|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
a nasz sympatyczny kolega Conrad calkowicie jest zajety sytuacja jego ukochanej partii PO ( patrz dzial "to i owo " temat "wybory prezydenckie") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
tylko trzeba bedzie usunac nazwe "forum" bo zaczyna mi jakos dziwnie brakowac dyskusji!!!!!moze sie myle????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego typu argumentów poprostu brak mi słów... Odniosę się do sytuacji na Korcie gdzie jestem moderatorem i na bierząco śledzę co się dzieje. Powiedźcie mi chłopaki kiedy jakiś sensowny post, cokolwiek wnoszący został usunięty ? Bo jak ktoś mi pisze dzisiaj gram grubo Davydenke bo jest w formie to hm to samo moge wywnioskować po suchym typie z Rankingu. Dla pytań o live,pogode i inne tego typu rzeczy jest quasi...albo dzisiejsze posty Ziomka w WTA - żenada poprostu...nie dziwię się, że wiele osób, które regularnie pisały na Korcie już tego nie robią. Bynajmniej powodem tego nie jest restrykcja ze strony moderatorów, tylko osoby robiące tam burdel gdzie post z rzeczowym poparciem typu szybko znika w gąszczu głupot. Potrzeba czasu żeby ich namówić do powrotu. Ja się odniosę np. do meczu Schiavone, który podałem w WTA swego czasu. Mecz trwa wchodzę na quasi a tam posty typu, że "wielcy znawcy" się nie popisali, "kur... po co ja się słuchałem umoczyłem milion dolców". Najlepsze z tego wszystkiego, że Włoszka wygrała. Więc sobie myślę, po co mam się wysilać i coś napisać jeszcze i być odpowiedzialny nie tylko za swoją kasę, jak po wygranym spotkaniu nikt nikogo nie pochwali za dobry typ tylko czeka aż się podwinie noga "wielkiemu znawcy", to wtedy z przyjemnością wpadne mu nawrzucać...podobne żenujące inwektywy w stronę ludzi podających typy to codzienność. I dla mnie w tym tkwi problem, że w temacie jest tyle postów a nie więcej. Na forum infobetting np. dużo osób podaje typy ale później nikt do nikogo nie ma pretensji (i każdy wie, że postu zawierającego 3 wyrazy na krzyż lepiej wogóle nie pisać). Każdego kto chce się podzielić swoim typem i opanował na tyle język polski, że jest w stanie w 2-3 zdaniach poprzeć swoją decyzję (w tym przypadku wybrany typ) serdecznie do podawania typów zapraszamy. Co do quasi jak ktoś bedzie miał te 30 lat to nie sądze, żeby posty przesiąkniete wulgaryzmami będą stanowiły dla niego wielką atrakcję (bo rozumiem, że dla młodzieży użycie kilku nieparlamentarnych słów to sposób dowartościowania się). Załóżcie sobie forum desperaci.pl i tam sobie przeklinajcie do woli i prześcigajcie się w konkursie na najbardziej odjechane zjechanie drużyny. Dla mnie niektóre posty tam zawarte są poprostu żałosne a 80% autorów tego typu wypowiedzi bez żalu wywaliłbym z tego forum bo i tak nic pozytywnego nie wnoszą. Dla Conrada, właściciela forum też pewnie bardziej liczy się jakość niż ilość. Za jedno użycie słowa "kur.." itp. nikt ostrzeżenia nie dostanie ale jak ktoś przesadza to musimy to jakoś ukrucić. Jak ktoś nie może się pogodzić z tym, że próbujemy wprowadzić odrobinę kultury to zapraszam do wizyty u psychologa i rozpocząć leczenie tego zgubnego nałogu jakim jest bukmacherka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
