|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
dziś liczę na dobre występy 2 panów : Landertingera i Therezova..ruske tak jak AG napisał jest w formie rosnącej i to jest już widoczne wieć myślę , że dziś przy 2 strzelaniach i naprawe dobrym biego może być w czołówce nawet w pierwszej 6 ..
Dominik - przedwczoraj pechowe pudło bo gdyby nie to mogło być byc nawet zwyciestwo...miejsce w 10 jak najbardziej do gry po kursie 1,5
Schipulin - Mesotisch 1 ...austriak pogubił sie całkiem ja zagrma po kursie 1,7 na Schipe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Ktos wie czemu Fak nie biegl w biegu na 20 km?
Zastanawiam sie nad pograniem na Hofera po 1.8 - ewidentni mu sprint lezy
To samo zastanawiam sie na pogranie Ferrego z Sumanem po 1.72, ktory takze nie biegl 2 dni temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Ze wszystkim bym sie zgodzil oprocz tego Bergera  nie lubie przeciw niemu grac bo jest nieobliczalny !! Jesli akurat bedzie mial dzien konia na strzelnicy to Tcherezova zdmuchnie  o kur... ale nie wiedzialem ze az tak nieobliczalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja dzisiaj gram przeciwko Sleptsovej.
Helena Ekholm vs Svetlana Sleptsova... Helena Ekholm @ 1,61 Ladbrokes 6/10 Kaisa Makarainen vs Svetlana Sleptsova... Kaisa Makarainen @ 1,62 bet365 7/10
Nie wierze ze dzisiaj Slepa nie popelni jakis bledow na strzelnicy. O dziwo dobrze biegla na 15km. Dobre smary czy dzialanie dopingu z Ostersund ? Nie wiem. Wiem, ze dzisiaj Makarainen bedzie wysoko, a Ekholm stala dobra forma. U obu przewiduje po jednej karnej rundzie, wierzac ze Slepa walnie 2 lub 3 pudla. Makarainen w biegu lepsza, ale wlasnie daje do myslenia ten 15km Indywidualny. Ja Svete widze miedzy 10-20 miejsce, podczas gdy Kaise TOP 5 a Ekholm TOP7
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Race Specials (Lars Berger will lead after the 1st shooting) YES @ 1.65
Berger na starcie 21.7 sekund przwagi nad Martinem, 23.8 nad Ivanem, dalej Svendsen 47.4. Lars jeszcze kilka sekund dolozy na trasie i wbiegajac na strzelnice bedzie mial przewage ktora nawet przy 1 pudle pozwoli mu zachowac pozycje lidera po 1 strzelaniu. Warunki na strzelniy w Ruhpolding dobre.. przez ostatnie trzy dni obserwowalismy bardzo dobrze strzelania.. Lars to Lars wiadomo.. jednak w pozycji lezacej nie jest taki najgorszy... duzo gorzej wyglada to na stojaka. w takich warunkach 2 pudel raczej nie zrobi, choc to zadna pewka : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Miki Greis - Krzys Sumann [1] 1.55 BwinSumann sie popsul.. fatalne starty ostatnio.. mimo wielkiej sympatii jaka darze austryjaka nie widze szans aby mogl wygrac z bedacym w swietnej formie ostatnio niemcem. BIegowo Miki go deklasuje w tym momencie.. jezeli nie bedzie serii pudel na strzelnicy to bedzie izzzi  Wystarczy przesledzic starty po przerwie noworocznej obu panow jak na dloni widac jak wiele ich dzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Race Specials (Lars Berger will lead after the 1st shooting) YES @ 1.65
Berger na starcie 21.7 sekund przwagi nad Martinem, 23.8 nad Ivanem, dalej Svendsen 47.4. Lars jeszcze kilka sekund dolozy na trasie i wbiegajac na strzelnice bedzie mial przewage ktora nawet przy 1 pudle pozwoli mu zachowac pozycje lidera po 1 strzelaniu. Warunki na strzelniy w Ruhpolding dobre.. przez ostatnie trzy dni obserwowalismy bardzo dobrze strzelania.. Lars to Lars wiadomo.. jednak w pozycji lezacej nie jest taki najgorszy... duzo gorzej wyglada to na stojaka. w takich warunkach 2 pudel raczej nie zrobi, choc to zadna pewka : ) @riva gdzie ten wynalazek jest do pobrania??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
