Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Mówisz że już teraz przeciwko Agnieszce ?Chciałem ją do next przetargać jeszcze tongue

Z Ivety i Alisy skorzystam piwo

a co sądzisz o Dolgo i HC na Jovanovski +6

no i mój najlepszy debel Marcel i Robredo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by grajus87
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka

widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ?

Siara się nim zachwycał. Ciężki mecz do obstawiania.
nie zachwycał tylko stwierdził że Mayer bez formy bo gładko go koniu pojechał, a mecz byl juz jakies 1.5 tygodnia temu

nastepnego dnia koniu dostal szybkie baty od sody

nie wiem jak tam koniu stoi z jakością returnu, ja tu chyba zagram Jasia, rok temu koniu dostal tu 3-2 od Karlovicia,

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
kvitovej nikt nie rusza? kurs całkiem przyzwoity...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ale ja nie gram na Martic, tylko przeciw Adze. Jak tylko wystawili, to mi Magik na pw wysłał by szybko łapać, bo kursy polecą i stało się. Meczu Agnieszki nie widziałem, ale wszyscy przyznają, że źle wyglądała, zresztą nie dziwne, skoro miała na AO w ogóle nie grać.

Krótko mówiąc widzę value, ale w sumie to typowanie przeciw Adze rzadko mi się opłacało wink

Jak Aga wygra to się będę cieszył smile A jak przegra to będę miał pocieszenie grin


Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Za granica wszyscy graja Stepanka wink Ja sobie odpuszczam, juz mnie 2 razy urypal w tym sezonie.

Poczekam tez z Aga, Martic slaba jest, jesli Aga przejdzie to w nastepnej rundzie przypierdole tongue

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by grajus87
no dzięki Adam , rozwiałeś moje wątpliwości tongue

czemu grasz Peng ?

janka zle juz wygladala w 2 secie gdzie bylo 0-4 gdyby w 1 rundzie miala normalna zawodniczke a nie jakies cos z lapanki to juz by jej tu mysle nie bylo widzialem chwile mecz 2 seta nie zachwycala niczym a Peng w dosc silnej formie od poczatku sezonu tongue

Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
Originally Posted by młody gniewny
ale ja nie gram na Martic, tylko przeciw Adze. Jak tylko wystawili, to mi Magik na pw wysłał by szybko łapać, bo kursy polecą i stało się. Meczu Agnieszki nie widziałem, ale wszyscy przyznają, że źle wyglądała, zresztą nie dziwne, skoro miała na AO w ogóle nie grać.

Krótko mówiąc widzę value, ale w sumie to typowanie przeciw Adze rzadko mi się opłacało wink

Jak Aga wygra to się będę cieszył smile A jak przegra to będę miał pocieszenie grin

no ja z początku też identycznie rozumowałem crazy żeby grać przeciw Polce ale teraz po wnikliwej analizie widzę kto to jest Martic to nie widzę nic konkretnego a wręcz przeciwnie co do koleżanki z Chorwacji i nabieram im bliżej meczu Agi coraz większego przekonania że to Aga wygra tym razem 2-0 i będzie się po kontuzji rozkręcać z meczu na mecz a gra ze słabszą przeciwniczką niż 2 noc temu smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja pamiętam tyson, jak mówiłeś, że Koniu bieży jak młody mustang po preriach, z gracją na swoich racicach grin

mniej więcej tongue

Grajus, ty moje zdanie o Dolgo znasz, ale kurs jest mało atrakcyjny jak na niezłego rywala.

A o Jovanovski, właśnie sam nie wiem na co ją stać, dlatego odpuszczam.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Adam , Peng w solidnej formie ? nie powiedział bym , bo jedynie to jej regularność się może podobać

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ja zostaje przy

Portek + Janka + Llodra

ale jeszcze 1 mecz potrzebny raczej smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
No ludzie, chyba trochę nie doceniacie Martic. Nie, żebym chciał bardzo jej zwycięstwa, ale to bardzo zdolna zawodniczka, kwalifikacje przeszła jak burza i na szlemach też już się potrafiła pokazać ogrywając np. Aravane Rezai.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
pokazała na co ją stać w meczu z Wickmayer w Paryżu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by grajus87
Adam , Peng w solidnej formie ? nie powiedział bym , bo jedynie to jej regularność się może podobać

a czego ty oczekujesz ? Peng świetnie trzyma w korcie, jak Jankovic nie będzie trafiać, a robi sporo błędów to może mieć problemy. Chinka nie ma serwisu i kończącego uderzenia, ale dobrze returnuje i trzyma piłkę w korcie. Na rozregulowaną Serbkę może wystarczyć.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Vilaggio
kvitovej nikt nie rusza? kurs całkiem przyzwoity...

Jak przyzwoity, to...

Cała naprzód !!!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Kvitova to akagi gra na przysłowiowe udo wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ja niczego nie oczekuje , ale Peng na pewno mnie nie zachwyciła.

Wygrana z Kuzą o niczym nie świadczy bo sam grałem Chinkę.

a mecze z Wickmayer i Mattek słabe

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Petra ja pozamiata .

A kurs na Jankovic to jest jakis prezent mikolajowy.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Roanic bet dnia jak dla mnie ... Llodra go nie ma prawa zlamac ... grin dziwie sie Wam ze gracie Francuza po tak baziewnym kursie ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Grajek zaczynasz ze mną od jutra progresje przeciw Pushniacki ? smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by C18_adam
Roanic bet dnia jak dla mnie ... Llodra go nie ma prawa zlamac ... grin dziwie sie Wam ze gracie Francuza po tak baziewnym kursie ...

Nie porownojmy gowna z czekolada.

Miszel 3:0 w najgorszym przypadku 3:1.

Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1