|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Jak z wykluczeniami w meczu "przyjazni"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
dostal ktos zwrot za zaklad live w tobecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Co dzis pogrywacie spece od pilki recznej ? Grajus i reszta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Polska-Szwecja 2
świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.
Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.
Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.
Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.
W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.
Czas na pierwszy oklep.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Zgadzam się z Mcdziarzem zdecydowanie.Uważam podobnie i brak naszych dwóch zawodnikow nam nie pomoze w ewentualnym sukcesie. Po za tym Szwedzi nóż na gardle , pomoc sędziów.Kurs na Szwedów wygląda bardzooooooooo dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Polska-Szwecja 2
świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.
Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.
Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.
Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.
W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.
Czas na pierwszy oklep. To chyba nie wiele meczów Kadry Wenty widziałeś. A Szwecja to gra jakieś super zawody?? NO BET - tym bardziej, że styl Szwedzki z obroną 6-0 nam leży
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ej tam Panowie. Nie lepiej za drobne znaleźć jakiś zakładzik na naszych i poemocjonować się meczem? W meczu może być różnie i wcale nie uważam, że nasi mają słabą psychikę(doświadczenia z poprzednich imprez, przypomnijcie sobie Polska-Norwegia). Szwedzi w meczu z Argentyną pokazali jacy są mocni. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Chorwacja - Dania 1 @2.1  Serbia - Rumunia 1 @1.45  taki dubelek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ja tam zdecydowanie pobieram Brazylię , nie ufam w ogóle Japońcom i wygrana z Austrią z dupy wzięta . 2,10 mi odpowiada Potem piwko , chipsy i jazda Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
koreance mają jeszcze szanse na awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
ja tam gram samurajów, nawet gdy mocno przegrywają nigdy się nie poddają, a jak dobrze wejdą w mecz to nie ma zmiłuj tymbardziej ze brazylia to słabszy zespół od austrii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
koreance mają jeszcze szanse na awans? Iluzoryczne  Muszą zmucić Słowację i liczyć na porażkę Argentyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
przy czym korea gra mecz wczesniej niz argentyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
to moze lepiej over w meczu korei
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
to moze lepiej over w meczu korei over,over jak najbardziej gram grubo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
ja tam biore Slowacje 3/10  Korea i tak juz nie aw ... nie ma szans by Argentyna przegrala z Chile nie robmy jaj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
puki pilka w grze wszystko jest molzliwe a korea musi wygrac ,po ich meczu jest mecz argentyny wiec to argentyna bedzie wiedziec czy sie przemeczac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja tam biore Slowacje 3/10  Korea i tak juz nie aw ... nie ma szans by Argentyna przegrala z Chile nie robmy jaj ... Słowacja też nie awansuje, a gra taka biede, że szok, w meczu o nic tym bardziej im sie nie bedzie chciało, a Korea to inny naród, myslę że zółtki wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Korea + Gejzery + jednak Szwecja + Niemiaszki  2/10 i będę Dunom kibicował z Chorwatami, ale no-bet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|