Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Akhu
Jose, biegusiem zmieniaj ten avatar, bo Cie poznać nie idzie tongue
To samo Mu pisałem laugh
Na jakąś laseczkę sobie zmień wink
Ja początek roku przywitałem moim ukochanym Celtikiem, ale juz niedługo pewnie zawita Masza.


Ufffffffffffff grin


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Jose
APOLLYON coś wybiorę na pewno piwo
Chyba pójdzie singielek na MIN.

P.S Ty zawsze tak masz, że NHL odrabia straty z piłki ? wink
Jeśli piłka nie pójdzie jak należy, to tak właśnie jest. Ale to nie jest tak, że zawsze odrabiam. Różnie z tym bywa, Jose wink
Ale w ogólnym rozrahunku pokrywania strat hokejem nocnym, to jestem na + laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
[Linked Image]

Katy, fajna dziewczyna smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Jesli juz jesteśmy w takim doborowym gronie, to muszę przyznać, że po raz pierwszy w życiu zająłem stronę Mou.
Przychylam sie do jego słów, że Messi nie zasłużył na nagrodę. Dla mnie był tylko Sneijder, ale niestety zabrakło go w finałowej "3".
On wymienił jeszcze Diego Milito, ale to dla mnie już zbyt wiele.

Już wczoraj próbowałem wytłumaczyć tutaj co poniektórym ten oczywisty fakt, ale chyba tylko łopatologicznie dałoby radę laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by APOLLYON
Jesli juz jesteśmy w takim doborowym gronie, to muszę przyznać, że po raz pierwszy w życiu zająłem stronę Mou.
Przychylam sie do jego słów, że Messi nie zasłużył na nagrodę. Dla mnie był tylko Sneijder, ale niestety zabrakło go w finałowej "3".
On wymienił jeszcze Diego Milito, ale to dla mnie już zbyt wiele.

Już wczoraj próbowałem wytłumaczyć tutaj co poniektórym ten oczywisty fakt, ale chyba tylko łopatologicznie dałoby radę laugh

No tak laugh
Czytałem Twoje posty i nawet coś napisałem na temat "Złotej Piłki". Jeśli chodzi o hiszpańska piłkę, to znacznie bliżej mi do Barcy niż do Realu i to tym pierwszym, kibicuję w Gran Derbi, ale bez przesady... Jeśli już ktoś z tej trójki, to Xavi.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Wczoraj już pisałem Akhu, że leje ciepłym na ten cały konkurs.

Mam swoją dwójkę, która gra w 2010 nie raz powodowała uśmiech na mojej twarzy i tyle w temacie.

To nie bieg na 100 metrów by wybrać najlepszego na świecie smile


Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Dżeko powiedział, że głównym powodem, dla którego przeszedł do City, były ogromne ambicje tego klubu laugh

No pewnie, że nie pieniądze laugh
Oj Edin, Edin...
Ale powiem, Wam, że takiego pierdolenia głupot jak podczas konferencji prasowych, podczas których dokonuje sie prezentacji nowych zawodników lub trenerów, to chyba nigdzie nie ma...
Oni zawsze przechodzą do wspaniałych klubów, z wielkimi ambicjami, itd laugh


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Przeważnie każdy marzył od dziecka, żeby grać w danym klubie.
Tak jak Zlatan, w każdym przypadku Juve,Inter, Barca laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Przeważnie każdy marzył od dziecka, żeby grać w danym klubie.
Tak jak Zlatan, w każdym przypadku Juve,Inter, Barca laugh

laugh


Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Zlatan niedawno stwierdził, że jego ukochanym klubem z dzieciństwa był jednak AC Milan a nie tamte trzy laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja myślę że Ibra jeszcze City zaliczy smile

Poczekaj tylko rok, dwa niech się coś w Milanie popierdoli.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Jose
Ja myślę że Ibra jeszcze City zaliczy smile

Poczekaj tylko rok, dwa niech się coś w Milanie popierdoli.
On przecież od dziecka marzył, żeby grać w Anglii laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A jak Cassano go wkurzy, to jeszcze zdąży zaliczyć i City i Real

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Inter (4-3-1-2): 21 Orlandoni, 13 Maicon, 2 Cordoba, 15 Ranocchia, 39 Santon, 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 4 Mariga, 27 Pandev, 88 Biabiany, 9 Eto'o.
(12 Castellazzi, 6 Lucio, 23 Materazzi, 24 Rivas, 11 Muntari, 20 Obi, 22 Milito). All.: Leonardo.

Genoa (4-4-2): 73 Scarpi; 20 Mesto, 24 Moretti, 3 Dainelli, 4 Criscito; 18 Rafinha, 42 Veloso, 7 Rossi, 11 Kharja; 17 Rudolf, 14 Sculli.
(88 Perin, 33 Kucka, 77 Milanetto, 36 Zuculini, 29 Jelenic, 8 Palacio, 25 Boakye). All.: Ballardini.

Inter bez Wesa, Samuela, Julio, Stanko, Motty, Lucio, Chivu i COutinho
Genoa bez Kaladze, Eduardo, Chico, Halleniusa, Antonellego

Co myślicie? smile

Jak dla mnie spokojne punktowanie i 2:0 dla Interu grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Podpisuję się po tym, Akhu. Jest już kurs?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Wczoraj pograłem remis grin

Takie przeczucie, choć Eto na szpicy to bramki mogą się posypać, tym bardziej że jak Pandeva zawiesi za napastnikiem to blush


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kurs w okolicach 1.55

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Aaaa.... To jest Puchar Włoch.
Palermo - Chievo overek wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Biabiany "spuszczony ze smyczy" może nieźle poszaleć.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ale numer!
Corinthians złozyło Sewilli propozycję kupna Luisa Fabiano... za 5 mln EURO shocked

Czy ich popier.doliło? Co oni za kwotę wymyślili? Nie ma sie co dziwić, że Los Nervionenses odrzucili ofertę.

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1