|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
a co powiecie o meczu Arn? Arn pograła zajebiście 2 tyg temu, tylko ja bym nie wyciągał zbyt łatwych wniosków, MJM gra specyficznie, styl gry Arn będzie jej pasował, Arn nie bije wszystkiego mocno i liczy że może wejdzie jak wiele jednostrzałowców rosyjskich, czyli plus dla MJM, wszystko będzie zależało od serwu Marii i jej wycieczek pod siatkę, mi bliżej do gry na MJM do tego dołożę Klarę over 3,5 seta u Falli, Kavcicu i Riby Dolgo zgadzam się , Arn trafiła na Marię która waliła w aut wszystko , potem Julia a na koniec strzały Wicki. Martinez powinna być regularniejsza i wiadomo jak urozmaica swoją grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
grajus uważaj na Molik, ciężko się gra z Vinci i jak nie będzie jej piła wchodziła to nie obroni handi, wiem że spore te handi ale dla mnie zbyt ryzykowane,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
wiem , wiem że Roberta to regularna zawodniczka , ale myślę że Molik kilka swoich gemów spokonie natrzaska  Idę się przewietrzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
1 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - Bernard Tomic vs Jeremy Chardy (Liczba setów - Dwudrogowo) Powyżej 3.5 1.50 Brak Odbędzie się 2 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - Denis Istomin vs Jan Hernych (Liczba setów - Dwudrogowo) Powyżej 3.5 1.53 Brak Odbędzie się 3 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - David Nalbandian vs Lleyton Hewitt (Liczba setów - Dwudrogowo) Powyżej 3.5 1.50 Brak Odbędzie się 4 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - Juan Ignacio Chela vs Michael Llodra (Wygra mecz) Michael Llodra 2.10 Brak Odbędzie się 5 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - Michael Russell vs Matthew Ebden (Liczba setów - Dwudrogowo) Powyżej 3.5 1.50 Brak Odbędzie się 6 18/01/2011 Australian Open 2011 - Mężczyźni - Blaz Kavcic vs Kevin Anderson (Wygra mecz) Kevin Anderson 1.36 Brak Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
gdzie są zakłady na under/over 3,5 seta prócz bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458 |
Martic Ferrer Jankovic
bezpieczny tripelek na noc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jeszczę wrócę do Denko chłopak nie dał mi drugiej pensji czyli 1k no ale dzisiaj jedziemy dalej. Mysle ze Raonic, Jankovic, Ivanovic, Schnyder, Isner, Ferrer, Muller to fajne typy Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
raonic dzisiaj w pape, bez przesady.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
raonic dzisiaj w pape, bez przesady. No zobaczymy bo mecz jednak jak dla mnie ciekawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
co myslicie o Baghdatisie i Melzerze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
warto Agę na 2-0 po @3,00 brać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
a co powiecie o meczu Arn? Arn pograła zajebiście 2 tyg temu, tylko ja bym nie wyciągał zbyt łatwych wniosków, MJM gra specyficznie, styl gry Arn będzie jej pasował, Arn nie bije wszystkiego mocno i liczy że może wejdzie jak wiele jednostrzałowców rosyjskich, czyli plus dla MJM, wszystko będzie zależało od serwu Marii i jej wycieczek pod siatkę, mi bliżej do gry na MJM do tego dołożę Klarę over 3,5 seta u Falli, Kavcicu i Riby Dolgo zgadzam się , Arn trafiła na Marię która waliła w aut wszystko , potem Julia a na koniec strzały Wicki. Martinez powinna być regularniejsza i wiadomo jak urozmaica swoją grę. hahaha. rozbawiłeś mnie. Arn połyka waszą MJM. pozdro. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Alez podskoki na Sharapową z 1.10 na 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
warto Agę na 2-0 po @3,00 brać?  niespecjalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam, Grega Zemlia @ 6.4 Marcos ostatnio kreczował, czy coś mi się pomyliło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
warto Agę na 2-0 po @3,00 brać?  niespecjalnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Kavcic @3,2 też ciekawie wygląda, Andersson to w 85% serwis, po mojemu to Blaz go powinien zamęczyć.. nie rozumiem tego kursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Witam, Grega Zemlia @ 6.4 Marcos ostatnio kreczował, czy coś mi się pomyliło? a przeprraszam gdzie on ostatnio kreczowal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam, Grega Zemlia @ 6.4 Marcos ostatnio kreczował, czy coś mi się pomyliło? a przeprraszam gdzie on ostatnio kreczowal? to ja się pytam  jeśli niezbyt jasno sprecyzowane pytanie to przeczytaj raz jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458 |
Panowie waham się pomiędzy Jovanowski a Jankovic zaufać młodej czy doświadczonej?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|