Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#43783 29/07/2003 19:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
a tak wogole na jakiej zasadzie dziala voucher?
bo jeszcze tego nie probowalem prosze po kolei napisac krok po kroku jesli ktos moze
thx

Bonus: Unibet
#43784 29/07/2003 19:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
a tak wogole na jakiej zasadzie dziala voucher?
bo jeszcze tego nie probowalem prosze po kolei napisac krok po kroku jesli ktos moze
thx i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla niego

#43785 30/07/2003 09:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NIE WIDZE PO ZALOGOWANIU W EXPEKT KUPONOW " w trakcie" czy ktos ma podobny problem? a moze kiedys mial? trwa to juz kilka godzin... Wyslalem maila do supportu.. mam nadzieje ze cos zrobia szybko ..

#43786 01/08/2003 00:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cze!
mam pytanko. Mam konto w banku śląskim i chcę przelać pieniądze na konto experta, co mam wpisać w "nazwa odbiorcy". proszę o pomoc
z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43787 01/08/2003 00:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
w nazwie odbiorcy wpisujesz IClear Ltd

#43788 01/08/2003 01:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
a ja chcialbym sie dowiedziec ile wy czekaliscie od momentu wplaty do banku kaski do momentu wplyniecia tej kasy na konto na expekcie.pytanie smieszne bo na stronce pisze ze od 1 doo 5 dni ...wiem wiem .....ale ta po porstu chcialem spytac jak u was to wygladalo bo wplacalem dzisiaj rano a chcialbm juz dzisiaj w nocy zrobic sobie bejsbolową jazde i nie wiem czy to mozliwe:)

#43789 01/08/2003 01:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
hej mam pytanko czy wplacajac jakis cash do expektu w kredyt banku w zlotowkach to czy majac konto w euro dokonaja zamiany?? Czy musze od razu wplacajac w banku zaniesc im euroski? ok dzieki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43790 01/08/2003 01:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich.Jestem nowy.Dlugo zastanawialem nad gra w Expekt.Dzisiaj poszedlem wplacic pieniadze o godz 17:00 a o 19:00 byly na moim koncie.Wplacale w Kredyt Banku

#43791 01/08/2003 01:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam
SR mi zazwyczaj dochodzi w ten sam dzień
Pozdrawiam

#43792 01/08/2003 02:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
o fak! no to ja moge juz sie zaczac martwic bo wplacalem miedzy 12 a 13 a pinindzy jak nie bylo tak ni ma na koncie na ex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#43793 01/08/2003 02:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
ja dzisaj wplacilem przed 18 w kredyt banku i na koncie byly o 21

#43794 01/08/2003 03:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
hmmm moze dlatego tak u mnie zwalnia bo ja nie wplacalem bezposrednio w kredyt banku tylko w pko przlewem na konto exepktu w kredyt banku. no nic ....ja musze czekac :/

co do jednego z poprzednich pytan to na stronce expektu znalazlem taie cuś:
"Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta(konta na ex) zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.00 PLN będzie odjęta od sumy depozytu. "

#43795 02/08/2003 03:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
Mam pytanko co expekt robi z przerwanymi meczmi ?
Postawilem na arizone a tu patrze mecz przerwany z powodu deszczu co z moja kasa aha przerwano przy stanie 1:1

#43796 02/08/2003 03:27
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Spokojnie popada i skoncza mecz, a jak nie skoncza to pewnie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43797 02/08/2003 03:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
Uff ciezar spadl mi z serca na noge az mi ulzylo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie dzieki

#43798 02/08/2003 22:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
Od srody przy otwieraniu strony expektu wyskakuje mi cos takiego
"Program Internet Explorer nie moze otworzyc miejsca internetowego www.expekt.com/slipmenu.jsp. [expekt.com] System nie odnalazl okreslonego pliku"
i nie otwiera mi sie w calosci ich strona
czy to tylko u mnie tak czy cos maja zwalonego ze swoja strona?

#43799 02/08/2003 22:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
u mnie wszystko dobrze chodzi

#43800 03/08/2003 08:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam! zasililem konto w expekt bo niedawno wyczyscilem.. ale zamiast 100 przelalem 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy takie sumki tez mozna ? Przy 1-wszej wplacie minimum przelewem wynosi 50 zl.. a co potem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ? czy potem sa jakies ograniczenia? dzieki za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro

#43801 03/08/2003 08:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Za każdym razem gdy robisz przelew bankowy to minimalna wpłata wynosi 50 zł. Niższych nie chcą "dopisywać" do konta. Będziesz musiał wpłacić te minimum i potem upomnieć się o te 10 zł.

#43802 04/08/2003 20:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla support w Expie za szybkie odpowiadanie na pytania itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1