Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Czyli jakis problem z neo . Zadzwon do nich w trakcie jak bedzie ci tak wolno sciagac oni sprawdza czy z twoim laczem jest wszystko ok . Mialem kiedys tez neo i bywal slaby transfer zadzwonilem technicy cos tam na lini poprawili i bylo ok.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
O to chodzi mniej więcej:

[Linked Image]


Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
A nikt nie jest wiecej podlaczony dosieci? Moze masz wifi i ktos kradnie?
W ogole jest ne 1,3? Zawsze mi sie wydawalo ze jest zwykle 1 i tak mialem tyle ze z netii i w sumie moj transfer wynosil jakies 125kb u Ciebie wychodzi na obrazku ok 112 kbale wiadomo ze transfer skacze.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Cześć, może troszke pod publike robiony program, ale czy oglądacie Wiem, co jem ??
Może wiecie skąd sciągnąć wszystkie odcinki?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Skull
Cześć, może troszke pod publike robiony program, ale czy oglądacie Wiem, co jem ??
Może wiecie skąd sciągnąć wszystkie odcinki?

Na Darkwarez.pl są pojedyncze odcinki ale nie wiem czy aktywne linki.
Tam też ludzie piszą, że na http://vod.onet.pl/ można oglądać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
POtrzebuję skandynawską (Fiinl, Dania, Szwecja, Norwegia, ew Islandia)

karte typu prepaid do komórki( w stylu naszej heyah, play, taktak

itp). Ktos siedzi tam na miejscu i może pomóc?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
gryzonko spróbuje z nim
on tam mieszka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
pilnie potrzebuje jakiegos fragmentu serialu "pierwsza milosc" w ktorym jest aktorka Magdalena Margulewicz grajaca Stefani laugh naprawde pilne

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Panowie potrzebuje pomocy matematycznej, mianowicie mam takie zadanko. Wiec wlaczamy zarowke 8 razy, prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie wynosi 9%. Oblicz prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie co najmniej 3 razy.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by AdrBet
Panowie potrzebuje pomocy matematycznej, mianowicie mam takie zadanko. Wiec wlaczamy zarowke 8 razy, prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie wynosi 9%. Oblicz prawdopobienstwo ze zarowka nie wlaczy sie co najmniej 3 razy.

musisz obliczyc prawdopodbienstwo przecinego zdarzenia tzn. policzyc sume prawdopodobienstw dla 0,1,2 nie wlączen i potem ta sume odjac od 1ki.

w skrocie:
prawdopoodbienstwo ze włączy się za kazdym razem jest (0,81)^8
właczy sie 7 razy i nie włączy 1 raz jest (0,81)^7*0,09
włączy się 6 razy i nie włączy 2 razy jest (0,81)^6 *(0,09)^2

sumujesz to

i liczysz
1- (ta suma) i masz odpowiedz

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:

- zwykle zmierzenie tetna na ciele
- pulsometr/sport tester

jeszcze jakies pomysly?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Krystian
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:

- zwykle zmierzenie tetna na ciele
- pulsometr/sport tester

jeszcze jakies pomysly?

paluszki + zegarek wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
toż wymieniłem to grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Witam

Pewno wielu uzywa programiku Internet Download Manager. Ktos wie jak sciagac z filesonica pliki? za kazdym razem chce sciagac pusta stronke?! Hotfile premium smiga ok, fileserver free smiga tez a fs nie chce frown

Pzdr

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Krystian
Potrzebne wymienic SPOSOBY POMIARU INTENSYWNOSCI BIEGU:

- zwykle zmierzenie tetna na ciele
- pulsometr/sport tester

jeszcze jakies pomysly?

VO2max..

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Witam

potrzebuje porady albo propozycji jaki telefon wybrac na koniec umowy ...
1.Samsung Wave S8500
2.Sony Ericsson Satio
3.Sony Ericsson Xperia X10
4.Samsung Galaxy S i9000

telefon dla kobitki do dzwonienia smsowania i czasem pobuszowania po necie .
Ja mialem ciagle Nokie wiec nigdy nie interesowalem sie tymi firmami prosilbym jesli ktos uzywa albo bawil sie o info . Dziekuje z gory Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
generalnie to wybór pomiędzy X10 i Galaxy
ja mam Xperia i jestem zadowolony, aczklwiek oba telefony są dosyć słabe do smsowania... touchscreeny nigdy nie były w tym specjalnie userfriendly smile za to do neta bajka smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam problem z Cyfrą Plus.
Mogę oglądać normalnie Canal+ Sport oraz Orange Sport Info, ale przy Canal+ Sport 2 czy Orange Sport pokazuje mi brak sygnału. Ogółem "brak sygnału" pojawił się na trzech kanałach, które powinny działać, w tym dwa wyżej wymienione.

Czy możliwe jest, że taki błąd jest winą anteny, czy to musi być coś po stronie Cyfry?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Jaki masz tuner? Pierwsze co zrób, to wyszukaj kanały ponownie, automatycznie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Strong 6880.
Wyszukiwałem ponownie, resetowałem ustawienia karty - nie pomogło.

Użytkuję Cyfrę od roku i do tej pory wszystkie te kanały działały bez zarzutu. Teraz zmieniłem mieszkanie i dziś miałem instalowaną antenę. Zastanawia mnie, czy skoro działa Canal+ Sport, to Canal+ Sport2 może nie działać właśnie z powodu anteny...

Kiedyś miałem coś podobnego z Eurosport 2. Miałem go w abonamencie, ale się nie wyświetlał. Po miesiącu problem zginął, ale w przypadku Orange Sport czy Canal+ Sport2 nie chcę sobie pozwolić na coś takiego.

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1