|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
01:00 [color:"green"]Philadelphia 76ers(-6.5) - Milwaukee Bucks(+6.5)[/color] 02:00 [color:"green"]San Antonio Spurs(-7.5) - Denver Nuggets(+7.5)[/color] 02:00 [color:"green"]New Orleans Hornets(+7.0) - Sacramento Kings(-7.0)[/color] 04:30 [color:"green"]Phoenix Suns(-2.0) - Dallas Mavericks(+2.0) [/color]
Jako że pojawiły się juz kursy w expekt, zapraszam do dyskusji. Może troche się wyrwałem z tym tematem ale się nie mogłem doczekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Przeglądając oferte betandwin rzucił mi się w oczy under 219.5 w Phoenix Wszyscy pamiętamy że obie ekipy były super overowe ale patrząc na mecze przedsezonowe to Dallas mocno pracuje nad defensywą i nie traci już tyle punktów, inna sprawa że nie miał im kto tych koszy zbytnio rzucać (przeciwnicy raczej underowi) Skuteczność na początku sezonu szwankuje, najlepszy strzelec to Dirk Nowitzki 15.7
Drugi typ to under 200.5 w Philadelphi, Zespół gospodarzy osłabiony Dalembert, Chris Webber zagrali tylko po 2 mecze, Iverson nie zagrał w czterech ostatnich meczach i widać było od razu brak lidera i marną zdobycz punktową, twierdzi jednak że za nic nie opuści meczu otwarcia i będzie w pełni gotowy ( czy. zdrowy)
Jak to pisze to coraz mocniej się przekonuje żeby zagrać over 200.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wiadomo że pierwsze mecze to wróżenie z fusów ale od czegoś trzeba zacząć ciekawe na jak długo starczy zapału i pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Przeglądając oferte betandwin rzucił mi się w oczy under 219.5 w Phoenix Wszyscy pamiętamy że obie ekipy były super overowe ale patrząc na mecze przedsezonowe to Dallas mocno pracuje nad defensywą i nie traci już tyle punktów, inna sprawa że nie miał im kto tych koszy zbytnio rzucać (przeciwnicy raczej underowi) Skuteczność na początku sezonu szwankuje, najlepszy strzelec to Dirk Nowitzki 15.7 Tez mi sie to rzuca w oczy. Pzrede wszystkim stara w Suns Johnsona moze okazac sie kluczowa. Wprawdzie to swietny zawodnik w defensywie , ale rowniez bardzo pewny, nie pudlujacy z czystych pzoycji zawodnik i juz sloncom powoinno zabraknac 2-3 trojek. Z tego co mi waidomo odszedl chyba tez Richardson, to kolejne oslabienie obwodu, ktory przeciez byl zabojcza bronia Suns w zeszlym sezonie. W meczach przedsezonowych niczym nie wyroznil sie Jackson, a najlepszym sztrelcem zespolu byl Marion. Pprzypuszczalnie tez Nash juz nie bedzie mial takiego sezonu i podsumowywujac raczej watpliwe aby choc odrobine zblizyli sie to wyniku z popzredniego szonu. No i graja bez Stoudamire. Z kolei Dallas jak psial kolega mocno poprawilo defensywe. Jest Diop na centzre, ktory dobzre radzi sobie na tablicach i w bloku.Weteran Christie to raczej tez wzmocnienie def. Nowitzki nie blyszczy, Howard juz dawno nie blyszczal i chyba juz nie zacznie, a terry to zawsze rowny poziom. Raczej sie nie wychyla ani w jedna ani w druga strone. Zreszta napzreciwko siebie stana Nowitzki i Marion, a nawzajem poinni si dobzr przypilnowac wiec mecz faktycznie chyba bez fajerwerkow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam.Może znacie stronkę gdzie podawane śa jakieś szanse procentowe na zwyciezców w danym meczu i na zakłady under/over w NBA.Pozdrawiam i licże na Wasza pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
Witam.Może znacie stronkę gdzie podawane śa jakieś szanse procentowe na zwyciezców w danym meczu i na zakłady under/over w NBA.Pozdrawiam i licże na Wasza pomoc http://www.covers.com/sports/nba/nba_main.aspx zestwaienia procentowe podawane są w dniu meczów , a dzień przed przeważnie jest dyskusja nad meczami. @ Kewin co do stronki live z NBA moim zdaniem najlepsza jest z CBS http://cbs.sportsline.com/nba/scoreboard w zeszłym sezonie dużo korzystałem z tej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. A tak na marginesie linki do NBA są przyklejone w dziale USA Sports <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Pytanko: czy ktoś wie czy jakiś buk, oprócz Bet365, ma możliwość ustawiania handicapów i linii under/over? Chodzi mi o zmniejszanie i zwiększanie ilości punktów hcp i linii u/o wraz ze spadkiem i zwiększeniem kursu. Nie wiem czy jasno się wyraziłem, pewnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ale może ktoś to zrozumie i mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Z tego co pamietam to Fonbet... Pinnacle tez ma mozliwosc kupowania punktow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
W 5 dimes masz mozliwosc kupowania pkt i t ozdaje sie az do 10 pkt. W olympic z tego co pamietam do 8 pkt. Co do sprzedawania pkt to chyba royal lub wagerweb ma to w 5 dimes maja pleasers ale do tego mussiz dwie druzyny dobrac. jednak jesli idzie o teasery to monster teaser w 5 dimes nikt nie pobije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Dzięki chłopaki. Jeszcze 1 pytanko: 1] Czy w Pinnacle są zakłady gracz vs gracz?
