|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf bzdura jak nie wiem co zaloz sobie konto u kazdego innego buka i graj bez prroblemu po co sie meczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
lopez, russel, garcia, mayer, anderson, ball, cilic, istomin, sela, chardy kontrowersyjnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
lopez, russel, garcia, mayer, anderson, ball, cilic, istomin, sela, chardy kontrowersyjnie  po wczoraj nic mnie nie zdziwi,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
zapytam tak: co mi z tego odradzacie?
Anderson Bellucci Seppi Jovanovski Isner Garcia Lopez Clijsters 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
po ostatnim wyczynie Clajsters granie 2-0 to troszke szalenstwo moim zdaniem, ogolnie kurs na WIN jest malo zadowalajacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf nie wydaje mi się, żeby tak było, chyba że coś się zmieniło? jak 2 lata temu ja to robiłem, to oczywiście można bez problemu przelać kasę na konto australijskie, a dopiero przy wypłacie z niego konieczna była weryfikacja ze skanem dowodu potwierdzonym notarialnie (ok 14 zł)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744 |
zapytam tak: co mi z tego odradzacie?
Anderson Bellucci Seppi Jovanovski Isner Garcia Lopez Clijsters 2:0 odradzam Isnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba  kasa normalnie przetransferowana i można grać, wypłacić już jej nie moge, czyli tak jak piszecie przy powrotnym przelaniu pewnie ten notariusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ?  właśnie... jaki był kurs przy stanie 4:1 dla bakkera w 3 secie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ?  5.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
zapytam jeszcze raz
macie moze problem ab sie zalogować do Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
orientuje się ktoś może co jest nie tak u mnie z bf, chciałem obstawić tenis i wyskakuję przekroczyłeś limit zysków albo strat, nie wiem co ja przkroczyłem, ale mój zysk na tą chwile wynosi 36e nie możesz obstawiać imprez odbywających się w Australii jeśli nie masz środków na Koncie Australijskim, a żeby je odblokować musiałbyś załatwiać to u notariusza, a następnie z bf moze zrobic transfer na konto australijskie, a sprawy z notariuszem to jesli chcialby je wyplacic badz przetransferowac z powrotem na konto glowne chyba  kasa normalnie przetransferowana i można grać, wypłacić już jej nie moge, czyli tak jak piszecie przy powrotnym przelaniu pewnie ten notariusz bardzo możliwe, nie załatwiałem tego więc nie wiem, przepraszam za wprowadzanie w błąd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370 |
Aga Martic Anderson Ferrer Dolgopolov Ebden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
zapytam jeszcze raz
macie moze problem ab sie zalogować do Unibet nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
kursy na Isie ostro w dół...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
gdzie najlepsze kursiwa na tenis i mozna grac kombosy?? no i w $ by sie przydalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie wiadome jest jakie mecze bedzie pokazywał Eurosport?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ?  5.50 chyba @23 widziałem w 3 secie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|