goget skoro teraz jets tak super to zajrzyj do stadionu do bierzacej kolejki serie a-duzo dobrych meczy a tam co pustak 10 wypowiedzi na temat milan juventsu w tym 7 na temat czy andriej zagra????gdzie reszta meczy?????kto w koncu zauwazy ,ze ludzie stad .......,i przenosza sie gdzie indziej,niedlugo z bardzo dobrego forum stanie sie wyzsterylizowane forum starszych snobistycznych panow ,a w dzialach bedzie po 5 analiz na 1 temat ,odkad wprowadzone zostaly zmiany ,trudno spotakc ludiz sprzed 2-3 lat:(i nei odeslzi oni z powodow ,,bo jest wulgarnie ,a my jestemsy kulturalni,, tylko ze nikt nei wytrzyma za dlugo w sterylnym ,wyidealizowanym swiecie papap:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Te osoby o których mówisz irriducibilli115 odeszły jakieś 1-1,5 roku temu, a więc grubo przed zmianami - być może teraz wrócą. Już parę takich osób spowrotem zaczęło pisać - np. onda na 'KT'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Młoda wiara Mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
goget skoro teraz jets tak super to zajrzyj do stadionu do bierzacej kolejki serie a-duzo dobrych meczy a tam co pustak 10 wypowiedzi na temat milan juventsu w tym 7 na temat czy andriej zagra????gdzie reszta meczy?????kto w koncu zauwazy ,ze ludzie stad .......,i przenosza sie gdzie indziej,niedlugo z bardzo dobrego forum stanie sie wyzsterylizowane forum starszych snobistycznych panow ,a w dzialach bedzie po 5 analiz na 1 temat ,odkad wprowadzone zostaly zmiany ,trudno spotakc ludiz sprzed 2-3 lat:(i nei odeslzi oni z powodow ,,bo jest wulgarnie ,a my jestemsy kulturalni,, tylko ze nikt nei wytrzyma za dlugo w sterylnym ,wyidealizowanym swiecie papap:) Chyba za dobrze nie wiesz o czym piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Wulgarnych malolatow znacznie ubylo i to cieszy.A ososby wartosciowe powoli znow zaczynaja sie odzywac na tym forum.Jest juz pare dzialow gdzie wystarczy tylko zajrzec chwile poczytac i spokojnie mozna zagrac pare meczykow bez sleczenia nad analizami.NP.wczorajsze NHL,Kort tenisowy (pomijajac Nalbiego).Na Stadionie bedzie podobnie to tylko kwestia czasu. Tak trzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Młoda wiara Mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pisze ale w swoim temacie,i nie am w zwyczaju pisac dlugich wywodow na temat spotakc,a nawte jakbym chial ,to nie wiem czy nie dostane bana ,bo ktos uznan ,ze to bylo za krotkie na analize i lamie regfulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Młoda wiara Mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pisze ale w swoim temacie,i nie am w zwyczaju pisac dlugich wywodow na temat spotakc,a nawte jakbym chial ,to nie wiem czy nie dostane bana ,bo ktos uznan ,ze to bylo za krotkie na analize i lamie regfulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> no jak by nie patrzyl to trochu racji masz! wielu userow zaczelo myslec w ten sposob jest to efekt szalonych decyzji niektorych modow ktorzy traktuja swa robote jak WIELKIE POLOWANIE NA CZAROWNICE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
to jzu ostatnia moja wypowiedz w tym temacie,i niech sie dzieje co chce,ale niektorzy troszke za bardzo zaszaleli z banami itp(eksperto) dla mnie i tyle,ja jak cos pisze na quasi lub w jakims temacie ,to kminie kiedy wyskoczy i rzuci,,zamknac temat,lub dostajesz bana za to bo wedlug mnie ma byc inaczej ,sorry eksperto ale z moda ,chcesz sie chyab w admina zamienic,a tak wogole bardzo dobrze jako mody zachowuja sie dla mnie ,lama ,riva(ldinho) memory 5:P hyhy,ronnii jeszcez paru innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Boże, irriducibili115 przewraźliwiony jesteś chyba... na QC są ostrzeżenia ale właściwie tylko za bluzgi - za nic innego. Jak nie napiszesz nic obraźliwego pod czyimś adresem to nikt ci nie da ostrzeżenia.
Na stadionie piłkarskim ostrzeżeń nie było chyba wogóle na razie (ja sam też ani jednego nie dałem) i tam żadnego polowania na czarownice na pewno nie ma.