gdzie ten wynalazek jest do pobrania?? tobet, w zakladce 'wiecej zakladow' W poscigowym to na Norwegow trzeba stawiac, dobrze ssobie radza jesli chodzi o walke karabin w karabin. Pedziwiatr w Betsafe wyceniany jest na 5 z hakiem (zaklad 'rest of the field'), a reszta >10. Czy jest mozliwe aby Lars strzelil chocby te 17/20 ? Chcialbym napisac ze tak, ale bardzo watpliwe. Czuje ze jak bedzie wysoko to i tak na 4 strzelaniu sie posypie. Ja jednak nie skreslam go calkowicie i czekam na TOP 5/7/10. Mysle ze teraz ma spora szanse na cos wiecej. Jutro raczej gra na Svendsena i Boe. Te szybkobiezne norweskie pociagi w sam raz pasuja do tego wyscigu. Licze ze i tym razem odegraja znaczace role. U kobiet stawiam na Zaitseva, a na pewno nie PRZECIWKO. Czuje ze jutro Rosjanka TOP3 bierze na karabin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Kto wygra IBU Biathlon Men World Cup 2010/2011 - 12.5km Pursuit Ruhpolding Typ: M. Fourcade Kurs: 4.00 Buk: Ladbrokes Biathlon, Bieg pościgowy mężczyzn
Jako, że nic dwa razy się nie zdarza w dzisiejszym biegu pościgowym stawiam na zwycięstwo Martina Fourcade. Lars Berger miał wczoraj dzień konia i dzięki bezbłędnemu strzelaniu i tradycyjnej już świetnej dyspozycji biegowej wygrał bieg sprinterski. Powtórki w dniu dzisiejszym się nie spodziewam, gdyż strzelań będzie dwa razy więcej, a w dodatku będą one wykonywane przy dużo większej presji goniących zawodników. Tym samym naturalnym typem wydaje mi się zwycięstwo Martina Fourcade, który traci do Norwega 21.7 sekundy. W sobotę w biegu Francuz nie tracił zbyt wiele (miał czwarty czas ze stratą 13.2 podczas gdy taki Svendsen siódmy! ze stratą 20.8), dlatego też zakładam, że 2-3 pudła więcej Larsa powinny pozwolić "salamandrze" wskoczyć na pierwszą pozycję. Nie bez znaczenia jest również to, że Francuz w sobotnim starcie wypracował sobie sporo przewagę nad innymi rywalami, jak Boe czy Svendesen, którzy tracą do Fourcade ok. 25 sekund. Z kolei Tcherezov, którego oddech Martin będzie czuł na swoich plecach od samego startu pomimo świetnej dyspozycji strzeleckiej jest nieco gorszy w biegu od Fourcade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Lars Berger vs Christoph Sumann... Lars Berger @ 1,83 Ladbrokes 4/10 Pisze to z lekko drzaca reka. Berger to TOP 3 biegu, z reszta w TOP 3 mam samych Norwegow. Ale strzelanie to u niego pieta Achillesowa, kula u nogi itp. i wlasnie najwiekszze obawy mam tutaj. Sumann ma strate prawie 57 sekund, duzo. MUSI strzelac na '0' aby zblizyc sie do Bergera, ktory majac nawet 3/4 pudla jest w stanie spokojnie wyprzedzic go na trasie. Podsumowujac: Berger fanatstyczny bieg, strzelanie ->  Sumann strzela bardzo dobrze, bieg -> Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie. p.s. co ciekawe w sprincie kobiet triumfowala 'pedziwiatrowa' siostra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie. akurat w to nie wierze.. Lars nie bedzie strzelal na czysto, nie ma takiej opcji. Za to M. Fourcade juz calkiem mozliwe ze zakreci sie przy 18-19/20. W biegu, az tak ogromnje roznicy miedzy nimi nie ma. W zasadzie licze na 2 pudla wiecej Bergera i zwyciestwo Francuza w tej parze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie. nie widzę szans na zwycięstwo Bergera. 4 strzelania to po prostu za dużo. Może prowadzić po pierwszej zmianie, może być lepszy od Sumanna, ale aż tak dobrze by wygrać nie będzie. W świetnej formie jest Martin Fourcade, bardzo mocny Tcherezov a do tego dodać jeszcze trzeba Svendsena i Boe... Któryś z wymienionej czwórki na pewno poradzi sobie z Bergerem, dla mnie to oczywista oczywistość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
na początek pościgowy mężczyzn... Boe w top6 1.35 betsafe. Młody Norweg w świetnej formie, lider Pucharu Świata, najlepszy w klasyfikacji biegów pościgowych. Nie ma większych wpadek, dziś znów sporo powinien nadrobić szybkością strzelania do tego biegowo bardzo dobrze, myślę że w top6 będzie spokojnie. Tcherezov - Sumann 1 1.35 unibet. Widać że jest w wysokiej formie, strzelecko nie powinien zawalić, a forma biegowa dobra. 