Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 32 1 2 3 4 5 6 31 32
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
przeciez ten jebany prowadzacy nie ma pojęcia o czym mówi

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Nie wiem nie wygląda to za wesoło najgorsze że KE dała tym frajerom wolna rękę.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Czyli będą wstrzynać postępowania prokuratorskie na podst. informacji od providerów netu, że ktoś łączy się ze stroną bukmacherską nie mającą w rozszerzeniu ".pl" (licencja polska) , tylko nie zrozumiałem troche - w jaki niby sposób? wystarczy że wbije pinnaclesports.com i już pójdzie cynk? Kurwa jakaś utopia i straszak, ogólnie puke kapica

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czyli masowej emigracji ciąg dalszy tylko teraz w szerszym zakresie smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
to od kiedy to wchodzi w życie? grin czy już można zbierac na kaucję laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Bzdura ... dziennie są setki tysięcy takich połączeń a tak poza tym to jest cenzura internetu , nadzór z kim się łączę i kiedy a to że wszedłem na stronę bukmachera internetowego nie oznacza że grałem ...

Kapica tego nie powiedział ale jemu i rządowi zależy na tym żeby internetowi bukmacherzy przestali przyjmować Polaków w swoich serwisach ...

Bardzo mądry email ktoś przysłał do trójki na po wywiadzie z Kapicą ...

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
mozecie w skrocie napisac co powiedzial bo nie sluchalem

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
podeslij tego maila

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
hehe najpierw tu mówi o złym wpływie hazardu przytaczając jakieś dane pani która przebadała 118 osób i mówiąc że 2/3 polaków są za ograniczeniem hazardu i jeszcze dorzuca, że to unia finansowała badania a później, że wychodząc oczekiwaniom stowarzyszniu pokera w Polsce myślą o usportowieniu tej formy gry
i na końcu i tak twierdzi, że poker będzie poza kasynem zabroniony smile

a co do zakładów wzajemnych ciekawi mnie jak to netowi teraz jak panny sznurem ustawiają się w kolejce po licencje u Kapicy na organizowanie zakładów wzajemnych z domeną .pl

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by pacjent11
podeslij tego maila

kolo napisał coś w stylu,że możnaby tak samo zalegalizowac narkotyki z polskich fabryk a pozostałe dalej byłyby nielegalne czyli tak samo z hazardem ten z końcówką .pl nie uzaleznia ale ten z .com już tak i dlatego jest nielegalny.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
a zobaczycie ze ktos sie wkurwi i te rzadowe cymbaly kiedys tego pozaluja bo przeciez to nie mozliwe zeby tak sqrwysynsko golic.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
jest jakis link do zapisu tej rozmowy ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by 11kera11
to od kiedy to wchodzi w życie? grin czy już można zbierac na kaucję laugh

w zeszłym roku ta kaplicowska menda wskazywała na maj lub czerwiec jeśli KE odpowie do 15 grudnia ,
teraz to raczej po wakacjach.......oby

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by pacjent11
jest jakis link do zapisu tej rozmowy ?

Wywiad wysłuchałem. Właśnie kończę jego transkrypcję. Zaraz będzie na mojej stronie.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
Originally Posted by dondo
Czyli będą wstrzynać postępowania prokuratorskie na podst. informacji od providerów netu, że ktoś łączy się ze stroną bukmacherską nie mającą w rozszerzeniu ".pl" (licencja polska) , tylko nie zrozumiałem troche - w jaki niby sposób? wystarczy że wbije pinnaclesports.com i już pójdzie cynk? Kurwa jakaś utopia i straszak, ogólnie puke kapica

ale jak bede chcial wejsc na pinnaclesports strone ( nie grajac )to tez bede za to scigany ? niedozwolona bedzie gra ale przeciez pinnacle nie beda mieli obowiazku podac polskim urzedasom ze polski gracz u nich gra

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by artbledo
Bzdura ... dziennie są setki tysięcy takich połączeń a tak poza tym to jest cenzura internetu , nadzór z kim się łączę i kiedy a to że wszedłem na stronę bukmachera internetowego nie oznacza że grałem ...

Kapica tego nie powiedział ale jemu i rządowi zależy na tym żeby internetowi bukmacherzy przestali przyjmować Polaków w swoich serwisach ...

Bardzo mądry email ktoś przysłał do trójki na po wywiadzie z Kapicą ...

dobra puenta piwo
ta Kaplicowska menda na to liczy,ze buki zbanują polskie ip bo On sam gówno może zrobic.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
No własnie nie wiem jak to sobie kapica wyobraza, utopia jakas. W ogole jakie narzedzia beda informowac samego providera ze ktos wlazl na takiego bukmachera? Musieliby zrobic ten nieszczesny indeks stron zakazanych a przeciez jak wiemy nie bedzie tego.Po za tym wejsc moge gdzie chce, nawet zalogowac sie moge, bo czemu niby mialbym lamac wtedy prawo - dalej - skad mieliby wiedziec czy gram? No chyba, ze wlazles - dochodzenie, czyli sprawdzanie kont bankowych (a jak nie mam to co?) idioci puke

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Miejmy tylko nadzieje że poważne firmy nie dadzą nam BANA.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
mowicie o kontach bankowych??
sa przeciez karty MB skad mozna kase wyplacac z bankomatow i nie bedzie trzeba wyplacac kasy poprzez konta bankowe, przeceiz MB chyba nie poda historii naszych wplat i wyplat ot tak sobie panu kapicy
wiec panowie zamawiajmy karty MB

Strona 4 z 32 1 2 3 4 5 6 31 32

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1