Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 39 1 2 30 31 32 33 34 38 39
JuN #4365422 14/01/2011 09:14
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by JuN
dobra teraz gromkie

DESZCZ WY.PIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks boks boks boks boks boks

boksować !!! przeganiamy te chmurzyka pierniczone

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał.

lypa mad 3 mocne sceny i tyle ;/

ostatnio to widziałem Mr. Klein i Night Falls on Manhattan

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Aga już zdrowa ? 2 tygodnie temu czytałem wywiad i wykluczała udział w AO.

Wstyd mi frown

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał.

lypa mad 3 mocne sceny i tyle ;/

ale te 3 mocne sceny pozostają na długo w pamięci

no właśnie nie. to chyba przez to, że to było tak przerysowane i wynaturzone,a do tego dzialo sie w skorumpowanym zsrr ktorego nie kurwie, że mi było wszystko obojętne wink same negatywne postaci, dobrze to pokazali, jedynie babeczka, co zajebala pierdolca na koncu to dobry charakter laugh piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
W Australi ciagle pada?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
trzeba było nalbiego pograć 2-0 i mieć w dupie deszcz.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem.
Oglądasz mecz widzisz co on robi?
Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy.
Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior.
nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa..

Ok ale jak to jest , że jeden może laski w siatkę/tenisa od kur*** i dziwek wyzywać a jak napiszę idiota oglądając mecz od razu mi się zbiera?
Inaczej zagrań Cygana nie można nazwać.
Oglądam go od początku turnieju i dziś ewidentnie sobie jajca robi.
czy może czy nie może.. na pewno nie powinien. jeśli on nie trzyma poziomu to rób to chociaż Ty
a że czasem ciężko to wiem doskonale grin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv
jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo
graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by ANALYTICS
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv
jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo
graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew

ponowienie pytanka grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Ciągutka
no właśnie nie. to chyba przez to, że to było tak przerysowane i wynaturzone,a do tego dzialo sie w skorumpowanym zsrr ktorego nie kurwie, że mi było wszystko obojętne wink same negatywne postaci, dobrze to pokazali, jedynie babeczka, co zajebala pierdolca na koncu to dobry charakter laugh piwo

ale ten film tak właśnie miał być zrobiony.Opowieść jest banalna, fabuła praktycznie zerowa.Chodzi właśnie o rozsmakowanie się w pojedynczych scenach, o doświadczenie tego zła i skurwysyństwa w czystej postaci

Tak przynajmniej ja to odebrałem

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Kamilosx
Originally Posted by majner
Originally Posted by Kamilosx
eeezu, co to jest za ochrona że mogę pisać posty co 8 minut i 30 sekund? laugh Nie może być chociaż 5 minut? frown
A masz coś ciekawego do powiedzenia co 5 minut ? grin grin grin

Brawurowe analizy, kapitalne typy, barwne komentarze i perfekcyjne boksowanie. Do tego jestem poetą i pisze wiersze.
Sąsiedzie zza miedzy: pisz dłuższe analizy, to Ci akurat zajmie 8 i pół minuty smile piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by ANALYTICS
dobry wieczor panowie niebede wysylal do kazdego na priv
jakas dobra duszyczka zapoda mi debel granol/robredo
graja okolo 3-4.00 ? prosze o odzew

Wyślij nr na PW , nie obiecuje ale postaram się wysłać.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
0-40* , dochodzi na 4040 i 2 strzały argentyńca i po gemie laugh



Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Brunstrom/Huss GSM izi piwo A teraz nyny i mają dzisiaj grać w tym Melbern! Dobrej nocy panowie papa

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
Almagro z Nalbandianem wczoraj razem gawędzili na meczu ferrera więc nie wiadomo co tam ustalili smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
teraz murgo łamie i wraca do meczu wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca wink

iti #4365444 14/01/2011 09:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by iti
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca wink

z czołówką nie ma szans, brak regularności.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by _Bombel_
Almagro z Nalbandianem wczoraj razem gawędzili na meczu ferrera więc nie wiadomo co tam ustalili smile

Najbardziej jest to wkurzające, że w dziecinny sposób oddaje ten mecz.
Grałem Rumuna +1.5 to wyciągnął z 1-3 i 3 bp na podwójnego breaka, grałem dziś cygana to ewidentnie oddaje.
I nawet słowa na I.... nie można napisać bo to niby kogoś tutaj obraża. Inni jadą od ku.... i dz... i cisza.

Strona 32 z 39 1 2 30 31 32 33 34 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1