iwo: for you ..."> iwo: for you ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#43643 19/06/2003 18:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Aha no tak myślałem ... Ale nie byłem pewny
Dzięki bardzo lajkonik duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for you ...

Bonus: Unibet
#43644 19/06/2003 18:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jeszcze jedno pytanko ... Co wówczas gdy mecz zostaje przerwany z powodu deszczu (tenis) .. ?

#43645 19/06/2003 19:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Mr.Typ:
[qb]Jeszcze jedno pytanko ... Co wówczas gdy mecz zostaje przerwany z powodu deszczu (tenis) .. ?[/qb]
Zaklad jest dalej aktualny.

#43646 20/06/2003 03:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cze a jest jakaś możliwość na to aby moje konto w expekt.com było aktywne szybciej niż po 3-5 dniach np czy można faxem przesłać czy skanem i netem . jak ktoś wie to niech odrazu jakieś namiary poda
cze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43647 20/06/2003 05:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
Witam...

Czeskie bledy panowie z expektu robia:

Kupon stworzony Cz 19.06.03 19:52

stawka : 20.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 19.06.03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins
MLB 2 1 (16-2) 1.98

Mecz odbył się dzisiaj i z tego o wiem wynik był odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#43648 20/06/2003 05:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Tez mam " lost" mam nadzieje ze sami poprawia - jak nie trzeba bedzie pisac do nich.

#43649 20/06/2003 08:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
ja napisalem do nich maila od razu po zakonczeniu meczu - do tej pory nie poprawili wyniku i dalej zaklady na minnesote sa przegrane.
od zakonczenia meczu uplynelo juz sporo czasu, ale expekt niestety ma klientow w nosie... ciekawe ile przyjdzie nam czekac na poprawienie tak oczywistego bledu.

pozdrawiam (wszysdtkich za wyjatkiem expektu)
arthx

#43650 20/06/2003 09:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Maila tez wyslalem ale poczekac bedziemy musieli do rana ( mam nadzieje ze tylko). Bo expekt w nocy zakladow nie rozlicza z tego co u nich gram tak widze jest. Oni poprostu spia w najlepsze a dzis z ta Minesota ktos tam sie wysilil przed pujsciem spac.

Pozdrawiam

#43651 20/06/2003 11:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
No i znowu brak konsekwencj w rozstrzyganiu wyników spotkani tenisowych spotkanie Dent-Bjorkman nie zostało rozstrzygnięte na kożyść Bjorkmana tylko anulowane. Chyba jednak przestanę grać w tym bałaganie, trzyma mnie tu tylko szybka wypłata na konto bez dodatkowych opłat.

Pozdrawiam.

#43652 20/06/2003 12:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ej co jest !!!Czy expekt ma zamiar podać oferte na INTERTOTO ?????

#43653 20/06/2003 12:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Poprawili

Thu 19/06/03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins
MLB 2 2 (2-16) 1.98

#43654 20/06/2003 13:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Oryginalnie wysłał Mr.Typ:
[qb]Ej co jest !!!Czy expekt ma zamiar podać oferte na INTERTOTO ?????[/qb]
Napewno ale nie na ta runda.(chyba)

#43655 20/06/2003 16:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak można odebrać vouchera w Expekcie ?

#43656 20/06/2003 16:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
zaloguj sie w expekt
kliknij : konto - depozyt
wpisz kod vouchera w odpowiednie okienko (prawa czesc stronki)
i kliknij : dalej

arth

#43657 20/06/2003 16:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć.
Postanowiłem zarejestrować się w expekcie i mam pytanie :
Czy rodzaj kursu jest do wyboru i czym się różnią decimal , angielski i amerykański?
Z góry dzięki.

#43658 20/06/2003 17:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43659 20/06/2003 18:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Uwaga jest mecz na intertoto!!!!Żalgiris Wilno

#43660 20/06/2003 18:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Siatkówkę masz w profie polska-rosja typ2
kurs1,55

#43661 21/06/2003 16:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Dlaczego te ***e z expektu nie dały drugiej ligi hiszpańskiej? Pewnie znowu mają informacje z pod sklepu z tanimi winami, że wszystkie mecze są sprzedane...to frajerzy

#43662 22/06/2003 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie-ile można najwięcej postawiś na live beeting?Czy są jakieś ograniczenia?Próbowałem postawić 2000zł na drużynę,która pierwsza zdobędzie gola, a oni naliczali mi tylko 300 zł.:(Pozdrawiam, będe wdzięczny za odpowiedz.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, $-man, rafal08, Sensei, burbon, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,674 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1