|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aha no tak myślałem ... Ale nie byłem pewny Dzięki bardzo lajkonik duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for you ...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jeszcze jedno pytanko ... Co wówczas gdy mecz zostaje przerwany z powodu deszczu (tenis) .. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał Mr.Typ: [qb]Jeszcze jedno pytanko ... Co wówczas gdy mecz zostaje przerwany z powodu deszczu (tenis) .. ?[/qb] Zaklad jest dalej aktualny.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze a jest jakaś możliwość na to aby moje konto w expekt.com było aktywne szybciej niż po 3-5 dniach np czy można faxem przesłać czy skanem i netem . jak ktoś wie to niech odrazu jakieś namiary poda cze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224 |
Witam...
Czeskie bledy panowie z expektu robia:
Kupon stworzony Cz 19.06.03 19:52
stawka : 20.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 19.06.03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins MLB 2 1 (16-2) 1.98
Mecz odbył się dzisiaj i z tego o wiem wynik był odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Tez mam " lost" mam nadzieje ze sami poprawia - jak nie trzeba bedzie pisac do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
ja napisalem do nich maila od razu po zakonczeniu meczu - do tej pory nie poprawili wyniku i dalej zaklady na minnesote sa przegrane. od zakonczenia meczu uplynelo juz sporo czasu, ale expekt niestety ma klientow w nosie... ciekawe ile przyjdzie nam czekac na poprawienie tak oczywistego bledu.
pozdrawiam (wszysdtkich za wyjatkiem expektu) arthx
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Maila tez wyslalem ale poczekac bedziemy musieli do rana ( mam nadzieje ze tylko). Bo expekt w nocy zakladow nie rozlicza z tego co u nich gram tak widze jest. Oni poprostu spia w najlepsze a dzis z ta Minesota ktos tam sie wysilil przed pujsciem spac.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
No i znowu brak konsekwencj w rozstrzyganiu wyników spotkani tenisowych spotkanie Dent-Bjorkman nie zostało rozstrzygnięte na kożyść Bjorkmana tylko anulowane. Chyba jednak przestanę grać w tym bałaganie, trzyma mnie tu tylko szybka wypłata na konto bez dodatkowych opłat.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ej co jest !!!Czy expekt ma zamiar podać oferte na INTERTOTO ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Poprawili
Thu 19/06/03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins MLB 2 2 (2-16) 1.98
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Oryginalnie wysłał Mr.Typ: [qb]Ej co jest !!!Czy expekt ma zamiar podać oferte na INTERTOTO ?????[/qb] Napewno ale nie na ta runda.(chyba)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak można odebrać vouchera w Expekcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
zaloguj sie w expekt kliknij : konto - depozyt wpisz kod vouchera w odpowiednie okienko (prawa czesc stronki) i kliknij : dalej
arth
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć. Postanowiłem zarejestrować się w expekcie i mam pytanie : Czy rodzaj kursu jest do wyboru i czym się różnią decimal , angielski i amerykański? Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Uwaga jest mecz na intertoto!!!!Żalgiris Wilno
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Siatkówkę masz w profie polska-rosja typ2 kurs1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Dlaczego te ***e z expektu nie dały drugiej ligi hiszpańskiej? Pewnie znowu mają informacje z pod sklepu z tanimi winami, że wszystkie mecze są sprzedane...to frajerzy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie-ile można najwięcej postawiś na live beeting?Czy są jakieś ograniczenia?Próbowałem postawić 2000zł na drużynę,która pierwsza zdobędzie gola, a oni naliczali mi tylko 300 zł.:(Pozdrawiam, będe wdzięczny za odpowiedz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka