|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
no dobra jest po 22:00, gdzie jest ten pacjent który miał mnie rozliczać z meczu Napoli-Juve 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nieeee... Burdele mi nie w głowie. "Jestem zbyt młody i zbyt przystojny, żeby za to płacić" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"
Jaki to film?? ;> poranek kojota, a potem za darmo mial robienie loda  ale to juz ktos inny omylkowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"
Jaki to film?? ;> Chłopaki nie płaczą.Bolec  Tylko tam sie gorzej ta historia ,dla Pana Zabki skonczyła. "heh... Zapomniał pan zaplacic" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"
Jaki to film?? ;> Przed chwilą zacytowałem: Poranek Kojota - Joker
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie... OM na ładnym klepisku gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie... OM na ładnym klepisku gra  No ta,ale czy to nasza wina ze baby wszystko psuja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Patrzcie jak wiele osób ta sytuację, od razu skojarzyło z filmem. I cytat odpowiedni sie znalazł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie... OM na ładnym klepisku gra  Jose bez urayz ale pamietam chyba sam pisałes ze to ze tak wczesnie wziałes slub to był bład...powiem szczerze i tak respect nie iwem czy bym ise tak szybko mogl hajtnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Koleszka jak pamiętał, że jakiś gość mu cos "nawrzucał" rano  Przejrzyj sobie wczesne stronki, Koleszka, ale raczej go już nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie... OM na ładnym klepisku gra  Jose bez urayz ale pamietam chyba sam pisałes ze to ze tak wczesnie wziałes slub to był bład...powiem szczerze i tak respect nie iwem czy bym ise tak szybko mogl hajtnac. Czy ja się z kimś hajtnąłem, chyba nie ? A z tego co pamiętam to Ty też kiedyś miałeś problemy w sprawach sercowych, no chyba że Cię z kimś pomyliłem  (po avku kojarzę)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jose miałem miałem...no cóż takie są kobiety ale na szczęście wyciągnąłem odpowiednie wnioski:) a To wybacz nie wiem czemu ale kojarzy mi się coś że się rozwodziłes czy cos takiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Napoli 10 minut trzymać to czyste konto !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose miałem miałem...no cóż takie są kobiety ale na szczęście wyciągnąłem odpowiednie wnioski:) a To wybacz nie wiem czemu ale kojarzy mi się coś że się rozwodziłes czy cos takiego  Rozwodzić się rozwodziłem - z Twojego posty jednak wynikało jakbym się drugi raz hajtnął, aaaaaa mniejsza o to, może ja coś źle zrozumiałem. W każdym bądź razie życzę więcej szczęścia w doborze kolejnej partnerki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Koleszka jak pamiętał, że jakiś gość mu cos "nawrzucał" rano  Przejrzyj sobie wczesne stronki, Koleszka, ale raczej go już nie ma...  no cóż, szkoda że go nie ma, bym go trochę pomęczył, chociaż jakby był inny wynik to by pewnie był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Coś mi sie wydaje, że gdyby za tydzień odbywał się zlot forum, to atmosfera byłaby "a la Testosteron" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa mu pinnaclesports.com ? Od pół godziny stronka mi się nie chce wczytać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|