Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 42 1 2 19 20 21 22 23 41 42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
i najśmieszniejsze dla mnie

jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ? laugh

i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Fortunie są kwale pań

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
mógłby mi ktoś zdradzić przy jakim stanie przerwano mecz Roberta z Tavaresem? nigdzie nie mogę znaleźć wyniku

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
co ten millman tam nawyprawiał 36 3:5 deszcz.
Poszedłem do roboty, a tu trzeba iść wybrać kaskę bo wygrał hehe

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Robert 6:4, 3:2

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Originally Posted by Jimmy
mógłby mi ktoś zdradzić przy jakim stanie przerwano mecz Roberta z Tavaresem? nigdzie nie mogę znaleźć wyniku

6-4 3*-2

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
dzięki Panowie piwo

Mam nadzieję, że dowiezie bo kończy ten cudem ocalały całonocny kupon grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Rusedski
i najśmieszniejsze dla mnie

jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ? laugh

i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe smile

Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy.

Last edited by oli; 12/01/2011 23:22.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by akagi
W Fortunie są kwale pań

kwale pań w Fortunie, Betako, Milenium i Tipsporcie

póki co tylko Totomix śpi tongue


oli #4360597 12/01/2011 23:22
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by oli
Originally Posted by Rusedski
i najśmieszniejsze dla mnie

jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ? laugh

i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe smile

Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy.

Otoż to Oli smile

oli #4360601 12/01/2011 23:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by oli
Originally Posted by Rusedski
i najśmieszniejsze dla mnie

jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ? laugh

i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe smile

Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy.


chodzi o to panie moderatorze, że od 2 lat praktycznie w ogóle Lisnard nie grał , więc jest dla mnie już "dziadkiem"

proszę nie brać wszystkiego zbyt dosłownie smile

Gicquel jednak cały czas jest w rytmie meczowym, choć jest starszy

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Dobra Panowie

jakies sugestie na mecze Pan ...

Ula wyglada nie najgorzej mecz typu 50-50 a kurs wiekszy na nasza smile

Olaru
Chan
Minella
Hampton
Han
El Tabakh
Voegle

sie rzucaja w oczy tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Mahut-Olaso 1
G.Dimitrov-El Amrani 1
Kravchuk-Massu 1

jak to oceniacie?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym???

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by nalbandiann
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym???

ze polowa meczy jest nie jutro a pojutrze wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by nalbandiann
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym???

ze polowa meczy jest nie jutro a pojutrze wink

no fakt

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
a widział ktoś w tym roku Nalbandiana? Dalej przysypia na korcie, czy gra regularniej?Ogólnie jakie wrażenia?

Bo mi się bardzo podoba kurs na niego w meczu z Isnerem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Goget
Originally Posted by iti
Ale te hałki to chyba na wszystkich od tego roku? Bo rok temu nie pamietam zeby byly?

Słuchaj Lamy daleko zajdziesz.

Żeby zamontować ten system potrzebne jest rozmieszczenie sześciu kamer na odpowiedniej wysokości i odległości od siebie. Na niektórych turniejach nie da się go zainstalować na kortach głównych, bo są nieodpowiednie trybuny. Do tego trzeba zainstalować jakiś telebim do wyświetlania powtórek. Ogólnie został on wprowadzony jako uatrakcyjnienie transmisji telewizyjnych. Powodzenia w szukaniu takiego systemu na korcie bez trybun, na którym będzie rozegranych tylko kilkanaście meczów kwali.

Jeszcze w 2008 roku system był tylko na Laver i Hisense. Nie sądze żeby coś się zmieniło.

to co za łoś w telewizorni mówił, że wszędzie będą. oszukali mnie w ełrosporcie frown

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Mahut spokojnie 2:0 pyknie tego Olaso

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
na mahuta wyczesane kursy. paluchy wylizywać.

Strona 21 z 42 1 2 19 20 21 22 23 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1