|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64 |
Witam!!! Wpadłem na pomysł ciekawej progresji.
Gramy AKO min 5zl czyli najlepiej 2 mecze na jednym kuponie z kursami ok 2.30. A oto dobor stawkowania.
poziom:stawka:EWK:wkład:na czysto:
1) 2- 10- 2- 8 2) 3- 15- 5- 10 3) 4- 20- 9- 11 4) 5- 25- 14- 11 5) 6- 30- 20- 10 6) 7- 35- 27- 8 7) 9- 45- 36- 9 8) 12- 60- 48- 12 9) 14- 70- 62- 8 10) 17- 85- 81- 4
system ma istotna wade: otoz ciezej trafic doubla niz singla. no ale mamy na to az 10 poziomow a na upartego <10 jesli dysponujmy duzym kapitalem.
zaleta jest: to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl Co ciekawe tak naprawde wygrae sa wieksze niz widac powyzej poniewaz kursy sa ponad 5zl np 5.40 a to na wyzszym poziomie powieksza znacznie wygrana.
co sadzicie o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34 |
Trafienie meczy o stawkach powyzej 2 pln jest dosc trudne, wiec prawdopodobne jest ze dojde do poziomu 10 po to zeby wygrac 4 zlote, przy zalozeniu ze gram takimi stawkami jak piszesz. To wiesz jakos mi sie to nie oplaca.
Wogole to smieszne byloby gdybym powiedzial kolegom ze wygralem 4 PLN, a oni zapytaja a ile postawiles? 81 PLN. To juz na miescie nie moglbym sie pokazac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Moim zdaniem lepiej byłoby Ci zagrac systemem oscylatora na ako ok 5 bo byłoby to zdecydowanie bardziej opłacalne .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Witam!!! Wpadłem na pomysł ciekawej progresji.
Gramy AKO min 5zl czyli najlepiej 2 mecze na jednym kuponie z kursami ok 2.30. A oto dobor stawkowania.
poziom:stawka:EWK:wkład:na czysto:
1) 2- 10- 2- 8 2) 3- 15- 5- 10 3) 4- 20- 9- 11 4) 5- 25- 14- 11 5) 6- 30- 20- 10 6) 7- 35- 27- 8 7) 9- 45- 36- 9 8) 12- 60- 48- 12 9) 14- 70- 62- 8 10) 17- 85- 81- [color:"red"] 4 tutaj masz błąd 6 powinno być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
system ma istotna wade: otoz ciezej trafic doubla niz singla. no ale mamy na to az 10 poziomow a na upartego <10 jesli dysponujmy duzym kapitalem.
zaleta jest: to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl Co ciekawe tak naprawde wygrae sa wieksze niz widac powyzej poniewaz kursy sa ponad 5zl np 5.40 a to na wyzszym poziomie powieksza znacznie wygrana.
co sadzicie o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34 |
Ten caly jego wynalazek to jeden wielki blad, zreszta jak inne wynalazki systemow tego pana.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
zaleta jest: to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl
hihi
|
|
|
Link skopiowany do schowka