|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose, biegusiem zmieniaj ten avatar, bo Cie poznać nie idzie  To samo Mu pisałem  Na jakąś laseczkę sobie zmień  Ja początek roku przywitałem moim ukochanym Celtikiem, ale juz niedługo pewnie zawita Masza. Ufffffffffffff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON coś wybiorę na pewno  Chyba pójdzie singielek na MIN. P.S Ty zawsze tak masz, że NHL odrabia straty z piłki ?  Jeśli piłka nie pójdzie jak należy, to tak właśnie jest. Ale to nie jest tak, że zawsze odrabiam. Różnie z tym bywa, Jose  Ale w ogólnym rozrahunku pokrywania strat hokejem nocnym, to jestem na + 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
[ Linked Image] Katy, fajna dziewczyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jesli juz jesteśmy w takim doborowym gronie, to muszę przyznać, że po raz pierwszy w życiu zająłem stronę Mou. Przychylam sie do jego słów, że Messi nie zasłużył na nagrodę. Dla mnie był tylko Sneijder, ale niestety zabrakło go w finałowej "3". On wymienił jeszcze Diego Milito, ale to dla mnie już zbyt wiele. Już wczoraj próbowałem wytłumaczyć tutaj co poniektórym ten oczywisty fakt, ale chyba tylko łopatologicznie dałoby radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Jesli juz jesteśmy w takim doborowym gronie, to muszę przyznać, że po raz pierwszy w życiu zająłem stronę Mou. Przychylam sie do jego słów, że Messi nie zasłużył na nagrodę. Dla mnie był tylko Sneijder, ale niestety zabrakło go w finałowej "3". On wymienił jeszcze Diego Milito, ale to dla mnie już zbyt wiele. Już wczoraj próbowałem wytłumaczyć tutaj co poniektórym ten oczywisty fakt, ale chyba tylko łopatologicznie dałoby radę  No tak  Czytałem Twoje posty i nawet coś napisałem na temat "Złotej Piłki". Jeśli chodzi o hiszpańska piłkę, to znacznie bliżej mi do Barcy niż do Realu i to tym pierwszym, kibicuję w Gran Derbi, ale bez przesady... Jeśli już ktoś z tej trójki, to Xavi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Wczoraj już pisałem Akhu, że leje ciepłym na ten cały konkurs. Mam swoją dwójkę, która gra w 2010 nie raz powodowała uśmiech na mojej twarzy i tyle w temacie. To nie bieg na 100 metrów by wybrać najlepszego na świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dżeko powiedział, że głównym powodem, dla którego przeszedł do City, były ogromne ambicje tego klubu  No pewnie, że nie pieniądze  Oj Edin, Edin... Ale powiem, Wam, że takiego pierdolenia głupot jak podczas konferencji prasowych, podczas których dokonuje sie prezentacji nowych zawodników lub trenerów, to chyba nigdzie nie ma... Oni zawsze przechodzą do wspaniałych klubów, z wielkimi ambicjami, itd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przeważnie każdy marzył od dziecka, żeby grać w danym klubie. Tak jak Zlatan, w każdym przypadku Juve,Inter, Barca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Przeważnie każdy marzył od dziecka, żeby grać w danym klubie. Tak jak Zlatan, w każdym przypadku Juve,Inter, Barca  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Zlatan niedawno stwierdził, że jego ukochanym klubem z dzieciństwa był jednak AC Milan a nie tamte trzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja myślę że Ibra jeszcze City zaliczy  Poczekaj tylko rok, dwa niech się coś w Milanie popierdoli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja myślę że Ibra jeszcze City zaliczy  Poczekaj tylko rok, dwa niech się coś w Milanie popierdoli. On przecież od dziecka marzył, żeby grać w Anglii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A jak Cassano go wkurzy, to jeszcze zdąży zaliczyć i City i Real
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Inter (4-3-1-2): 21 Orlandoni, 13 Maicon, 2 Cordoba, 15 Ranocchia, 39 Santon, 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 4 Mariga, 27 Pandev, 88 Biabiany, 9 Eto'o. (12 Castellazzi, 6 Lucio, 23 Materazzi, 24 Rivas, 11 Muntari, 20 Obi, 22 Milito). All.: Leonardo. Genoa (4-4-2): 73 Scarpi; 20 Mesto, 24 Moretti, 3 Dainelli, 4 Criscito; 18 Rafinha, 42 Veloso, 7 Rossi, 11 Kharja; 17 Rudolf, 14 Sculli. (88 Perin, 33 Kucka, 77 Milanetto, 36 Zuculini, 29 Jelenic, 8 Palacio, 25 Boakye). All.: Ballardini. Inter bez Wesa, Samuela, Julio, Stanko, Motty, Lucio, Chivu i COutinho Genoa bez Kaladze, Eduardo, Chico, Halleniusa, Antonellego Co myślicie?  Jak dla mnie spokojne punktowanie i 2:0 dla Interu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Podpisuję się po tym, Akhu. Jest już kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Wczoraj pograłem remis  Takie przeczucie, choć Eto na szpicy to bramki mogą się posypać, tym bardziej że jak Pandeva zawiesi za napastnikiem to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Aaaa.... To jest Puchar Włoch. Palermo - Chievo overek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Biabiany "spuszczony ze smyczy" może nieźle poszaleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale numer! Corinthians złozyło Sewilli propozycję kupna Luisa Fabiano... za 5 mln EURO  Czy ich popier.doliło? Co oni za kwotę wymyślili? Nie ma sie co dziwić, że Los Nervionenses odrzucili ofertę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|