Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 52 1 2 46 47 48 49 50 51 52
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
no dobra jest po 22:00, gdzie jest ten pacjent który miał mnie rozliczać z meczu Napoli-Juve laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Nieeee... Burdele mi nie w głowie. "Jestem zbyt młody i zbyt przystojny, żeby za to płacić" laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by olopatronat
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"

Jaki to film?? ;>

poranek kojota, a potem za darmo mial robienie loda laugh ale to juz ktos inny omylkowo wink

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by olopatronat
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"

Jaki to film?? ;>

Chłopaki nie płaczą.Bolec laugh

Tylko tam sie gorzej ta historia ,dla Pana Zabki skonczyła.
"heh... Zapomniał pan zaplacic" grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by olopatronat
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"

Jaki to film?? ;>
Przed chwilą zacytowałem:
Poranek Kojota - Joker

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"...
Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc.


Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie...

OM na ładnym klepisku gra shocked

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
derby walencji po lay 0-0 boks boks boks

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Jose
Originally Posted by APOLLYON
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"...
Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc.


Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie...

OM na ładnym klepisku gra shocked

No ta,ale czy to nasza wina ze baby wszystko psuja ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Patrzcie jak wiele osób ta sytuację, od razu skojarzyło z filmem. I cytat odpowiedni sie znalazł laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by Jose
Originally Posted by APOLLYON
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"...
Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc.


Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie...

OM na ładnym klepisku gra shocked

Jose bez urayz ale pamietam chyba sam pisałes ze to ze tak wczesnie wziałes slub to był bład...powiem szczerze i tak respect nie iwem czy bym ise tak szybko mogl hajtnac.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Koleszka jak pamiętał, że jakiś gość mu cos "nawrzucał" rano wink

Przejrzyj sobie wczesne stronki, Koleszka, ale raczej go już nie ma...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Verbatim
Originally Posted by Jose
Originally Posted by APOLLYON
Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"...
Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc.


Czasem się nudzi bez baby, w szczególności jak takie dni chore jak teraz, wszyscy znajomi gdzieś po rodzinach siedzą z babami, jeszcze inni pod kocem film z kobitą oglądają a Ty łazisz po tej szarufie...

OM na ładnym klepisku gra shocked

Jose bez urayz ale pamietam chyba sam pisałes ze to ze tak wczesnie wziałes slub to był bład...powiem szczerze i tak respect nie iwem czy bym ise tak szybko mogl hajtnac.


Czy ja się z kimś hajtnąłem, chyba nie ?

A z tego co pamiętam to Ty też kiedyś miałeś problemy w sprawach sercowych, no chyba że Cię z kimś pomyliłem wink (po avku kojarzę)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Jose miałem miałem...no cóż takie są kobiety ale na szczęście wyciągnąłem odpowiednie wnioski:)

a To wybacz nie wiem czemu ale kojarzy mi się coś że się rozwodziłes czy cos takiego piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Napoli 10 minut trzymać to czyste konto !!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Verbatim
Jose miałem miałem...no cóż takie są kobiety ale na szczęście wyciągnąłem odpowiednie wnioski:)

a To wybacz nie wiem czemu ale kojarzy mi się coś że się rozwodziłes czy cos takiego piwo


Rozwodzić się rozwodziłem - z Twojego posty jednak wynikało jakbym się drugi raz hajtnął, aaaaaa mniejsza o to, może ja coś źle zrozumiałem.

W każdym bądź razie życzę więcej szczęścia w doborze kolejnej partnerki wink piwo

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by APOLLYON
Koleszka jak pamiętał, że jakiś gość mu cos "nawrzucał" rano wink

Przejrzyj sobie wczesne stronki, Koleszka, ale raczej go już nie ma...

grin no cóż, szkoda że go nie ma, bym go trochę pomęczył, chociaż jakby był inny wynik to by pewnie był wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Coś mi sie wydaje, że gdyby za tydzień odbywał się zlot forum, to atmosfera byłaby "a la Testosteron" laugh


Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Evian 3 heeeeeehehe

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Evian 333333333333333333333333333333333333 hura hura hura

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa mu pinnaclesports.com ? Od pół godziny stronka mi się nie chce wczytać smirk

Strona 48 z 52 1 2 46 47 48 49 50 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Akhu, forty, burbon, Lukasz111), 1,887 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1