33 sekundy przewagi nad nie najlepiej biegającym Sumannem, powinien dać rade. Boe - Sumann 1 1.33 tipsport. Biegowo zbyt duża różnica między nimi, Boe spokojnie sobie z nim poradzi. M.Fourcade top6 1.38 tipsport. Według mnie główny faworyt do zwycięstwa, wyniki mówią same za siebie, lepszy biegowo od Tcherezova, czy faktycznie wygra nie wiem, zobaczymy, ale nie wierzę by mógł wypaść z szóstki, musiałby koszmarnie pudłować, co jest bardzo wątpliwe. no i z wyższych kursów podoba mi się Bergman - Stephan 2 2.35 betsafe. Biegowo i w indywidualnym i w sprincie lepszy Niemiec, jakoś Szwed mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, bardzo przeciętne występy, dlatego spróbuję za drobne bo Niemiec strzela przyzwoicie i typ jak najbardziej ma szanse wejść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Madzia Neuner @3.5 <ladbrokes> O zwycięstwo w dzisiejszym biegu powalczy moim zdaniem pierwsza startująca trójka czyli Berger, Henkel oraz Neuner. Pozostałe zawodniczki być może będą potrafiły wdrapać się na podium, jednak najwyższe miejsce pozostawiam dla jednej z wymienionych. Moim zdaniem będzie to reprezentantka gospodarzy, Madzia Neuner, mistrzyni olimpijska w tej specjalności. Będzie to dla niej pierwszy start w biegu pościgowym w tym sezonie. W Ruhpolding wygrywała już w sezonie 2008/2009. Magdalena oczywiście biega najlepiej ze stawki, a i na strzelnicy liczę dziś na jej dobry występ. Pogoda ma być ładna na trasie, bez opadów, bez wiatru. Patrząc na to jak Madzia leci po trasie, nawet przy dwóch pudłach powinna pozamiatać konkurencje i zwyciężyć. Berger? Chyba swój limit szczęścia już wykorzystała i dziś będzie pudłować. Henkel? Strzela tu bardzo dobrze, jednak podobnie jak Berger nie wierze, że będzie strzelała na czysto. W innych bukach @4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Swietne bety AG, dzieki za Stephana.. tez chcialem to grac i sie wahalem ostatecznie mnie przekonales : ) Szkoda Larsa.. on sie nigdy chyba nie zmieni  brawa dla Ferryego, choc kibicowalem Mikiemu. u kobiet kibicuje Madzi, Henkel zlapala wysoka forme.. ona bedzie jej glownym rywalem. Duza szansa ze obie stana na podium. mozna sprobowac w bet365 roznice zwyciestwa: 0-9.9 s. @ 4.50 10-14.9 @ 6.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ciekawa oferta u Tobet:
Shooting Special (H2H Prone/Standing Shooting)
Bjoern Ferry - Tomasz Sikora... Tomasz Sikora @ 2,05/2,25 8/10 i 8/10
Tomek bedzie biegl po chorobie. Watpie aby szybko biegl. Za to moze wolniej ale pewniej strzelac, a w obecnnym sezonie na prawde idzie zarobic na jego strzelaniu. Konkurent jesli ma swietny dzien to jest na '0', ale czesciej zdaza mu sie byc gorszym na strzelnicy. Wg mnie kursy warte ryzyka i wyzszej stawki. W szczegolnosci te na stojce.
Gralbym ten NA Summana, a PRZECIWKO Bergerowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ciekawa oferta u Tobet:
Shooting Special (H2H Prone/Standing Shooting)
Bjoern Ferry - Tomasz Sikora... Tomasz Sikora @ 2,05/2,25 8/10 i 8/10 mam pytanie: Czy ktos z Was zagral te zaklady? I jak zostaly rozliczone ? Czy Tobet/NB pozwolil zagrac za duze stawki >1k ? jesli nie tutaj, to prosilbym na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Marie Laure Brunet vs Svetlana Sleptsova... Marie Laure Brunet @ 1,72 LB 6/10
Ciekawa para w Ladbrokes. Osobiscie nie wystawilbym tego, a jak juz to kurs na Marie bylby <1,6. Dlaczego tak nisko? Francuzi dobrze sobie radza w Nowym Roku. Zadziwiajaco dobrze jezdza, co moze byc spowodowane dobrym wytrenowaniem lub dobraniem smarow. Ponadto, Brunet dobrze strzela, nie robi zbyt wielu bledow na strzelnicy i jest bardziej regularna. Sleptsova, slabiej biega, ogolnie Rosja slabo wypada i nie mam tutaj na mysli tylko biegi. Na strzelnicy roznie, raz swietnie i 100% raz kiepsko i potrafi po 'lezaku' byc wysoko, a potem z marszu 2/3 pudla i spada. Kurs na Slepa 2,0 nie reprezentuje dla mnie zadnego value, a Brunet mimo ze faworytka to i owszem. Ja wystawilbym Brunet z Zaitseva, a nie ze Sveta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
lool, a w toto Slepa jest faworytka 1,75 - 1,85. NIGDY  hmm... nie chce pisac ze to smieszne i drwic z oddmakerow, bo jakby tak Sveta wygrala z Marie. Ale ja uwazam ze dzisiaj Slepa nie bedzie w top10. A stawiac ja jako faworytke ? znalazl ktos zaklad na necie gdzie Brunet w parze ze Sleptsova jest dogiem ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|