|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Czyli jakis problem z neo . Zadzwon do nich w trakcie jak bedzie ci tak wolno sciagac oni sprawdza czy z twoim laczem jest wszystko ok . Mialem kiedys tez neo i bywal slaby transfer zadzwonilem technicy cos tam na lini poprawili i bylo ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
O to chodzi mniej więcej: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
A nikt nie jest wiecej podlaczony dosieci? Moze masz wifi i ktos kradnie? W ogole jest ne 1,3? Zawsze mi sie wydawalo ze jest zwykle 1 i tak mialem tyle ze z netii i w sumie moj transfer wynosil jakies 125kb u Ciebie wychodzi na obrazku ok 112 kbale wiadomo ze transfer skacze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Cześć, może troszke pod publike robiony program, ale czy oglądacie Wiem, co jem ?? Może wiecie skąd sciągnąć wszystkie odcinki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Cześć, może troszke pod publike robiony program, ale czy oglądacie Wiem, co jem ?? Może wiecie skąd sciągnąć wszystkie odcinki? Na Darkwarez.pl są pojedyncze odcinki ale nie wiem czy aktywne linki. Tam też ludzie piszą, że na http://vod.onet.pl/ można oglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
POtrzebuję skandynawską (Fiinl, Dania, Szwecja, Norwegia, ew Islandia)
karte typu prepaid do komórki( w stylu naszej heyah, play, taktak
itp). Ktos siedzi tam na miejscu i może pomóc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
gryzonko spróbuje z nim on tam mieszka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
pilnie potrzebuje jakiegos fragmentu serialu "pierwsza milosc" w ktorym jest aktorka Magdalena Margulewicz grajaca Stefani  naprawde pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Panowie potrzebuje pomocy matematycznej, mianowicie mam takie zadanko. Wiec wlaczamy zarowke 8 razy, prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie wynosi 9%. Oblicz prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie co najmniej 3 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Panowie potrzebuje pomocy matematycznej, mianowicie mam takie zadanko. Wiec wlaczamy zarowke 8 razy, prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie wynosi 9%. Oblicz prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie co najmniej 3 razy. musisz obliczyc prawdopodbienstwo przecinego zdarzenia tzn. policzyc sume prawdopodobienstw dla 0,1,2 nie wlączen i potem ta sume odjac od 1ki. w skrocie: prawdopoodbienstwo ze włączy się za kazdym razem jest (0,81)^8 właczy sie 7 razy i nie włączy 1 raz jest (0,81)^7*0,09 włączy się 6 razy i nie włączy 2 razy jest (0,81)^6 *(0,09)^2 sumujesz to i liczysz 1- (ta suma) i masz odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:
- zwykle zmierzenie tetna na ciele - pulsometr/sport tester
jeszcze jakies pomysly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:
- zwykle zmierzenie tetna na ciele - pulsometr/sport tester
jeszcze jakies pomysly? paluszki + zegarek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
toż wymieniłem to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Witam Pewno wielu uzywa programiku Internet Download Manager. Ktos wie jak sciagac z filesonica pliki? za kazdym razem chce sciagac pusta stronke?! Hotfile premium smiga ok, fileserver free smiga tez a fs nie chce  Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:
- zwykle zmierzenie tetna na ciele - pulsometr/sport tester
jeszcze jakies pomysly? VO2max..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Witam
potrzebuje porady albo propozycji jaki telefon wybrac na koniec umowy ... 1.Samsung Wave S8500 2.Sony Ericsson Satio 3.Sony Ericsson Xperia X10 4.Samsung Galaxy S i9000
telefon dla kobitki do dzwonienia smsowania i czasem pobuszowania po necie . Ja mialem ciagle Nokie wiec nigdy nie interesowalem sie tymi firmami prosilbym jesli ktos uzywa albo bawil sie o info . Dziekuje z gory Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
generalnie to wybór pomiędzy X10 i Galaxy ja mam Xperia i jestem zadowolony, aczklwiek oba telefony są dosyć słabe do smsowania... touchscreeny nigdy nie były w tym specjalnie userfriendly  za to do neta bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mam problem z Cyfrą Plus. Mogę oglądać normalnie Canal+ Sport oraz Orange Sport Info, ale przy Canal+ Sport 2 czy Orange Sport pokazuje mi brak sygnału. Ogółem "brak sygnału" pojawił się na trzech kanałach, które powinny działać, w tym dwa wyżej wymienione.
Czy możliwe jest, że taki błąd jest winą anteny, czy to musi być coś po stronie Cyfry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Jaki masz tuner? Pierwsze co zrób, to wyszukaj kanały ponownie, automatycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Strong 6880. Wyszukiwałem ponownie, resetowałem ustawienia karty - nie pomogło.
Użytkuję Cyfrę od roku i do tej pory wszystkie te kanały działały bez zarzutu. Teraz zmieniłem mieszkanie i dziś miałem instalowaną antenę. Zastanawia mnie, czy skoro działa Canal+ Sport, to Canal+ Sport2 może nie działać właśnie z powodu anteny...
Kiedyś miałem coś podobnego z Eurosport 2. Miałem go w abonamencie, ale się nie wyświetlał. Po miesiącu problem zginął, ale w przypadku Orange Sport czy Canal+ Sport2 nie chcę sobie pozwolić na coś takiego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|