Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
4,75 to nic w porownaniu z 6,2 w betfair

Pytanie tylko, czy Robredo bedzie w stanie odbierac podania Ljuby, wczoraj Ivo potrafil wychodzic z *0-30 trzeba asami na przewage, wyciagnal ze stanu **1-4 na 7-4 w tiebreaku rewelacyjnie mijajac bezradnego ToJo z backhandu po linii. Jesli serwis w znaczacy sposob sie nie pogorszy to Robredo bedzie caly czas pod presja pilnowania wlasnego podania, za to Ljuba bedzie gladko wygrywal do zera lub 15-tu

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ljubicic walczy o Szanghaj bardziej niż ktokolwiek inny, już kilka razy taki występ przechodził tuż koło nosa. A, wczorajszej 'sensacyjnej' wygranej Gaudio - Ljuba nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek odpuszczenie Robrego tego meczu. Może po prostu warto zagrać handi na Hiszpana ! w GB +4,5 - np. 76 64 i IN. Ivan bardzo często trafia takie wyniki.

Sam dzisiaj sobie odpuszczę granie , no może Stepanka z Denko tylko zagram. Denko znów narzeka na kłopoty zdrowotne, nie tak dawno po meczu z Goldsteinem narzekał na bóle ramienia i ręki i w następnym meczu z Kieferem skończyło się to 16 16. Z Tursunovem miał masowany bark. A, i Stepanek całkiem dzielnie sobie poczyna, broni tutaj wielu pkt. Ich mecze na Carpecie zawsze były zacięte - czas przełamać nieudaną passę (H2H 3-0 na korzyść Rosjanina).

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
Rzadko sie tu z roznych wzgledow wypowiadam ale kurs 4,75 w BAW na Robredo to jednak chyba valubet dla mnie lekka przesada
Robredo - Ljubicic 1 4,75 2/10
- Fakt ze H2H 3-0 dla Ljuby
- ze 2 z tych meczow w tym roku
- czy Ljuba juz odpoczal ?
+ ale Robredo ostatnio naprawde niezle gra
+ nigdy te mecze nie byly latwe
+ kurs


ogladalem wczorajszy mecz ljuby i jestem pod wrazeniem jego gry...90 kilka procent wygranych pilek z I serwisu, sporo asow i to mimo tego ze tojo naprawde niezle returnowal wyciagajac takie pilki ktore moim zdaniem robredo moze tylko powachac.oprocz tego tojo nie mial zadnej szansy na brejka...Do tego II serwis ivana odbija sie po wysokim kozle i rowniez ciezko po takim serwisie zaatakowac.dodajac do tego mocny i skuteczny bekhend, kilka passingshotow, niezla gre przy siatce nie widze jakichkolwiek szans robredo w tym meczu (jedynie kontuzja w trakcie meczu, bo oznak zmeczenia ani innych problemow u ivana nie zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Nie ma tez chyba mowy o odpuszczaniu bo jezeli wygra ten turniej i tak bedzie mial sporo czasu na odpoczynek).
A i chyba najwazniejsze, stosunek winnerow do niewymuszonych u ivana to ok.2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Handi 4,5 tez jest nieciekawie ustawione bo moze byc 6-3 6-4 jak i 6-4 6-4, a na chybil trafil nie bede gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#436990 04/11/2005 09:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 61
mecz Robredo z Ivanem ja osobiście zupełnie pomine ponieważ Ljubucic ma prawo byc zmeczonym a w takich przypadkach jego serwis czasem szwankuje - tym bardziej że Robredo jest od US OPEN na wyraźnej tendencji zwyżkowej i gra naprawde wyśmienicie - wszystko bedzie sie kręciło wokół serwisu Ivana jeśli bedzie wchodził pierwszy to mecz wygra...

wydaje mi sie że dobrym typem będzie Tomek Berdych - póki Ginepri nie odniósł kontuzji we wczorajszym meczu prowadził 3-0 z Gaudio a Berdych jest w pełni zdrowia i raczej takie niespodzianki są nie możliwe... gra Berdycha podoba mi sie bardzo i myśle że na Gastona wystarczy w pełni...

#436991 04/11/2005 09:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Dlaczego Ljubicic ma prawo byc zmeczony ????
Przeciez caly poprzedni tydzien odpoczywal.
Ivan pokonal zbyt dobrych rywali zeby teraz przegrac z przecietniakien Robredo, ktorego zreszta 2 razy ogral juz w tym roku, bez straty seta.
Ivan idzie leb w leb z Gaudio w walce o Szanghaj, wiec dzis musi wygrac.

