|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
lapsy z Marsylii nie zamierzają nic strzelić? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Mnie się ostatnio też zachciało, chyba z nudów  Napoli pozamiatało ! Meczu nie oglądam ale staty wyglądają bardzo wyrównanie, może nawet trochę na korzyść Juventusu. Z kontry ich cisną ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Marsylia 11111111111111111111111111 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Chyba sobie zagram ze Juve nie strzeli w tym meczu...Kurs jeszcze smakowity...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
no i ladny grin w meczu napoli  dzisiaj duzy plusik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489 |
Ogląda ktoś OM?? next gol OM warto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Napoli czyste konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Mnie się ostatnio też zachciało, chyba z nudów  Napoli pozamiatało ! Meczu nie oglądam ale staty wyglądają bardzo wyrównanie, może nawet trochę na korzyść Juventusu. Z kontry ich cisną ? Nie oglądam. Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
z baba to tzw mniejsze zlo, albo inaczej i bardziej na miejscu: przyjemniejsze zlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Mnie się ostatnio też zachciało, chyba z nudów  Napoli pozamiatało ! Meczu nie oglądam ale staty wyglądają bardzo wyrównanie, może nawet trochę na korzyść Juventusu. Z kontry ich cisną ? Nie oglądam. Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. to może do burdelu ? ;-P cycuszek wymiętolony ale to cycuszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Mnie się ostatnio też zachciało, chyba z nudów  Napoli pozamiatało ! Meczu nie oglądam ale staty wyglądają bardzo wyrównanie, może nawet trochę na korzyść Juventusu. Z kontry ich cisną ? Nie oglądam. Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. to może do burdelu ? ;-P cycuszek wymiętolony ale to cycuszek  Kolego bron Cie panie Boze! Płacic za sex ?:szok: Tylko Cipy tam chodza  (bez urazy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
[/quote] Kolego bron Cie panie Boze! Płacic za sex ?:szok: Tylko Cipy tam chodza  (bez urazy) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Mnie się ostatnio też zachciało, chyba z nudów  Napoli pozamiatało ! Meczu nie oglądam ale staty wyglądają bardzo wyrównanie, może nawet trochę na korzyść Juventusu. Z kontry ich cisną ? Nie oglądam. Jose, Ty wiesz, że "z babą źle, ale bez baby, jeszcze gorzej"... Przytuliłby sie człowiek do jakiegoś młodego cycuszka a tu nic... Kolejna samotna noc. to może do burdelu ? ;-P cycuszek wymiętolony ale to cycuszek  To dobre było. Ice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ja tam nie chodze ;-P ale roznie mozna na to spojrzec ktos idzie na imprezke wyrwac laske do lozka stawia jej drinki srinki taxowka do domu, nawija bajer itp z kieszeni i tak ucieka jakas suma lub idzie wie za co placi, numerek i do domu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
ja tam nie chodze ;-P ale roznie mozna na to spojrzec ktos idzie na imprezke wyrwac laske do lozka stawia jej drinki srinki taxowka do domu, nawija bajer itp z kieszeni i tak ucieka jakas suma lub idzie wie za co placi, numerek i do domu. Zdecydowanie wolalbym laske z imprezy jesli juz mialbym wybierac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kolego bron Cie panie Boze! Płacic za sex ?:szok: Tylko Cipy tam chodza  (bez urazy)  [/quote] Najsmiesniejsze jest to kiedy,ktos Cie tak nazywa bo nie bywasz w takich przybytkach.Okreslic kogos gorszym... za to ze sie dobrze prowadzi - szczyt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"
Jaki to film?? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody zeby za to placic, iha"
Jaki to film?? ;> Chłopaki nie płaczą.Bolec 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|