Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#437024 29/10/2005 22:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64
Witam!!!
Wpadłem na pomysł ciekawej progresji.

Gramy AKO min 5zl czyli najlepiej 2 mecze na jednym kuponie z kursami ok 2.30. A oto dobor stawkowania.

poziom:stawka:EWK:wkład:na czysto:

1) 2- 10- 2- 8
2) 3- 15- 5- 10
3) 4- 20- 9- 11
4) 5- 25- 14- 11
5) 6- 30- 20- 10
6) 7- 35- 27- 8
7) 9- 45- 36- 9
8) 12- 60- 48- 12
9) 14- 70- 62- 8
10) 17- 85- 81- 4

system ma istotna wade:
otoz ciezej trafic doubla niz singla.
no ale mamy na to az 10 poziomow a na upartego <10
jesli dysponujmy duzym kapitalem.

zaleta jest:
to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl
Co ciekawe tak naprawde wygrae sa wieksze niz widac powyzej poniewaz kursy sa ponad 5zl np 5.40 a to na wyzszym poziomie powieksza znacznie wygrana.

co sadzicie o tym?

Bonus: Unibet
#437025 29/10/2005 23:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
Trafienie meczy o stawkach powyzej 2 pln jest dosc trudne, wiec prawdopodobne jest ze dojde do poziomu 10 po to zeby wygrac 4 zlote, przy zalozeniu ze gram takimi stawkami jak piszesz.
To wiesz jakos mi sie to nie oplaca.

Wogole to smieszne byloby gdybym powiedzial kolegom ze wygralem 4 PLN, a oni zapytaja a ile postawiles? 81 PLN.
To juz na miescie nie moglbym sie pokazac.

#437026 31/10/2005 12:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Moim zdaniem lepiej byłoby Ci zagrac systemem oscylatora na ako ok 5 bo byłoby to zdecydowanie bardziej opłacalne .

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#437027 01/11/2005 11:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Witam!!!
Wpadłem na pomysł ciekawej progresji.

Gramy AKO min 5zl czyli najlepiej 2 mecze na jednym kuponie z kursami ok 2.30. A oto dobor stawkowania.

poziom:stawka:EWK:wkład:na czysto:

1) 2- 10- 2- 8
2) 3- 15- 5- 10
3) 4- 20- 9- 11
4) 5- 25- 14- 11
5) 6- 30- 20- 10
6) 7- 35- 27- 8
7) 9- 45- 36- 9
8) 12- 60- 48- 12
9) 14- 70- 62- 8
10) 17- 85- 81- [color:"red"] 4 tutaj masz błąd 6 powinno być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]

system ma istotna wade:
otoz ciezej trafic doubla niz singla.
no ale mamy na to az 10 poziomow a na upartego <10
jesli dysponujmy duzym kapitalem.

zaleta jest:
to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl
Co ciekawe tak naprawde wygrae sa wieksze niz widac powyzej poniewaz kursy sa ponad 5zl np 5.40 a to na wyzszym poziomie powieksza znacznie wygrana.

co sadzicie o tym?

#437028 01/11/2005 16:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 34
Ten caly jego wynalazek to jeden wielki blad, zreszta jak inne wynalazki systemow tego pana.:)

#437029 01/11/2005 16:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
zaleta jest:
to ze albo wygramy alb stracimy caly kapital bez zadnego bawienia sie w odrabianie strat. Nawet po kilku porazkach mozemy wygrac na czysto nawet 12 zl

hihi


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,940 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1