Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by hokuy
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e
nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf
bzdura jak nie wiem co zaloz sobie konto u kazdego innego buka i graj bez prroblemu po co sie meczyc

Bonus: Unibet
JuN #4377897 18/01/2011 07:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by JuN
lopez, russel, garcia, mayer, anderson, ball, cilic, istomin, sela, chardy
kontrowersyjnie wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by JuN
lopez, russel, garcia, mayer, anderson, ball, cilic, istomin, sela, chardy
kontrowersyjnie wink

po wczoraj nic mnie nie zdziwi,

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
zapytam tak: co mi z tego odradzacie?

Anderson
Bellucci
Seppi
Jovanovski
Isner
Garcia Lopez
Clijsters 2:0

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
po ostatnim wyczynie Clajsters granie 2-0 to troszke szalenstwo moim zdaniem, ogolnie kurs na WIN jest malo zadowalajacy.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by hokuy
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e
nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf
nie wydaje mi się, żeby tak było, chyba że coś się zmieniło?
jak 2 lata temu ja to robiłem, to oczywiście można bez problemu przelać kasę na konto australijskie, a dopiero przy wypłacie z niego konieczna była weryfikacja ze skanem dowodu potwierdzonym notarialnie (ok 14 zł)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by hokuy
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e
nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf
moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba tongue

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Originally Posted by Vilaggio
zapytam tak: co mi z tego odradzacie?

Anderson
Bellucci
Seppi
Jovanovski
Isner
Garcia Lopez
Clijsters 2:0
odradzam Isnera piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ? smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by hokuy
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e
nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf
moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba tongue

kasa normalnie przetransferowana i można grać, wypłacić już jej nie moge, czyli tak jak piszecie przy powrotnym przelaniu pewnie ten notariusz

JuN #4377914 18/01/2011 08:04
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Originally Posted by JuN
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ? smile


właśnie... jaki był kurs przy stanie 4:1 dla bakkera w 3 secie?

JuN #4377915 18/01/2011 08:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by JuN
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ? smile

5.50

Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
zapytam jeszcze raz

macie moze problem ab sie zalogować do Unibet

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by hokuy
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by hokuy
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e
nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf
moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba tongue

kasa normalnie przetransferowana i można grać, wypłacić już jej nie moge, czyli tak jak piszecie przy powrotnym przelaniu pewnie ten notariusz
bardzo możliwe, nie załatwiałem tego więc nie wiem, przepraszam za wprowadzanie w błąd smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
Aga
Martic
Anderson
Ferrer
Dolgopolov
Ebden

boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by fac_et_spera
zapytam jeszcze raz

macie moze problem ab sie zalogować do Unibet

nie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
kursy na Isie ostro w dół...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
gdzie najlepsze kursiwa na tenis i mozna grac kombosy?? no i w $ by sie przydalo...

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Panowie wiadome jest jakie mecze bedzie pokazywał Eurosport?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Zulus
Originally Posted by JuN
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ? smile

5.50

chyba @23 widziałem w 3 secie

Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1