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
nie sadze, ale pod wzgledem juice nie znajdziesz lepszego buka. inni jesli maja zanizony juice to zwykle w promocji jeden dzien w tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51 |
czesc! pamietam z zeszlego roku i jeszcze wczesniej ze pierwsze mecze byly typowo underowe (wchodzily pakiety underow przez pierwszy tydzien moze dwa , buki obnizali linie i po 10 dniach juz byl rzut moneta linia 211points jest bardzo wysoka nawet dla druzyn typoowo overowych na poczatek sezonu ale i kurs tez o tym swiadczy, jesli zagram to tylko undera i wybiore jeszcze jednego tak by 3,6 dalo pelna satysfakcje zarowno z wygranej jak i z porażki pozdrawiam wszystkich AK
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
No i prosze bardzo... obserwuje mecz ..[color:"red"] Phoenix - Dallas [/color] w Pinnacle...i co dało sie zauważyć....buk mniejszył linie... wczoraj jeszcze była 217.5 z ładnym kursem na under 1.894 ... dzis linia zjechała na dół --> 215 i kurs na under 1.943 ... ale wczoraj (jestem przekonany) promocje dał profek ... linia 220 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po kursie 1.665 (po odjeciu podatku) ... mimo że w zeszłym sezonie PHO kilka razy łamali wieksze linie... dziś niebędą w stanie .... ale linia 215 .. mysle tez warta zagrania na under.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Cześć.
Potrzebuje wyjaśniej dotyczących skrótów znajdujących się w tabelach.
Jeżeli ktos by mógł to nich napisze co oznaczają:
GB, PF, PA, STRK
Dziękuje
Pozdrawiam th0mas__ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6 |
Witam! W końcu nadszedł dzień na który wszyscy czekali (i nie mam tu na mysli "wszytskich swietych"...) Mam pytanie ocb w zakladach SPREAD? W becie jest +8 na Denver a na San Antonio -8,czy to oznacza ze typ na San Antonio wejdzie wtedu jak Ostrogi wygraja co najmniej 9 czy 17pkt ??? Prosze o odp. nie którym to pytanie moze wydac sie tendencyjne<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />, ale to bedzie moj pierwszy sezon grania przez internet.
76ers - Bucks under 198,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
phila bez dalamberta i greena drobny uraz ma iverson wystep webbera i korvera stoi pod znakiem zapytania milwaukee z powracajacym po kontuzji tj fordem nowymi nabytkami simmonsem welschem numerem jeden draftu bogutem i noiwym nabytkiem Magloirem dla mnie handicap 7 pkt na milwauke jak najbardziej wskazany
mysle ze jeszcze mozna "letko" pocwiczyc dallas sunsi bez JJ ,Q-richa i bez kontuzjowanego amare beda mieli naprawde ciezko a na dodatek kurs na mavericks 2.06
sacramento to dla mnie pewniak dnia ich ruchy kadrowe sa naprawde niezle i dlatego powinni sobie poradzic ze slabiutkimi szerszeniami
san antonio-denver najprawdopodobniej denver bez K_martina i Cambiego .....TIMI manu i tony poprowadza do zwyciestwa mistrzów NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
"Hej Hej .... tu NBA "
No to się doczekaliśmy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zanim przejdę do zakładów na dzisiaj to mała wzmianka o zakładach długoterminowych.
W niektórych bukach kursy na mistrzostwo zwróciły moją szczególną uwagę. @51 na Netsów i @17 na Pacers. Za minimalną stawkę...raczej dla zabawy... można spróbować.
Jeśli chodzi o dzisiaj to widze typ na under Suns staje sie masówką. Ja tam u/o rzadko grywam, zatem underek słońc dzisiaj jest poza moim zainteresowaniem.
