|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
i najśmieszniejsze dla mnie jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ?  i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
mógłby mi ktoś zdradzić przy jakim stanie przerwano mecz Roberta z Tavaresem? nigdzie nie mogę znaleźć wyniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
co ten millman tam nawyprawiał 36 3:5 deszcz. Poszedłem do roboty, a tu trzeba iść wybrać kaskę bo wygrał hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
mógłby mi ktoś zdradzić przy jakim stanie przerwano mecz Roberta z Tavaresem? nigdzie nie mogę znaleźć wyniku 6-4 3*-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
dzięki Panowie  Mam nadzieję, że dowiezie bo kończy ten cudem ocalały całonocny kupon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
i najśmieszniejsze dla mnie jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ?  i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe  Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy.
Last edited by oli; 12/01/2011 23:22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
kwale pań w Fortunie, Betako, Milenium i Tipsporcie póki co tylko Totomix śpi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
i najśmieszniejsze dla mnie jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ?  i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe  Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy. Otoż to Oli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
i najśmieszniejsze dla mnie jak praktycznie niegrający od lat dziadek w postaci Jean Reana Lisnarda mógł sobie tak w 2 setach ograć bądź co bądź solidnego Marca Gicquela ?  i zastanawiam się czy to przypadek, słaba forma Francuza czy może jest value na Lisnarda w meczu z Van der merwe  Jak już kogoś nazywasz dziadkiem to sprawdź pierw metryki obu graczy. chodzi o to panie moderatorze, że od 2 lat praktycznie w ogóle Lisnard nie grał , więc jest dla mnie już "dziadkiem" proszę nie brać wszystkiego zbyt dosłownie  Gicquel jednak cały czas jest w rytmie meczowym, choć jest starszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Dobra Panowie jakies sugestie na mecze Pan ... Ula wyglada nie najgorzej mecz typu 50-50 a kurs wiekszy na nasza  Olaru Chan Minella Hampton Han El Tabakh Voegle sie rzucaja w oczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Mahut-Olaso 1 G.Dimitrov-El Amrani 1 Kravchuk-Massu 1
jak to oceniacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym??? ze polowa meczy jest nie jutro a pojutrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
panowie dzis z kwali polecam kravchuka, sugite, dancevica, pospisila, zemlje i martina. zdaje sobie sprawe ze cos pewnie bedzie zle, ale warto zagrac te mecze mysle. co myslicie o tym??? ze polowa meczy jest nie jutro a pojutrze  no fakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
a widział ktoś w tym roku Nalbandiana? Dalej przysypia na korcie, czy gra regularniej?Ogólnie jakie wrażenia?
Bo mi się bardzo podoba kurs na niego w meczu z Isnerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ale te hałki to chyba na wszystkich od tego roku? Bo rok temu nie pamietam zeby byly? Słuchaj Lamy daleko zajdziesz. Żeby zamontować ten system potrzebne jest rozmieszczenie sześciu kamer na odpowiedniej wysokości i odległości od siebie. Na niektórych turniejach nie da się go zainstalować na kortach głównych, bo są nieodpowiednie trybuny. Do tego trzeba zainstalować jakiś telebim do wyświetlania powtórek. Ogólnie został on wprowadzony jako uatrakcyjnienie transmisji telewizyjnych. Powodzenia w szukaniu takiego systemu na korcie bez trybun, na którym będzie rozegranych tylko kilkanaście meczów kwali. Jeszcze w 2008 roku system był tylko na Laver i Hisense. Nie sądze żeby coś się zmieniło. to co za łoś w telewizorni mówił, że wszędzie będą. oszukali mnie w ełrosporcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Mahut spokojnie 2:0 pyknie tego Olaso
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
na mahuta wyczesane kursy. paluchy wylizywać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|