#436992 04/11/2005 10:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mnie bardziej chodzilo o kurs na ten mecz - 6,2 w betfair wyglada super - ale wywolalem fajna burze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#436993 04/11/2005 10:09
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
mecz Robredo z Ivanem ja osobiście zupełnie pomine ponieważ Ljubucic ma prawo byc zmeczonym a w takich przypadkach jego serwis czasem szwankuje - tym bardziej że Robredo jest od US OPEN na wyraźnej tendencji zwyżkowej i gra naprawde wyśmienicie - wszystko bedzie sie kręciło wokół serwisu Ivana jeśli bedzie wchodził pierwszy to mecz wygra...

wydaje mi sie że dobrym typem będzie Tomek Berdych - póki Ginepri nie odniósł kontuzji we wczorajszym meczu prowadził 3-0 z Gaudio a Berdych jest w pełni zdrowia i raczej takie niespodzianki są nie możliwe... gra Berdycha podoba mi sie bardzo i myśle że na Gastona wystarczy w pełni...

podoba Ci sie gra berdycha czy jego wczorajszy wynik, bo wg mnie to 2 inne sprawy.
Bo mnie sie nie bardzo wczoraj podobalo 60 pare niewymuszonych i fakt ze mecz ktory mogl wygrac w godzine zakonczyl po 2,5 i to glownie dzieki zmeczeniu ferrero oraz slabej grze hiszpana w koncowkach dwoch pierwszych setow (2 razy dal sie polamac berdychowi do 0).W taju II seta bylo 9-7 dla juana, z czego 3 to jego asy plus 6 niewymuszonych tomasa...
Nie mowie, ze czech nie wygra, ale po kursie ok.1,5 i wczorajszej nerwicy to dziekuje.

#436994 04/11/2005 10:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
czy mogłby ktos z panow z laski swojej powiedziec kto ma jeszcze szanse na szanghaj.podobno nikolaj d. musi jeszcze walczyc nie wiem czy to prawda ciekawe czy potrzebne mu zwyciestwo nad radkiem.czy coria ma juz pewny wystep.a przede wszystkim ile punktów jest za zwyciestwo 1/8 w paryzu.gaston tez chyba sie liczy.bede bardzo wdzieczny za naswietlenie sprawy

#436995 04/11/2005 10:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Powiem ci,że dokładnie nie wiem ale Dawidienko już ma zapewniony udział w Szanghaju,na stronie eurosportu pisali.

#436996 04/11/2005 10:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Do Fro_Lech'a.Chyba czegos nie rozumiem w twoich postach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />W jednym z nich piszesz ze Ljubicic zapewnil juz sobie awans do Masters w Szanghaju a kilka postów dalej piszesz ze jak nigdy walczy o niego własnie tu w Paryzu i nie moze odpuscic meczu z Robredo.Wiec jesli mógłbys wyjasnic tą sprawe to bedę bardzo wdzieczny bo jesli Ljuba ma juz pewne granie i okazje złapac ptasią grype <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w szanghaju to zmienia lekko postac rzeczy i mozna sie wszystkiego spodziewac łacznie z porażka Chorwata, choc oczywiscie tej opcji dzis nie biore pod uwage i postawie na Ljube !
pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#436997 04/11/2005 10:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Chyba ze nie wziąłes pod uwage tego ze Gaudio zajdzie tak daleko w tym turnieju to jestem w stanie zrozumiec zamieszanie które powstalo.....

edit : tak jak mówisz , przewidywałem inny wynik meczu Gastona... Pzdr.

Last edited by Fro_Lech; 04/11/2005 13:38.
#436998 04/11/2005 10:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
czy mogłby ktos z panow z laski swojej powiedziec kto ma jeszcze szanse na szanghaj.podobno nikolaj d. musi jeszcze walczyc nie wiem czy to prawda ciekawe czy potrzebne mu zwyciestwo nad radkiem.czy coria ma juz pewny wystep.a przede wszystkim ile punktów jest za zwyciestwo 1/8 w paryzu.gaston tez chyba sie liczy.bede bardzo wdzieczny za naswietlenie sprawy
No. 3 seed Nikolay Davydenko  booked his ticket to Tennis Masters Cup Shanghai with a three-set victory over Dmitry Tursunov
i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#436999 04/11/2005 11:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
kurs 6 na Tommego to chyba nieporozumienie - ja to biore 1/10 value
Robredo to moze nie jest gracz hard w przeciwienstwie do wybitnego na tej nawierzchni Ljuby ale gra bardzo inteligentnie i ma konczace uderzenia z kazdej pozycji
Kurs 6 to jest chyba promocja - bo mysle ze hiszpan tanio skóry nie sprzeda i bedzie mozna ewentualnie skontrowac ten kurs live

Stepanek - Davyedenko - no bet Rusek jak bedzie trafial to wypunktuje kacza mordke

