|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
ale na Ferrera kurs poleciał  ja tam nie wiem  5zl zainwestowalem w niego to ma wygrac startował od ok. 1.35 ale cały świat gra Davida Jimmy też  zlodziejskie kursy  wczoraj moja tasma zostala zniszczona przez polowe tenisowych zarobasow, z przodujacym Denkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Panowie co sądzicie o Petrovej na dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
kursy na Isie ostro w dół... jak na fjuczersach  2 dni szły w górę, to teraz spadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
ale na Ferrera kurs poleciał  ja tam nie wiem  5zl zainwestowalem w niego to ma wygrac startował od ok. 1.35 ale cały świat gra Davida Jimmy też  zlodziejskie kursy  wczoraj moja tasma zostala zniszczona przez polowe tenisowych zarobasow, z przodujacym Denkiem  no Denko w świetnej formie w Doha a na Szlemie nawet gorzej niż źle czyli poniżej standardu  Mi Ivo "kończył" ako 32, więc trochę się wkurzyłem ale moja wielka wina - tego drewniaka się na szlemach nie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Bernard Tomic Matthew Ebden Richard Berankis Kimiko Date Krumm Ernests Gulbis ------------- 14.01
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie prosze doradźcie wyłuskałem narazie tyle: Jovanowski Gulbis Tomic- Chardy- over 3,5 set Dołgopolov
poradźcie! odrzucić coś zdecydowanie? jak tak to macie może jeszcze jakąś peffe wg was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
C.Vandeweghe -A.Cornet typ na Coco ? tylko to mi pozostało na kuponie da radę ?
ja ich prawie nie znam , cos mi sie Cornet o "uszy" obiło i sam sie teraz zastanawiam po co to dołozyłem na "czwartego"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ode mnie: ciężka: Dołgo i Potro, Ferrer, Stepanek junior ciężka: Iśka średnia: Seppi, Gulbis, Bagieta, Jankovic, Ivanovic, Martic, Conga junior średnia: Stepanek 3:0, Ferrer -6 lekka: Peng, Jovanowski, Ebden, Sweeting -2, Berankis, Giraldo -7, Bellucci w różnych kombinacjach takie cuda dużo :boksu:  mam nadzieję, że mało niestrawności rano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Panowie prosze doradźcie wyłuskałem narazie tyle: Jovanowski Gulbis Tomic- Chardy- over 3,5 set Dołgopolov
poradźcie! odrzucić coś zdecydowanie? jak tak to macie może jeszcze jakąś peffe wg was? wyrzuć Dolgopolova, kurs nieadekwatny do ryzyka Polecam Isnera i Vinci (WTA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Ilhan kozak pokryje hc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie prosze doradźcie wyłuskałem narazie tyle: Jovanowski Gulbis Tomic- Chardy- over 3,5 set Dołgopolov
poradźcie! odrzucić coś zdecydowanie? jak tak to macie może jeszcze jakąś peffe wg was? wyrzuć Dolgopolova, kurs nieadekwatny do ryzyka Polecam Isnera i Vinci (WTA) A dlaczego ten osobnik dla niektórych to peffa a dla innych totalne zło? jakieś pomysły  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
rozni ludzi rozne zestawy Panvitan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
Monflis dales dupy troszke wczoraj, ale ladnie wyciagnales mecz. Jaki kurs zlapales ? 100 ?  5.50 chyba @23 widziałem w 3 secie ja zagralem po 15 i do tego dorzucilem fisha i denke, ale wszyscy wiemy jak sie skonczylo! ako mialem 61! ale pozniej zlapalem kulikowa po 21 i zagralem za 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Panowie prosze doradźcie wyłuskałem narazie tyle: Jovanowski Gulbis Tomic- Chardy- over 3,5 set Dołgopolov
poradźcie! odrzucić coś zdecydowanie? jak tak to macie może jeszcze jakąś peffe wg was? wyrzuć Dolgopolova, kurs nieadekwatny do ryzyka Polecam Isnera i Vinci (WTA) wg mnie Dołgo dużo rozsądniejszy niż Vinci, jesli chodzi o relację kurs ryzyko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
Anderson, Ebden, Tomic, Istomin, Ball, Dolgopolov, Muller,Wawrinka, Gasguet, Berdych!
Martic, Larsson, Aga, Peng, Jankovic, Vandeweghe!
Ako 511!!!
grane grubo! dzisiaj okradamy bukow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
dobra ide umyc zeby i czekam na pierwsze pilki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
pograja czy pada w Melbern  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Panowie prosze doradźcie wyłuskałem narazie tyle: Jovanowski Gulbis Tomic- Chardy- over 3,5 set Dołgopolov
poradźcie! odrzucić coś zdecydowanie? jak tak to macie może jeszcze jakąś peffe wg was? wyrzuć Dolgopolova, kurs nieadekwatny do ryzyka Polecam Isnera i Vinci (WTA) wg mnie Dołgo dużo rozsądniejszy niż Vinci, jesli chodzi o relację kurs ryzyko czas pokaże.. to tylko tenis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Aga po 2-0 @3,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
pograja czy pada w Melbern  ? ulewa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|