Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by adingh
Wiem, że na pewno w unibecie i betsafe można wpłacać przez mb i wypłacać na konto, ale nie wiem czy się nie przyczepią jak wpłacisz i nic nie grając wypłacisz... dla pozoru możesz sobie zagrać Rafę za całą kasę i mieć ten 1% więcej i wypłacić tongue

ja na unibet wplacalem przez netellera i bez problemu wyplacalem na konto bankowe. Z tym ze nie byly to jakies duze sumy- maksymalnie 1k$.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Martic +3,5
Kvitova
Strycova / Benesova
Baranek over 33,5
Del Porto
Hernych +5,5

boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Jimmy
więc odpowiem, że szansa istnieje. Przy wpłacie z MB bukmacher raczej nie będzie miał myśli o praniu kasy, przecież zawsze mogłeś się rozmyślić z jakiegoś typu i muszą wypłacić Ci z powrotem Twoje pieniądze. Musisz tylko znaleźć buka, który umożliwia wpłatę i wypłatę kasy różnymi formami. Mi w tej chwili trudno powiedzieć, który coś takiego akceptuje - popytaj w supportach.
Wiem, że na pewno w unibecie i betsafe można wpłacać przez mb i wypłacać na konto, ale nie wiem czy się nie przyczepią jak wpłacisz i nic nie grając wypłacisz... dla pozoru możesz sobie zagrać Rafę za całą kasę i mieć ten 1% więcej i wypłacić tongue
w supporcie Ci nie powiedzą, bez jaj, to przecież jawny przyczynek do prania pieniędzy grin

p.s. w centrebet w 9/10 przypadków tak można wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
do porannych typów jeszcze taśma:
Stepanek @ 1.72 boks
Llodra over 3,4 seta @ 1.5 boks
Kleyba @ 1.14 boks
Nalbi boks
Dołgo -3,5 @ 1.85 boks
Melzer -1,5seta @ 1.19 boks
@ 7.9 ogień boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
a co masz z porannych typow Daniel wink?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
i jeszcze jedna laugh
Bellucci over 3,5 seta @ 1.64 boks
Muller over 29,5 @ 1.70 boks
Tomic over 3,5seta @ 1.48 boks
i Koniu raz jeszcze @ 1.72 boks
@ 7.12 boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Krystian
a co masz z porannych typow Daniel wink?
Del Potro @ 1.86 8/10

Dołgo + Conga 5/10

Llodra + GGL + Nalbi + Matkowscy 3,5/10

i gdzies tam taśma z ręczniej + WTA: Peer, Klejba + Zvonka + Koń w damskiej wersji wink ale to już 1,5/10

więc pograne grubo,
za cały dotychczasowy zysk z AO

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka

widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
choc teraz żałuję tego Llodry - Phau nie miał ponoć nawet 1 BP w Milosem...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
grajek odpal gadu smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka

widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ?


Społeczeństwo w zasadzie tak uważa,
chociaż optymizm ( tegoż Społeczeństwa ,
jest w zasadzie umiarkowany.

Podałem nastroje Społeczne na godz. 18.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by grajus87
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka

widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ?

Isner 7-6 3-6 7-6 2-6 14-12 grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no dzięki Adam , rozwiałeś moje wątpliwości tongue

czemu grasz Peng ?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
MARTIC-RADWAŃSKA - 2 1,48 (UNIBET) 8/10

mecze Martic:

Australian Open, 1R, 18.01.2011
✔ Martic - Ferguson 2:1
Australian Open, Q-3R, 15.01.2011
✔ Martic - Llagostera Vives 2:0
Australian Open, Q-2R, 15.01.2011
✔ Martic - Tomljanovic 2:0
Australian Open, Q-1R, 14.01.2011
✔ Martic - Brengle 2:0
Sydney, Q-R16, 09.01.2011
✖ Zahlavova Strycova - Martic 2:0
Sydney, Q-2R, 08.01.2011
✔ Martic - Savchuk 2:0
Sydney, Q-1R, 07.01.2011
✔ Martic - Patterson 2:0
Brisbane, Q-1R, 31.12.2010
✖ Hradecká - Martic 2:0
Dubai 2 ITF, R16, 15.12.2010
✖ Jovanovski - Martic 2:1
Dubai 2 ITF, 1R, 14.12.2010
✔ Martic - Bratchikova 2:0


ostatnie mecze Martic , na kolana nie powala rywalki jej z którymi wygrała też nie , co do 40letniej Date z która się Radwan męczyła to faktycznie po głębszym zastanowieniu jest ona wg mnie lepszą zawodniczką od Martic - gdy Radwańska leczyła się to Japonka wygrywała z Hantuchova, LI N,Stosur ,Peer,Sharapova,Pavlyuchenkova, i walczyła także ładnie z Ivanovic. Martic dostawała z nie- anonimowymi postaciami po dupsku równo , zagrałem wcześniej na Martic widząc grę Agi , ale po głębszym zastanowieniu i dokladnym przeanalizowaniu sytuacji zmieniam zdanie i uważam iż Martic to gorsza zawodniczka od wiecznie żywych Japońców - 40 lat to nic dla niej więc Aga dała radę po kontuzji i mam nadzieję , że teraz będzie lepiej i mówię wam Panowie

NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ !

gramy i kibicujemy Adze !


boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by grajus87
potrzebuje pomocy na temat meczu Stepanka

widział ktoś go w tym roku ? pokona drewno ?

Siara się nim zachwycał. Ciężki mecz do obstawiania.

Danielsan, ale kto to jest Phau wink

Te @1.5 na Llodrę wygląda w sumie nieźle.

Korci mnie czysta dwójka na Henrycha od rana, na razie wziąłem seta.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
tak jest szatex

ISIA PO MARZENIE ŻYCIA boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
łeb mi pęka i dziś nic nie wymyślę frown

Więc liczę na waszą pomoc laugh dawac peffy

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by grajus87
łeb mi pęka i dziś nic nie wymyślę frown

Więc liczę na waszą pomoc laugh dawac peffy

3 strona wink

a z ręcznej coś polecasz ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
młody pograłem póki co Tunezja -7
i na potem Rumunia -18

Australia to dno konkretne , grałem Dania -30 Chorwacja -26 to i Rumunia -18 bo moim zdaniem 10 goli na połowe to minimum.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
mlody napisz swoje argumenty za Martic bo bardzo mnie to ciekawi smile

Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1