Wogóle nie wiem czy jest sens obstawienia dzisiaj jakiegokolwiek meczu. Ja to najpierw musze poczuć klimat...a dopiero potem zastanawiać się nad tym kto wygra.
Sa za @1.30 ? Pewnie wygrają... ale po co to ruszać. Denver w meczach przedsezonowych byli chyba najlepszą ekipą NBA. Oczywiście presezon a sezon to 2 inne bajki, ale zawsze.
Carmelo, Camby, Miller i na ławce Karl ... młody zespol, który budowany jest w niezwykłą konsekwencją... może sprawić dużo problemów Mistrzowi.
Ktoś móglby powiedzieć, że SA nie straciło żadnego kluczowego gracza, a wzmonciło znacząco ławke ( Finley, van exel) więc powinno zmiażdzyć Nuggets. Może i tak będzie.
W pozostałych spotkaniach ekipa iversona powinna sobie poradzić, jednak kurs mało satysfakcjonujący... a spotkanie Kings no bet.
Reasumując ... zanim zacznie obstawaić NBA na dobre, musze sie zorientować na jakim etapie przygotowania przedsezonowego są poszczególne ekipy. Po samych transferach, nazwiskach i wynikach meczów przedsezonowych ciężko jest wyciągnąć jakieś odpowiednie wnioski.
Pozdro dla wszystkich fanów NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
p.s Pomimo tego, co napisałem wyżej... na jutro tripel NJN + Pacers + Miami wygląda naprawdę dobrze. Ale to dopiero jutro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Cześć.
Potrzebuje wyjaśniej dotyczących skrótów znajdujących się w tabelach.
Jeżeli ktos by mógł to nich napisze co oznaczają:
GB, PF, PA, STRK
Dziękuje
Pozdrawiam th0mas__ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> GB to games behind. W stanach tak to robia w tabelach ze biora dwie druzyny i porownuja liczbe wygranych i przegranych obu druzyn a nastepnie dziela to przez dwa. czyli dla przykladu Chicago 4 zwyciestwa i 3 porazki Atlanta 4 zwyciestwa i 4 porazki atlanta bedzie miala 0,5 GB w stosunku do chicago. PF to punkty zdobyte, PA punkty stracone, STRK to seria wygranych bdz przegranych pod rzad. Mam nadzieje, ze Ci to pomoglo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, trochę statystyk z poprzedniego sezonu dla dzisiejszych drużyn kolejno: drużyna; zwy-por; zwy-por(ATS); over-under
Milwaukee 30-52; 34-42; 44-35 Philadelphia 44-43; 38-44; 43-43
Denver 50-37; 48-36; 45-40 San Antonio 75-30; 59-44; 48-57
Dallas 64-31; 50-43; 43-52 Phoenix 71-26; 46-46; 59-36
Sacramento 51-36; 39-44; 48-38 New Orleans 18-64; 44-36; 40-42
============================================================
Teraz dzisiejsze linie otwarcia (dla porównania z obecnymi):
Milwaukee(+7,5) Philadelphia(-7,5) o/u (200,5)
Denver(+8) San Antonio(-8) o/u (190,5)
Dallas(+1,5) Phoenix(-1,5) o/u (220,0)
Sacramento(-7) New Orleans(+7) o/u (193,0)
============================================================
Typy "publiki" z godz 16:30 (typy zwierają zakłady na zwycięstwo proste i ATS) widać że w USA jeszcze analizują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zawartych zakładów 1340 Milwaukee 54% Philadelphia 46%
zawartych zakładów 1572 Denver 64% San Antonio 36%
zawartych zakładów 1450 Dallas 56% Phoenix 44%
zawartych zakładów 1041 Sacramento 74% New Orleans 26%
============================================================
Mam nadzieję, że to Wam pomoże. Oczywiście życzę Wszystkim udanego sezonu i sporo $$$$$$
Sam spróbuję pograć systemem, który kilka miesięcy temu opisywałem - przeciwko drużynom mającym trzy i więcej wyjazdów (są wyjątki jak zawsze) i na under (tu też).
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
o lini 220 punktów w Phoenix mozna już pomażyć, nie doczekałem się na under/over w expekt ale nie sądze żeby wystawili podobną. W unibet obecnie jest już 215 a ja tego nie biore mimo iż jet to dużo to jednak widze owczy pęd na under w tym meczu, wole się nie sparzyć na poczatku sezonu i sobie przeczekam.
Zagram za to delikatnie na Bucks, Phila osłabiona samym Iversonem meczu nie wygra a kurs ciekawy 3.55 unibet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|