Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 65 1 2 8 9 10 11 12 64 65
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Ze Szwedami to jeszcze się zdziwicie choćby w meczu z nami,skoro wyciągacie wnioski po meczu z chaotycznym Chile.Pierwszy mecz na mistrzostwach,przeciwnik z kosmosu czyli z drugiej półkuli,mecz wygrany a ile nie ma znaczenia w drugiej rundzie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Ryan20
Dania - Australia hC +30 --> 2 @ 1,85

hmmm.... oto pytanie do rozwazenia na jutro tongue u Kangurów 5 graczy pogrywajacych w Europie.... moze sie nie rozkraczą na tym parkiecie tongue papa

widzę że podobnie myślimy (sporo osób bedzie to grało,co mnie akurat nie cieszy) , ale powiedzmy sobie szczerze wyszukiwanie najwyższego handi i wygrywanie na tym byłoby zbyt proste więc się aż tak bardzo nie ma co podpalać smile Ale nie ukrywam że do jakiegoś combosa ten typ wrzucę

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Jutro fajnym typem jest over Islandia - Wegry linia 57,5

Historia spotkan przemawia za overem, poza tym Islandia lubi duzo rzucac, a Wegry z Polska tez ladnie pokazaly sie w ofensywie boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Ja to dzisiaj rusze Polakow z handi mysle ze trzeba zacząc te mistrzostwa z wysokiego C

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Denmark (0) - Australia (31,5)
2
1.65 boks

France (0) - Tunisia (7,5)
2
1.75 boks

Germany (0) - Egypt (7,5)
2
1.8 boks

Kursy ogólnie 5,20

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
najbardziej się obawiam Dunów, bo Australia jest totalnie słaba, ale liczę, że coś na czas pograją tongue

Francja z Tunezją h2h na imprezach to ostatnio 2x gładko pokryty hc 7,5

podobnie Niemiaszki z Egiptem, 2krotnie grali na MŚ, 2x pokryty hc 7,5

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Hiszpania -Bahrajan (+23,5)----2----1.65 no tyle to moim zdaniem Hiszpanie nie wygraja, Bahrajn wicemistrz Azji druzyna na podobnym poziomie jak trzecia w Azji Japonia .

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Egipt +9,5 - 1,65; Australia +32,5 - 1,55; Korea(-1,5) - 1,55 i ew. over 55,5 Islandii 1,70. Z grubsza tak to dzis wyglada smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
A co myślicie Panowie o under 14,5 gola kangurów ? 7 bramek na połowę to i tak chyba dla nich za dużo wink

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
na jakiej stronie można sprawdzac wyniki live ręcznej, tak żeby w miarę szybko i bez komplikacji na telefonie ??

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ja dziś po przeciwnej stronie i chyba wezmę Dunów -30

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Korea -4.5 @1.85 , skośni to bardzo dobra ekipa, i handi przeskoczą bez wiekszego wysiłku...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Chorwacja - Rumunia
Totals
Typ: Mniej niż 53,5
Chorwci i Francuzi to dla mnie dwie underowe ekipy, wiedzą że sa mocni i nigdzie nie muszą się śpieszyć


Islandia - Węgry
Totals
Typ: Więcej niż 56,5
z kolei Islandia lubi sobie postrzelać, podobnie jak duńczycy wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Na dzis widze:

Islandia 1.50
Korea 1.20

I zastanawiam sie nad dodatkim handi +22.5 na bahrain z hiszpania lub australie +20.5 z dunami..Moim zdaniem Bahrain lepszy jest od Australii i chyba lepiej grac Azjattow.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
lepiej nie napalajcie się tak na tą Australię z handi, ta drużyna grała na MŚ już kilka razy i zaczynała fatalnie z mocnymi zespołami:

2003r:
Islandia - Australia 55:15
Niemcy - Australia 46:16

2005r:
Szwecja - Australia 49:16
Hiszpania - Australia 51:19

2007r:
Islandia - Australia 45:20
Francja - Australia 47:10

2009r:
Węgry - Australia 41:17
Słowacja - Australia 47:12

wychodzi na to, że Dania spokojnie może ich pojechać, więc lepiej nie stawkować 10/10 smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Islanida boks

Francja -7,5 boks

Niemcy -6,5 boks

Austra -3,5 boks

jakies przeciw .. ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
handi na Australie spadlo juz do +28,5 w Expie frown

zamiast grubego singla na Kangury zagram sobie wiec skromnie dubelek Australia+Bahrajn oba z handi 2/10 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
mi sie podoba na dzisiaj Polska z handi -4,5 ; Korea z handi -3,5 ; Serbia Algieria ov56 goli w meczu ....
reszty nie ruszam.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by C18_adam
Islanida boks

Francja -7,5 boks

Niemcy -6,5 boks

Austra -3,5 boks

jakies przeciw .. ?
Austria z handi cos mi sie nie widzi...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Austria jeszcze w bęcki dostanie, jakbym miał grać ten mecz to +3,5 na Brazilianos

Strona 10 z 65 1 2 8 9 10 11 12 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, forty, alfa, rymoholik, aker), 1,469 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1