekstu wyszlo na to ze obrabiam komus dupe za jego plecami... Tak ja to odczytalem i tak amkwish to odczytal.. Ze napisalem Tobie w prywatnej rozmowie ze amkwish ma problemy z glowa... Napisalem to co w poprzednim poscie... Dlatego sie zdenerwowalem bo wyszlo wlasnie na to ze pisze zle rzeczy na kumpla za jego plecami... co bylo oczywista nieprawda... Nigdy Ci zlego slowa nie napisalem na kogolwiek z forum... Plotami niech sie zajmuja inni...

#434908 27/10/2005 23:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ok przyjalem do wiadomosci i juz wiecej na ten temat nic pisal nie bede.
za tydzien NBA trzeba sie skupic na tym:)

#434909 29/10/2005 14:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no musze rowniez wrzucic przyslowiowy kamyczek do ogrodka moderatorow!!!!!!!!!1 mysle ze jestescie zadowoleni z siebie (nie uogolniam ale tez nie wyrozniam) dzis od rana siedze sobie na forum i pilnie obserwuje-userzy zeszli do podziemia (patrz QC) i pisza sobie w tym dziale i osrali dzialy tematyczne w ktorych nie ma praktycznie wpisow(sladowe ilosci) co dziwi bo dzis sobota!!!!!!!!! mysle ze dla modow czerwone swiatlo juz swieci od dawna a nasz sympatyczny kolega Conrad calkowicie jest zajety sytuacja jego ukochanej partii PO ( patrz dzial "to i owo " temat "wybory prezydenckie")

#434910 29/10/2005 15:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??

#434911 29/10/2005 15:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??
ja lubie szczesliwych ludzi i chyba ciebie moge do nich zaliczyc!!!!! tylko trzeba bedzie usunac nazwe "forum" bo zaczyna mi jakos dziwnie brakowac dyskusji!!!!!moze sie myle????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1