|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
aaa, sorry,szlemy, to też wyjątek  Swoją drogą, jeśli będziecie kiedyś chcieli postawić na gracza nieregularnego przeciw młodemu Martinowi,to zastanówcie się 2 razy. To rzemieślnik,ale niewygodny obrońca, robiący duże postępy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Pivovarova na swoje gemy serwisowe chyba zapomina z fotelika wziac rakiete 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Martin mocnej broni ofensywnej nie ma żadnej. Nie z tego żyje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
A tam obrońca  Bardzo lubi atakować i lubi nieregularnych, to prawda. Gorzej jak trafi na do bólu regularnego rywala. Np. Gila, chyba tylko 2 czy 3 gemy z nim ugrał biedny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Owszem ma  Naocznie stwierdzone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
turnieje ATP są przereklamowane:P sporadycznie, no chyba, że to elektryzujący mecz. Jedyny wyjątek,to mecz z udziałem zawodnika np z dzika karta, pochodzącego gdzieś z zaświatów  a skąd te zafascnowanie drugą i trzecią ligą tenisową? jak czasami oglądami chelki (szczegolnie na ziemi) to mi sie zle robi czemu myslisz ze przereklowana jest 1sza seta atp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Owszem ma  Naocznie stwierdzone  atakując generuje dużo błędów,to nie jego bajka. Zresztą to typowy counter-puncher. Jedyne co mnie zainteresowało to ataki przy siatce - sporadyczne,ale dobrze je wybiera, a i volleye ma solidne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Aj kujwa pomyliłem zawodników  An. Martin tak - def. cp  An.Kuznetsov to ofensywny wariat  Tym razem masz szczęście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Pivo powrót z 5-2, oby pobudowana wzięła teraz seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
"Słowak idealnie wpasował się w schemat ulubionego rywala dla Gila - ani nie straszył serwisem, ani returnem, nie gra płasko tylko podnosi piłki z których Gil robił co chciał. An. Martin to defensywny counter-puncher z bardzo przeciętnym serwisem i pasywnym returnem. Z obu skrzydeł gra topspiny. W trakcie próbował zmienić taktykę, przyspieszając grę, próbując kończyć piłki, ale niestety zaczął popełniać błędy. Na plus w jego grze to na pewno dropshoty, ładne technicznie i skuteczne, tuż za siatkę. W momencie kiedy nie musi atakować jest regularny."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Arantxa Rus Coco Vandeweghe Stephanie Dubois Zarina Diyas Zuzana Kucova Vesna Manasieva Jamie Hampton Lesya Tsurenko Anne Keothavong 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
a skąd te zafascnowanie drugą i trzecią ligą tenisową? jak czasami oglądami chelki (szczegolnie na ziemi) to mi sie zle robi
czemu myslisz ze przereklowana jest 1sza seta atp? Droczę się trochę, bo w moim przypadku proporcje chall-atp to 90-10 Skąd, że najbardziej mnie kręci rozkładanie na czynniki pierwsze stylów gry zawodników,a tam są tylko perełki -to hobby, ale przy okazji mający decydujący wpływ na typowanie. A wyniki? one mnie interesują tylko w kontekście zainwestowanych pieniędzy, bo większość meczów, z tenisistami których poznaje mógłbym oglądać nie zerkając na cyferki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Aj kujwa pomyliłem zawodników  An. Martin tak - def. cp  An.Kuznetsov to ofensywny wariat  Tym razem masz szczęście  haha, no właśnie myślałem, że sobie jaja robisz:P /wiedz, ze byłem o krok od poważnej interwencji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Dimitrov mial 4-1 w tb i przegral
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Dimitrov 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Frank break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
a tak wogole to co sie dzieje z atym dmitrovem
w turnieajch atp chyba tylko dwa razy sie pokazal (jakis hard francuski i queens) i w obu dal bardzo dobre mecze z simonem z ktorym przegrl przez brak farta, a co sie dalej z nim dzieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Kavcic postanowił chyba mocniej potrenować przed turniejem głównym i przedłuża mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kavcic postanowił chyba mocniej potrenować przed turniejem głównym i przedłuża mecz  wczoraj mial dobry trening 7-6, 0-6, 6-0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|