|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przez jeszcze co najmniej godzinę nie zaczną, pewne info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P będą, czekaj. Jajca sobie robisz czy susza korty? Czy jakies szamanskie tance odprawiaja zeby kwale sie dzis odbyly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P będą, czekaj. Jajca sobie robisz czy susza korty? Czy jakies szamanskie tance odprawiaja zeby kwale sie dzis odbyly? u nich 15. mogą zacząć za 5 godzin. więc może poczekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
pokazywali na livestram 15minut temu kort to leje porzadnie to za nim przestanie za nim wysusza i zaczna to bedzie sobota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Bo piwko wieczorkiem bylo, pozniej igraszki z kobieta swoja byly..teraz do w pelni szczescia brakuje cos pograc i sledzic wyniki  Mówisz - komplet ?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
późno jest, +14 godzin. ciężko mi się liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Bo piwko wieczorkiem bylo, pozniej igraszki z kobieta swoja byly..teraz do w pelni szczescia brakuje cos pograc i sledzic wyniki  Mówisz - komplet ?   Ty się Jimmy nie śmiej - nie ma z czego  Ten twój Liverpool to się utrzyma ? Ciągutka, nie banuj za OT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
potrafisz człowiekowi uśmiech z twarzy zdjąć  Ciągutka - banuj go  dajmy działać Kenny'emu, w nim teraz wszelka nadzieja.. jak na ten mecz z Blackpool patrzyłem to o utrzymanie zaczynałem się bać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P będą, czekaj. Jajca sobie robisz czy susza korty? Czy jakies szamanskie tance odprawiaja zeby kwale sie dzis odbyly? u nich 15. mogą zacząć za 5 godzin. więc może poczekać. 12  To tyle wiem, ale Panowie to raczej moga miec lekkie problemy z graniem dzisiaj, nieliczac tej resztki paru meczow panow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
nieliczac tej resztki paru meczow panow  ja na te 3 gemy Roberta już trzeci dzień czekam i się qrwa doczekać nie mogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
późno jest, +14 godzin. ciężko mi się liczy  polnoc u nas to 10 rano u nich, wiec raczej +10 godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
późno jest, +14 godzin. ciężko mi się liczy  polnoc u nas to 10 rano u nich, wiec raczej +10 godzin  1:00 u nas to 10:00 u nich  wtedy zaczynają grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wchodzicie w szczegóły  dajcie spokój biednej llamie  kręcić zegarem można w dwie strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
późno jest, +14 godzin. ciężko mi się liczy  polnoc u nas to 10 rano u nich, wiec raczej +10 godzin  1:00 u nas to 10:00 u nich  wtedy zaczynają grać Tez nie masz racji. Kwale do szlemow zawsze rozpoczynaja sie o 10 rano, z kolei mecze turnieju glownego o 11 czasu lokalnego. Wyjatkiem jest Wimbledon chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Betlic to wam działa? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Fognini - Nishikori, kurcze na obu miałem nadzieję, zapolować na doga  Amir fajny blog, ale nie mogę znaleźć nic o Adze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
dajmy działać Kenny'emu, w nim teraz wszelka nadzieja.. jak na ten mecz z Blackpool patrzyłem to o utrzymanie zaczynałem się bać  Spaść nie spadną, ale myślę że druga dziesiątka - nic więcej w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
idę spać, coś mie się wydaje, że dopiero od jutra pograją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
idę spać, coś mie się wydaje, że dopiero od jutra pograją  przestało padać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|