|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
W tym temacie bedziemy grali tylko rozpis 2z3 z ewentualnymi pewniakami. Chciałbym aby do zabawy włączyło sie conajmniej kilku graczy. Podajemy typy z dziennym wyprzedzeniem. Czyli np. w niedziele typy na poniedziałek itd. ale nie później niż 22.00. Każdy gracz może podać tylko jeden typ o kursienie nie mniejszym niż 2.0 Po 22.00 postaram sie zrobić listę typów i nastepnie każdy z graczy bedzie mógł zdecydować które typy oststecznie wejdą do gry. Wchodzą trzy które dostana najwięcej głosów. Jeżeli zdarzy się że jakiś typ otrzyma powyżej 90% wchodzi na pewniaka a kolejny czyli czwarty wchodzi do rozpisu. Przykład: Dnia X gracze wytypowali np. 7 typów 1.a 2.b 3.c 4.d 5.e 6.f 7.g to punkatacja bedzie od 1 do 7 przy czym 7 to bedzie ocena najwyższa. Jak bedzie 16 typów to 16 bedzie najwyższą oceną itd. Najniższa zawsze jeden. Nie przyznajemy żadnych jednakowych ocen. Nie kierujemy sie uprzedzeniami doinnych userów. Typujemy wszystkie możliwe dyscypliny i rodzaje zakładów. TYPUJEMY w STS albo Totomixie tę sprawę możemy rozstrzygnać jakimś małym głosowaniem. Mam zamiar udowodnić przy Waszej pomocy że z pomocą jednego błędu na porządnych kursach można złapać fest kase grając za zwiększoną stawkę. Ja gram taki rozpis za 99zł i przy trafieniu 3 typów bez pewniaka po kursie 2,0 mam na czysto 257,40 a nawet przy jednej kombinacji jest zwrot. Jeżeli się spręzymy i wypalą pewniaki a raczej pewniak to wtedy już jest naprawde miło. Jeżli ktoś ma jakieś lepsze propozycje zwłaszcza co do grania pewniaka to prosze o sugestie - wszystko żeby ograć buka. Pozdrawiam i do roboty. Proponuje zacząć od wtorku na LM. Proszę o wpisywanie się wraz z typami na wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64 |
02/11/05 Coventry - Stoke Mistrzostwo Anglii typ:1 2.00 ..... expekt ..... by fijko.............................
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Dopiero co wróciłem do chaty a jak widze albo wszyscy powyjeżdżali albo temat nie trafił. Jak to drugie to szkoda, ale tak dla sportu dam typ na dziś wieczór chociaż i tak już dziś nici z zabawy.
Olympiakos Piraeus - Lyon 2,38 - 2
ten typ wiedziałem że zagram już z tydzień temu a czy przeczucie mnie nie myli zobaczymy wieczorem. Jak dla mnie Olimpiakos nie dorównuje Lyonowi w żadnej formacji a Lyon LM nie odpuszcza i pewnie powinien pojechać po 3 punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Olympiakos Piraeus - Lyon 2,38 - 2
szkoda że nie było więcej chętnych do zabawy wczoraj można było sklecić piękne 2z3 nawet z kapitanym pewniakiem. Mam nadzieje że może z czasem ..... Dzieki FIJKO za przyłączenie się do zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Olympiakos Piraeus - Lyon 2,38 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
szkoda że nie było więcej chętnych do zabawy wczoraj można było sklecić piękne 2z3 nawet z kapitanym pewniakiem. Mam nadzieje że może z czasem ..... Dzieki FIJKO za przyłączenie się do zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Na dziś nie widać wielu typów powyżej 2,0 a nawet w miarę pewnych o takim kursie to już jak na lekarstwo. Mi spodobał się ten:
Lille - Manch.Utd. (1p.) 2,00 - X
Prosze dajcie coś do południa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
witam!!! moze warto sie zastanowic nad pozycja z profka ( pojedynek): ARSENAL- BARCELONA 2 2,25 BREMA-JUVE 1 2,0 pozdrawiam i zycze powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
witam!!! moze warto sie zastanowic nad pozycja z profka ( pojedynek): ARSENAL- BARCELONA 2 2,25 BREMA-JUVE 1 2,0 pozdrawiam i zycze powodzenia. Naprawe wielkie dzięki i zapraszam częściej ale PROŚBA [color:"red"] PROSZĘ TYLKO O JEDEN TYP KAŻDEGO [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
No zbyt wiele osób dziś się nie wychyliło z typami ale bedę dobrej myśli na przyszłość.
2z3 na dziś
Lille - MU 1poł. 2,00 - X Coventry - Stoke 2,10 - 1 Southampton Cr.Pallace 3,05 - X Pewniak Barcelona - Panatinaikos 1,25 - 1
Stawka 30zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Lille - MU 1poł. 2,00 - X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Coventry - Stoke 2,10 - 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Southampton Cr.Pallace 3,05 - X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pewniak Barcelona - Panatinaikos 1,25 - 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Stawka 30zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
2 z 3
A Frisk-Stavanger 1.77 1
Brondby-M.P.Tikva 1.46 1
B
Heerenveen-CSKA M. 2,34 2
Sevilla-Besiktas 1.6 1
C
Lens-Halmstad 2,58 x2
Hamburg-Stavanger 1.27 1 1
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 64 |
Middlesbrough FC - FC Dnipro Dnipropetrovsk Puchar UEFA typ:1 - 1.38 .............. expekt.........typ by fijko..............
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Sorki ale dziś nic nie skleciłem bo miałem ważne sprawy rodzinne. Ja zagrałem Basel-2 i weszło w Totomixie za 3,50 + do tego Karpata-2 i Midelsborough 1poł. Remisem - pierwsze dwa siadły pięknie a Midelsb. zobaczymy o 21,45 jak będzie przerwa. Ale i takniec z tego ponieważ na pewniaka dałem Linkoping z Hamburgeream i całkiem dobrze ale jeszcze do pewniaków dodałem Tappare starą rure i mnie wydymała przegrywając 1-3 z Assat. Grałem to za 30zł czyli nawet przy tej jednej kombinacji z Bazyleą i Karpatem byloby 163zł - po raz kolejny wywalił pewniak a to nie dobrze. Może jednak trzeba grać bez pewniaków za jeszcze większą stawkę. Jak myślicie?? Dzięki wszystkim którzy udzielają się w temacie jest nas narazie nie wielu ale ciesze sie że wogóle ktoś poświęca mi czas. Pozdraiwam gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Na dziś do rozpiskiu proponuje następujące typy: Burghausen - 1860 München 2 Bray - Derry - 2 Waterford U - Cork City - 2 lech -cracovia - x (ryzykowny) EISBAEREN-ISERLOHN 1/3 2,0 - 1 Trinec - Plzen 1 2.00 Deventer - Excelsior - 2 Ufa - Magnitogorsk - 2
Do pewniaków: Venlo VVV - EW Eindhoven 1 ROOSENDAAL-WAALWIJK - 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka