|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
boksować !!! przeganiamy te chmurzyka pierniczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy  ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał. lypa  3 mocne sceny i tyle ;/ ostatnio to widziałem Mr. Klein i Night Falls on Manhattan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Aga już zdrowa ? 2 tygodnie temu czytałem wywiad i wykluczała udział w AO. Wstyd mi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy  ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał. lypa  3 mocne sceny i tyle ;/ ale te 3 mocne sceny pozostają na długo w pamięci no właśnie nie. to chyba przez to, że to było tak przerysowane i wynaturzone,a do tego dzialo sie w skorumpowanym zsrr ktorego nie kurwie, że mi było wszystko obojętne  same negatywne postaci, dobrze to pokazali, jedynie babeczka, co zajebala pierdolca na koncu to dobry charakter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
trzeba było nalbiego pograć 2-0 i mieć w dupie deszcz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem. Oglądasz mecz widzisz co on robi? Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy. Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior. nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa.. Ok ale jak to jest , że jeden może laski w siatkę/tenisa od kur*** i dziwek wyzywać a jak napiszę idiota oglądając mecz od razu mi się zbiera? Inaczej zagrań Cygana nie można nazwać. Oglądam go od początku turnieju i dziś ewidentnie sobie jajca robi. czy może czy nie może.. na pewno nie powinien. jeśli on nie trzyma poziomu to rób to chociaż Ty a że czasem ciężko to wiem doskonale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew ponowienie pytanka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
no właśnie nie. to chyba przez to, że to było tak przerysowane i wynaturzone,a do tego dzialo sie w skorumpowanym zsrr ktorego nie kurwie, że mi było wszystko obojętne  same negatywne postaci, dobrze to pokazali, jedynie babeczka, co zajebala pierdolca na koncu to dobry charakter  ale ten film tak właśnie miał być zrobiony.Opowieść jest banalna, fabuła praktycznie zerowa.Chodzi właśnie o rozsmakowanie się w pojedynczych scenach, o doświadczenie tego zła i skurwysyństwa w czystej postaci Tak przynajmniej ja to odebrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Brawurowe analizy, kapitalne typy, barwne komentarze i perfekcyjne  owanie. Do tego jestem poetą i pisze wiersze. Sąsiedzie zza miedzy: pisz dłuższe analizy, to Ci akurat zajmie 8 i pół minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew Wyślij nr na PW , nie obiecuje ale postaram się wysłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
0-40* , dochodzi na 4040 i 2 strzały argentyńca i po gemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Brunstrom/Huss GSM izi  A teraz nyny i mają dzisiaj grać w tym Melbern! Dobrej nocy panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
Almagro z Nalbandianem wczoraj razem gawędzili na meczu ferrera więc nie wiadomo co tam ustalili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
teraz murgo łamie i wraca do meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca  z czołówką nie ma szans, brak regularności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Almagro z Nalbandianem wczoraj razem gawędzili na meczu ferrera więc nie wiadomo co tam ustalili  Najbardziej jest to wkurzające, że w dziecinny sposób oddaje ten mecz. Grałem Rumuna +1.5 to wyciągnął z 1-3 i 3 bp na podwójnego breaka, grałem dziś cygana to ewidentnie oddaje. I nawet słowa na I.... nie można napisać bo to niby kogoś tutaj obraża. Inni jadą od ku.... i dz... i cisza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|