Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Vendetta
slyszeliscie kiedys przesąd ze nie oblewa sie zdanego pawa jazdy?
Prosze o odpowiedz osoby, ktore sie orientuja z wytlumaczeniem ze niby dlaczego sie nie oblewa tongue w sensie co sie moze stac jak sie obleje laugh To glupie ale jestem starsznie przesądny hehe
pierwsze słyszę smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Ivo, Montanies, Cuevas

konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Hellraiser
Ivo, Montanies, Cuevas

konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to?
Chcesz na singla czy masz już jakiś kupon pewniaków i dorzucić coś chcesz o takim kursie?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
AO zaczyna się z niedzieli na poniedziałek ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tak wojbest

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by grajus87
tak wojbest
piwo

liczę na peffki Grajus wink

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Hellraiser
Ivo, Montanies, Cuevas

konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to?
Chcesz na singla czy masz już jakiś kupon pewniaków i dorzucić coś chcesz o takim kursie?

Chcę dorzucić właśnie ale jak oglądałem Ivo z Rosolem i z Denko to mam mieszane uczucia czy on Dodiga chociaż raz przełamie, a same TB to będzie okrutnie.

Montanies już jakoś wcześniej pokazywał że na hc czy na innych nawierzchniach niż cegła grać potrafi, a Brown jak Brown albo zagra jak zwykle i jakoś polegnie albo zdarzy mu się jakiś dobry mecz jak pierwszy set z Murrayem gdzie wyglądało to naprawdę dobrze.

Cuevas no na hc też grać potrafi ma ten serwis, fh osttani mecz jaki pamiętam to właśnie z Gucciem jak go znokautował chyba 76 64 60 ale czy tu się zepnie z Gilem ktory rok temu dostal 06 06 02?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63
Selection: 2 (Result)

Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification

2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55
Selection: 2 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification

3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60
Selection: 1 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification


A teraz trzeba na piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Co wy pewni tej Martić? ; o

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Hellraiser
Chcę dorzucić właśnie
A co masz z pewek tongue ?

Mi z tej trójki by chyba Monti najbardziej odpowiadał. Brown raczej 3 setów nie wygra swoją grą z dobrym w wymianach rywalem.

oli #4370872 16/01/2011 04:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by oli
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić
Właśnie myślałem też o Haase ale jakoś nie mam do niego przekonania hmmm. Ja czekam jeszcze żeby kwalifikanci weszli do MD to pewnie sie coś dorzuci jeszcze Berdycha czy Bagiete smile

oli #4370876 16/01/2011 04:04
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by oli
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić

Dzięki ale mam właśnie Holendra, ogolnie mam dosyc dużą rzeszę zawodników ale jednak myślę jeszcze o jakimś jednym i zakańczam tworzenie tego kuponu.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Hellraiser
Chcę dorzucić właśnie
A co masz z pewek tongue ?

Mi z tej trójki by chyba Monti najbardziej odpowiadał. Brown raczej 3 setów nie wygra swoją grą z dobrym w wymianach rywalem.

Dzięki, tworzę jedną tasiemke a reszte dziele na duble, tryple moze jakies single etc.

Fish, Wawa, Haase, ARod, Djoko, Denko, Kolba, Soda, Isner, XMan, Giraldo, Conga

U buka który krecze uznaje jako zwrot.

No i tak wlasnie pierw najbardziej przychylalem sie do Montaniesa bo naprawde podniosl swoj poziom.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by vamo$
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63
Selection: 2 (Result)

Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification

2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55
Selection: 2 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification

3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60
Selection: 1 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification


A teraz trzeba na piwo

Coco przegra a i tak wejdzie cos czuje tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by vamo$
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63
Selection: 2 (Result)

Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification

2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55
Selection: 2 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification

3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60
Selection: 1 (Result)

Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification


A teraz trzeba na piwo

Coco przegra a i tak wejdzie cos czuje tongue
dobrze gada ! ja przeciw Sesil bym nie grał

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kto kogo dzisiaj killim?

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
J. Ouanna ?? do gry ?? Ktoś może sylwetkę Henryha przedstawić ??

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
jedno jest pewne, pogoda zapowiada sie ladna

JuN #4371321 16/01/2011 06:06
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jam ma Pivo, Dutrę i Narę

Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1