|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
a tak wogole na jakiej zasadzie dziala voucher? bo jeszcze tego nie probowalem prosze po kolei napisac krok po kroku jesli ktos moze thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
a tak wogole na jakiej zasadzie dziala voucher? bo jeszcze tego nie probowalem prosze po kolei napisac krok po kroku jesli ktos moze thx i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla niego
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NIE WIDZE PO ZALOGOWANIU W EXPEKT KUPONOW " w trakcie" czy ktos ma podobny problem? a moze kiedys mial? trwa to juz kilka godzin... Wyslalem maila do supportu.. mam nadzieje ze cos zrobia szybko ..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze! mam pytanko. Mam konto w banku śląskim i chcę przelać pieniądze na konto experta, co mam wpisać w "nazwa odbiorcy". proszę o pomoc z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
w nazwie odbiorcy wpisujesz IClear Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
a ja chcialbym sie dowiedziec ile wy czekaliscie od momentu wplaty do banku kaski do momentu wplyniecia tej kasy na konto na expekcie.pytanie smieszne bo na stronce pisze ze od 1 doo 5 dni ...wiem wiem .....ale ta po porstu chcialem spytac jak u was to wygladalo bo wplacalem dzisiaj rano a chcialbm juz dzisiaj w nocy zrobic sobie bejsbolową jazde i nie wiem czy to mozliwe:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44 |
hej mam pytanko czy wplacajac jakis cash do expektu w kredyt banku w zlotowkach to czy majac konto w euro dokonaja zamiany?? Czy musze od razu wplacajac w banku zaniesc im euroski? ok dzieki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich.Jestem nowy.Dlugo zastanawialem nad gra w Expekt.Dzisiaj poszedlem wplacic pieniadze o godz 17:00 a o 19:00 byly na moim koncie.Wplacale w Kredyt Banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
Witam SR mi zazwyczaj dochodzi w ten sam dzień Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
o fak! no to ja moge juz sie zaczac martwic bo wplacalem miedzy 12 a 13 a pinindzy jak nie bylo tak ni ma na koncie na ex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
ja dzisaj wplacilem przed 18 w kredyt banku i na koncie byly o 21
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
hmmm moze dlatego tak u mnie zwalnia bo ja nie wplacalem bezposrednio w kredyt banku tylko w pko przlewem na konto exepktu w kredyt banku. no nic ....ja musze czekac :/
co do jednego z poprzednich pytan to na stronce expektu znalazlem taie cuś: "Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta(konta na ex) zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.00 PLN będzie odjęta od sumy depozytu. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
Mam pytanko co expekt robi z przerwanymi meczmi ? Postawilem na arizone a tu patrze mecz przerwany z powodu deszczu co z moja kasa aha przerwano przy stanie 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Spokojnie popada i skoncza mecz, a jak nie skoncza to pewnie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
Uff ciezar spadl mi z serca na noge az mi ulzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101 |
Od srody przy otwieraniu strony expektu wyskakuje mi cos takiego "Program Internet Explorer nie moze otworzyc miejsca internetowego www.expekt.com/slipmenu.jsp. [ expekt.com] System nie odnalazl okreslonego pliku" i nie otwiera mi sie w calosci ich strona czy to tylko u mnie tak czy cos maja zwalonego ze swoja strona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
u mnie wszystko dobrze chodzi
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam! zasililem konto w expekt bo niedawno wyczyscilem.. ale zamiast 100 przelalem 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy takie sumki tez mozna ? Przy 1-wszej wplacie minimum przelewem wynosi 50 zl.. a co potem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ? czy potem sa jakies ograniczenia? dzieki za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Za każdym razem gdy robisz przelew bankowy to minimalna wpłata wynosi 50 zł. Niższych nie chcą "dopisywać" do konta. Będziesz musiał wpłacić te minimum i potem upomnieć się o te 10 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla support w Expie za szybkie odpowiadanie na pytania itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka