|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Ze Szwedami to jeszcze się zdziwicie choćby w meczu z nami,skoro wyciągacie wnioski po meczu z chaotycznym Chile.Pierwszy mecz na mistrzostwach,przeciwnik z kosmosu czyli z drugiej półkuli,mecz wygrany a ile nie ma znaczenia w drugiej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dania - Australia hC +30 --> 2 @ 1,85 hmmm.... oto pytanie do rozwazenia na jutro  u Kangurów 5 graczy pogrywajacych w Europie.... moze sie nie rozkraczą na tym parkiecie  widzę że podobnie myślimy (sporo osób bedzie to grało,co mnie akurat nie cieszy) , ale powiedzmy sobie szczerze wyszukiwanie najwyższego handi i wygrywanie na tym byłoby zbyt proste więc się aż tak bardzo nie ma co podpalać  Ale nie ukrywam że do jakiegoś combosa ten typ wrzucę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Jutro fajnym typem jest over Islandia - Wegry linia 57,5 Historia spotkan przemawia za overem, poza tym Islandia lubi duzo rzucac, a Wegry z Polska tez ladnie pokazaly sie w ofensywie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Ja to dzisiaj rusze Polakow z handi mysle ze trzeba zacząc te mistrzostwa z wysokiego C
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Denmark (0) - Australia (31,5) 2 1.65  France (0) - Tunisia (7,5) 2 1.75  Germany (0) - Egypt (7,5) 2 1.8  Kursy ogólnie 5,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
najbardziej się obawiam Dunów, bo Australia jest totalnie słaba, ale liczę, że coś na czas pograją  Francja z Tunezją h2h na imprezach to ostatnio 2x gładko pokryty hc 7,5 podobnie Niemiaszki z Egiptem, 2krotnie grali na MŚ, 2x pokryty hc 7,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351 |
Hiszpania -Bahrajan (+23,5)----2----1.65 no tyle to moim zdaniem Hiszpanie nie wygraja, Bahrajn wicemistrz Azji druzyna na podobnym poziomie jak trzecia w Azji Japonia .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Egipt +9,5 - 1,65; Australia +32,5 - 1,55; Korea(-1,5) - 1,55 i ew. over 55,5 Islandii 1,70. Z grubsza tak to dzis wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
A co myślicie Panowie o under 14,5 gola kangurów ? 7 bramek na połowę to i tak chyba dla nich za dużo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
na jakiej stronie można sprawdzac wyniki live ręcznej, tak żeby w miarę szybko i bez komplikacji na telefonie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ja dziś po przeciwnej stronie i chyba wezmę Dunów -30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Korea -4.5 @1.85 , skośni to bardzo dobra ekipa, i handi przeskoczą bez wiekszego wysiłku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Chorwacja - Rumunia Totals Typ: Mniej niż 53,5 Chorwci i Francuzi to dla mnie dwie underowe ekipy, wiedzą że sa mocni i nigdzie nie muszą się śpieszyć Islandia - Węgry Totals Typ: Więcej niż 56,5 z kolei Islandia lubi sobie postrzelać, podobnie jak duńczycy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Na dzis widze:
Islandia 1.50 Korea 1.20
I zastanawiam sie nad dodatkim handi +22.5 na bahrain z hiszpania lub australie +20.5 z dunami..Moim zdaniem Bahrain lepszy jest od Australii i chyba lepiej grac Azjattow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
lepiej nie napalajcie się tak na tą Australię z handi, ta drużyna grała na MŚ już kilka razy i zaczynała fatalnie z mocnymi zespołami: 2003r: Islandia - Australia 55:15 Niemcy - Australia 46:16 2005r: Szwecja - Australia 49:16 Hiszpania - Australia 51:19 2007r: Islandia - Australia 45:20 Francja - Australia 47:10 2009r: Węgry - Australia 41:17 Słowacja - Australia 47:12 wychodzi na to, że Dania spokojnie może ich pojechać, więc lepiej nie stawkować 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Islanida  Francja -7,5  Niemcy -6,5  Austra -3,5  jakies przeciw .. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
handi na Australie spadlo juz do +28,5 w Expie  zamiast grubego singla na Kangury zagram sobie wiec skromnie dubelek Australia+Bahrajn oba z handi 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
mi sie podoba na dzisiaj Polska z handi -4,5 ; Korea z handi -3,5 ; Serbia Algieria ov56 goli w meczu .... reszty nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Islanida  Francja -7,5  Niemcy -6,5  Austra -3,5  jakies przeciw .. ? Austria z handi cos mi sie nie widzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Austria jeszcze w bęcki dostanie, jakbym miał grać ten mecz to +3,5 na Brazilianos
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|