|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
slyszeliscie kiedys przesąd ze nie oblewa sie zdanego pawa jazdy? Prosze o odpowiedz osoby, ktore sie orientuja z wytlumaczeniem ze niby dlaczego sie nie oblewa  w sensie co sie moze stac jak sie obleje  To glupie ale jestem starsznie przesądny hehe pierwsze słyszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ivo, Montanies, Cuevas
konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ivo, Montanies, Cuevas
konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to? Chcesz na singla czy masz już jakiś kupon pewniaków i dorzucić coś chcesz o takim kursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AO zaczyna się z niedzieli na poniedziałek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
 liczę na peffki Grajus 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ivo, Montanies, Cuevas
konkretnie nie wiem co z tej trójcy wybrać chyba że macie coś lepszego niż to? Chcesz na singla czy masz już jakiś kupon pewniaków i dorzucić coś chcesz o takim kursie? Chcę dorzucić właśnie ale jak oglądałem Ivo z Rosolem i z Denko to mam mieszane uczucia czy on Dodiga chociaż raz przełamie, a same TB to będzie okrutnie. Montanies już jakoś wcześniej pokazywał że na hc czy na innych nawierzchniach niż cegła grać potrafi, a Brown jak Brown albo zagra jak zwykle i jakoś polegnie albo zdarzy mu się jakiś dobry mecz jak pierwszy set z Murrayem gdzie wyglądało to naprawdę dobrze. Cuevas no na hc też grać potrafi ma ten serwis, fh osttani mecz jaki pamiętam to właśnie z Gucciem jak go znokautował chyba 76 64 60 ale czy tu się zepnie z Gilem ktory rok temu dostal 06 06 02?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63 Selection: 2 (Result) Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification 2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55 Selection: 2 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification 3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60 Selection: 1 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification A teraz trzeba na 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Co wy pewni tej Martić? ; o
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
A co masz z pewek  ? Mi z tej trójki by chyba Monti najbardziej odpowiadał. Brown raczej 3 setów nie wygra swoją grą z dobrym w wymianach rywalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić Właśnie myślałem też o Haase ale jakoś nie mam do niego przekonania hmmm. Ja czekam jeszcze żeby kwalifikanci weszli do MD to pewnie sie coś dorzuci jeszcze Berdycha czy Bagiete 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hellraiser myślę że Haase możesz śmiało dorzucić Dzięki ale mam właśnie Holendra, ogolnie mam dosyc dużą rzeszę zawodników ale jednak myślę jeszcze o jakimś jednym i zakańczam tworzenie tego kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
A co masz z pewek  ? Mi z tej trójki by chyba Monti najbardziej odpowiadał. Brown raczej 3 setów nie wygra swoją grą z dobrym w wymianach rywalem. Dzięki, tworzę jedną tasiemke a reszte dziele na duble, tryple moze jakies single etc. Fish, Wawa, Haase, ARod, Djoko, Denko, Kolba, Soda, Isner, XMan, Giraldo, Conga U buka który krecze uznaje jako zwrot. No i tak wlasnie pierw najbardziej przychylalem sie do Montaniesa bo naprawde podniosl swoj poziom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63 Selection: 2 (Result) Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification 2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55 Selection: 2 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification 3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60 Selection: 1 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification A teraz trzeba na  Coco przegra a i tak wejdzie cos czuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
Bogomolov Alex (USA) vs. Dancevic Frank (CAN) 1,63 Selection: 2 (Result) Tennis - ATP - Australian Open - hard, Qualification 2. Llagostera Vives Nuria (ESP) vs. Martic Petra (CRO) 1,55 Selection: 2 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification 3. Vandeweghe Coco (USA) vs. Karatantcheva Sesil (KAZ) 1,60 Selection: 1 (Result) Tennis - WTA - Australian Open - hard, Qualification A teraz trzeba na  Coco przegra a i tak wejdzie cos czuje  dobrze gada ! ja przeciw Sesil bym nie grał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
J. Ouanna ?? do gry ?? Ktoś może sylwetkę Henryha przedstawić ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
jedno jest pewne, pogoda zapowiada sie ladna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jam ma Pivo, Dutrę i Narę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|