|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Mówisz że już teraz przeciwko Agnieszce ?Chciałem ją do next przetargać jeszcze  Z Ivety i Alisy skorzystam  a co sądzisz o Dolgo i HC na Jovanovski +6 no i mój najlepszy debel Marcel i Robredo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka
widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ? Siara się nim zachwycał. Ciężki mecz do obstawiania. nie zachwycał tylko stwierdził że Mayer bez formy bo gładko go koniu pojechał, a mecz byl juz jakies 1.5 tygodnia temu nastepnego dnia koniu dostal szybkie baty od sody nie wiem jak tam koniu stoi z jakością returnu, ja tu chyba zagram Jasia, rok temu koniu dostal tu 3-2 od Karlovicia,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
kvitovej nikt nie rusza? kurs całkiem przyzwoity...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ale ja nie gram na Martic, tylko przeciw Adze. Jak tylko wystawili, to mi Magik na pw wysłał by szybko łapać, bo kursy polecą i stało się. Meczu Agnieszki nie widziałem, ale wszyscy przyznają, że źle wyglądała, zresztą nie dziwne, skoro miała na AO w ogóle nie grać. Krótko mówiąc widzę value, ale w sumie to typowanie przeciw Adze rzadko mi się opłacało  Jak Aga wygra to się będę cieszył  A jak przegra to będę miał pocieszenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Za granica wszyscy graja Stepanka  Ja sobie odpuszczam, juz mnie 2 razy urypal w tym sezonie. Poczekam tez z Aga, Martic slaba jest, jesli Aga przejdzie to w nastepnej rundzie przypierdole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
no dzięki Adam , rozwiałeś moje wątpliwości  czemu grasz Peng ? janka zle juz wygladala w 2 secie gdzie bylo 0-4 gdyby w 1 rundzie miala normalna zawodniczke a nie jakies cos z lapanki to juz by jej tu mysle nie bylo widzialem chwile mecz 2 seta nie zachwycala niczym a Peng w dosc silnej formie od poczatku sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452 |
ale ja nie gram na Martic, tylko przeciw Adze. Jak tylko wystawili, to mi Magik na pw wysłał by szybko łapać, bo kursy polecą i stało się. Meczu Agnieszki nie widziałem, ale wszyscy przyznają, że źle wyglądała, zresztą nie dziwne, skoro miała na AO w ogóle nie grać. Krótko mówiąc widzę value, ale w sumie to typowanie przeciw Adze rzadko mi się opłacało  Jak Aga wygra to się będę cieszył  A jak przegra to będę miał pocieszenie  no ja z początku też identycznie rozumowałem  żeby grać przeciw Polce ale teraz po wnikliwej analizie widzę kto to jest Martic to nie widzę nic konkretnego a wręcz przeciwnie co do koleżanki z Chorwacji i nabieram im bliżej meczu Agi coraz większego przekonania że to Aga wygra tym razem 2-0 i będzie się po kontuzji rozkręcać z meczu na mecz a gra ze słabszą przeciwniczką niż 2 noc temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja pamiętam tyson, jak mówiłeś, że Koniu bieży jak młody mustang po preriach, z gracją na swoich racicach  mniej więcej  Grajus, ty moje zdanie o Dolgo znasz, ale kurs jest mało atrakcyjny jak na niezłego rywala. A o Jovanovski, właśnie sam nie wiem na co ją stać, dlatego odpuszczam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Adam , Peng w solidnej formie ? nie powiedział bym , bo jedynie to jej regularność się może podobać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja zostaje przy Portek + Janka + Llodra ale jeszcze 1 mecz potrzebny raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
No ludzie, chyba trochę nie doceniacie Martic. Nie, żebym chciał bardzo jej zwycięstwa, ale to bardzo zdolna zawodniczka, kwalifikacje przeszła jak burza i na szlemach też już się potrafiła pokazać ogrywając np. Aravane Rezai.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
pokazała na co ją stać w meczu z Wickmayer w Paryżu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Adam , Peng w solidnej formie ? nie powiedział bym , bo jedynie to jej regularność się może podobać a czego ty oczekujesz ? Peng świetnie trzyma w korcie, jak Jankovic nie będzie trafiać, a robi sporo błędów to może mieć problemy. Chinka nie ma serwisu i kończącego uderzenia, ale dobrze returnuje i trzyma piłkę w korcie. Na rozregulowaną Serbkę może wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
kvitovej nikt nie rusza? kurs całkiem przyzwoity... Jak przyzwoity, to... Cała naprzód !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kvitova to akagi gra na przysłowiowe udo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ja niczego nie oczekuje , ale Peng na pewno mnie nie zachwyciła.
Wygrana z Kuzą o niczym nie świadczy bo sam grałem Chinkę.
a mecze z Wickmayer i Mattek słabe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Petra ja pozamiata .
A kurs na Jankovic to jest jakis prezent mikolajowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Roanic bet dnia jak dla mnie ... Llodra go nie ma prawa zlamac ...  dziwie sie Wam ze gracie Francuza po tak baziewnym kursie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Grajek zaczynasz ze mną od jutra progresje przeciw Pushniacki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Roanic bet dnia jak dla mnie ... Llodra go nie ma prawa zlamac ...  dziwie sie Wam ze gracie Francuza po tak baziewnym kursie ... Nie porownojmy gowna z czekolada. Miszel 3:0 w najgorszym przypadku 3:1.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|