|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  otworz barek, kielona walnij, nadrobisz zaleglosci  sam bym sobie pochlal ale nauka studia nie pozwalaja  no juz stoi butelka mocnej cytrynowki obok dobre to miodowe ? wszedzie sie kupi ? niestety nie;-) ja kupuje ze strony Ciechana za 20 butelek plus dowóz 115złotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zawsze jak nam nie idzie to sedziowie nam nie sprzyjaja, w pilce noznej, w siatce, u Malysza a takze i w recznej  komentatorzy wiedza najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawie na ręcznej.
Ciekawie na siatce.
Do czego to dochodzi.
Emocje - Panowie - emocje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow to walnij moje zdrowie bo dzisiaj mam urodziny! Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow a z tym Juvciem,to miałeś rację DZIECIAK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
hehe jest i akagi, jaka linia hc bedzie na Szwedow ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
parodia dziś w wykonaniu naszej Repry i mimo,że prowadzą,ech
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Ardzentina +9,5 @2 promocja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow to walnij moje zdrowie bo dzisiaj mam urodziny! Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow a z tym Juvciem,to miałeś rację DZIECIAK ktore urodziny ? to zdrowko ja nie pisalem o nim, ze dzieciak - nic nie mam do Juvcia eee to jak takie slodkie piwko to nie dla mnie - bo faktycznie moze zamulac zoladek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
hehe jest i akagi, jaka linia hc bedzie na Szwedow ?  2,5 na Polaków pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
hehe jest i akagi, jaka linia hc bedzie na Szwedow ?  TAJEMNICA!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie znam się - Juvcio ( na overach ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow to walnij moje zdrowie bo dzisiaj mam urodziny! Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow a z tym Juvciem,to miałeś rację DZIECIAK ktore urodziny ? to zdrowko ja nie pisalem o nim, ze dzieciak - nic nie mam do Juvcia eee to jak takie slodkie piwko to nie dla mnie - bo faktycznie moze zamulac zoladek 36!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
grajus ja sam nie czytalem ale odkad jestem, to dosc ciekawie i "bogato" jest
a co tam akagi na siatce sie dzieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Ardzentina +9,5 @2 promocja  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
craax Małyszowi to nigdy nie wieje , według komentarzy Morgi skacze po naszym i już mu wieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow to walnij moje zdrowie bo dzisiaj mam urodziny! Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow a z tym Juvciem,to miałeś rację DZIECIAK stary dawno sie tak nie usmialem, Ty nawet nie potrafisz sie okreslic, wyrazic swojego zdania, oceniasz mnie, a sprawiasz wrazenie chlopczyka ktory recznym do jajek siega BRONIMYYYYYYY POLSKA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
i to sie nazywa wejscie i rzut z dystansu, alez piekielnie szybko to zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
grajus ja sam nie czytalem ale odkad jestem, to dosc ciekawie i "bogato" jest
a co tam akagi na siatce sie dzieje ? gniewny show  i nie tylko, każdy może mieć gorszy dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Dziekuje Panie Boze ze wyjechalem z Polski i ze nie musze ogladac tego dziadostwa na co dzien 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|