Patrzycie na całe forum przez pryzmat Quasi Chatu, gdzie po prostu trzeba ostrzej reagować na bluzgi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> I to chyba juz wszystko w temacie fana Lazio
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
temat otwieram drugi bo kazdy ma parwo do dwoch ,w tamtym zaczol sie najazd na jego tytul ,,quais chat bez cenzury,,i zaczol sie robci bajzel,kuponu neiwchdozily to fakt i taerz tez pozcatek sredni ejst ,wiec nei zkaladalem go po to zeby sie wybic ,bo neiinsteruje mnei ilsoc gwiazdek ,moge meic nawet-5 a odnsocie dlugich wywodow od inncyh nei wymagam ,tylko chdozi mi o to ze kiedys ktso wrzucil jedno zdanie ,ktore akurat bylo dosc wazne ,a tearz jzu tego ,mzoe nei zorbci bo to mzoe nie podchdozic do zakresu ,,analiza,, dobar ja jzu sie naprawde nie odzywam ,robcie sobei co chcecie ,to wasze forum niemoje i od was bedzie zalezec oc tu bedzie ,ja mam swoj temacik w pp i sie go bede trzymal ,jak najmniej udzieal w spawach organizacyjnych i tyle ,tylko szkoda mi paru osob ,ktore stad zniknely ,i nie z powodu bluzg:) do ciebei bzyku nic nei mam bo widze cie czesto i powiedzialbym bym ci to na zywo ,jedeynym modem ktorego prace oceniam bardzo ujemnie to eksperto jak jzu sie wypowiedzialem, prosilbym bardzo o nieodpisywanie juz na mojego posta ,abym mogl spokojnie zakonczyc swoj udzial w tej dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
irriducibili115 ---> rozumiem, że jestes z Angli i piszesz posty przy pomocy translatora? Doczytałem twojego posta do połowy i zrezygnowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co to quasi czat robi z człowieka, eh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Kameleon: widać, że nie doczytałeś do kónca, bowiem irriducibili115 w ostatnim słowie prosi o nieodpisywanie na jego post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pzdr)
PS. Dzienki za głosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
[T]-error ---> Takich długich zdań czytać zwyczaju niestety nie mam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ni tu kropki, ni dużej litery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
ta komunikuje sie z wami z przyszlosci ,gdzie za 5lat ,mecz.pl ma 2tys moderatorow i 100 uzytkownikow ,a ja jestem adminem:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Sam moderuje kort tenisowy i niektóre posty które mają długość 1 zdania zostawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Uwierz mi irri , że jeśli ktoś napisze krótszy post , ale będą w nim same ważne rzeczy to nikt tego nie skasuje. I myślę , że poważne osoby doskonale sobie dają z tego sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Żaden mod nie przyznał sie do błędu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda, że amkwish nie poczuwa się do tego by zająć stanowisko (-), ale chyba snoopol to już dokładnie opisał. Miałem nadzieje, że to nastapi, ale jednak sa nieomylni. Temat ten faktycznie nic nie daje, gdyz zawiera typowe "gadanie o dupie maryny" bez żadnych faktów, a na konkretne pytania dostaje się wymijajace odpowiedzi (vide posty Ghost`a).
Zgadzam sie z tymi którzy głosowali na Lao(tu moglibyscie Wy jako modzi zdedytować Leo na Lao, gdyż dokładnie tak brzmi ten nick..) i Torsten`a. Takich moderatorów to forum wg mnie potrzebuje. Czyli dorosłych ludzi z ogromna wiedzą (stosowna dla działu którym sie opiekuje) zajmujacych się swoją działką i potrafiących sie wysłowić i znaleźć w każdej sytuacji, jednocześnie jak ktoś juz pisał, nie rzucając się w oczy ze swoją władzą (jak Ci młodsi).
Nie jestem również za tym by modem była osoba ze złą przeszłością na tym forum, a niestety i takie osoby tu są, przykład -> Piomil (kiedys jako piotrmilan itp), piszący onegdaj mnóstwo bezsensownych postów.
Niedługo (czekam na odpowiedni moment) powstanie również temat gdzie wszystkie wypowiedzi beda oparte na faktach (wklejane posty itp), bez zbednej polemiki o tym kto jest czyim kolegą i kto jest naszym wrogiem vide polemika rodzinna amkwish-g00niek-snoopol. Bedzie mozna również wklejać posty, które będą równoważnią tych nieodpowiednich.
Jeszcze słowo o odsyłaniu przez modów do Conrada.. Jest to bardzo wygodne dla Was moderatorów, ale większośc z nas wie jak bardzo osiągalny jest Conrad dla forum. Wiele razy dał juz odczuć, że jest zupełnie wypalony i jego czas antenowy dla rozwoju forum nie jest uwzględniony w jego notesie, więc takie sprawy trzeba opisywac w konkretnych tematach, a Conrad jak będzie miał chwile swojego cennego czasu to przeczyta.
Ze zmian podoba mi sie jedynie poukładanie w logiczną całość SP i za to brawa, chociaż wiele, wiele miesiecy temu juz były takie propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Pytanie do wiedzących:
Szy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|