Kolejne 2 mecze tak samo jak mecz Ljuby z Robredo - sa spotkaniami "ziemniaków" z "hardowcami" wiec PEWNIAKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Włodar juz pewnie pakuje all ina na te 3 spotkania, przeciez kursy 1,1 1,1 1,6 to czysty szmal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dla mnie granie Rdoddicka z Ferrerem czy Ljuby to nieporozumienie - mysle ze choc 1 mecz dzisiaj z tych pewniaków zakonczy sie zonkiem

Co do meczu Berdycha z Gaudio - kurs ok 1,6 na Berdycha to już coś ale
Berdych ma niesamowity potencjał i niby wszystko przemawia za nim w meczu z argentynczykiem który dotarł tutaj tylko dzięki "KONTUZJI" Ginepriego
I wlasnie dlatego nie chce tego meczu - jest dla wielu zbyt oczywisty - takie mecze lubia sie konczyc zonkiem
Powiecie ze 2 zonki pod rzad w przypadku Gastona to niemozliwe - ja powiem ze wszystko jest mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
no bet- ewentualnie live

#437000 04/11/2005 11:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Ljuba i Gaudio walcza o 8 miejce do Szanghaju,ale moze zdarzyc sie tak ze obydwaj zagraja, poniewaz niepewny jest wystep Hewitta .

#437001 04/11/2005 11:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
czy mogłby ktos z panow z laski swojej powiedziec kto ma jeszcze szanse na szanghaj.podobno nikolaj d. musi jeszcze walczyc nie wiem czy to prawda ciekawe czy potrzebne mu zwyciestwo nad radkiem.czy coria ma juz pewny wystep.a przede wszystkim ile punktów jest za zwyciestwo 1/8 w paryzu.gaston tez chyba sie liczy.bede bardzo wdzieczny za naswietlenie sprawy
No. 3 seed Nikolay Davydenko  booked his ticket to Tennis Masters Cup Shanghai with a three-set victory over Dmitry Tursunov
i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
I jeszcze to ze strony Masters-cup
Davydenko Qualifies

Nikolay Davydenko is the latest player to qualify for Tennis Masters Cup Shanghai,

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
4,75 to nic w porownaniu z 6,2 w betfair

kurs juz 7,2 cos dziwnego sie dzieje, albo o czyms nie wiemy

#437003 04/11/2005 11:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
saxxon zapomiales tym razem dodac do analizy wyrwanych prosto z zoo przydomkow dla kazdego z zawodnikow..ale teraz przynajmniej Twoj post nie wyglada jakby go pisal dla Ciebie na specjalne zamowienie 10-letni brat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />wiesz nie zagralem Ljubo gdyz zasugerowales iz jest spore prawdopodobienstwo iz moze to byc zonk..w sam pore trafilem na Twoj post uff dzieki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zaden kurs na Robredo dzisiaj nie jest promocja..nie widze innej mozliwosci niz zwyciestwo Ivana,szukanie dziury w calym i wszelkie dywagacje dotyczace jego osoby sa bez sensu, [color:"black"] [/color] nawet nie majac specjalnie dobrego dnia (patrz mecze z Gonzo czy Nalbim w Lyonie)odniesie zwyciestwo, to jest jego czas a ja mocno wierze w niedzielny final i wygrana w calym turnieju.Jezeli jakims cudem [color:"black"] [/color] dzis przegra to raczej na pewno nie przez wielki mecz Gaudio ktory wczoraj "porywajaco"zagral z Gineprim,majac 95% skutecznosci pierwszego serwisu czyli statysyki lepsze niz Ljubo w swym najlepszym meczu z ostat. 2 m-ce..dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Jezeli Berdych nie poprawi wczorajszego osiagniecia czyli prawie 60 niewymuszonych bledow to wynik bedzie jeden i jest duze prawdopodobienstwo iz zobaczymy 2 Czechow w polfinale. Denko wczoraj momentami ledwo zipial,to pierwsza przeslanka do popelniania seriami glupich bledow co on raz za czas potrafi swietnie robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />swoj glowny cel juz osiagnal a Radek moze imponowac solidnoscia i rowna forma..

#437004 04/11/2005 11:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
..(..)BERDYCH nawet nie majac specjalnie dobrego dnia..(..) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 20
Post deleted by Fro_Lech

#437006 04/11/2005 12:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6
na ta pore widze do gry singla na ljuba(dokladny wynik 2:0). Z Blakiem i Johanssonem Ljuba gral jak ze sparing partnerem. Nie mozna mowic ze jest zmeczony bo mial tydzien odpoczynku, a spedzil 2,5h na kortach w Paris only.Co do Robredo to mozna bylo na nim ostatnio zarobic ale w starciu z Ivo sukcesem bedzie doprowadzenie do tie breaka. Zakladam z gory ze robredo bez szans na przelamanie.
Ljuba 2;0
8/10

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1