Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 37 1 2 6 7 8 9 10 36 37
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Jak z wykluczeniami w meczu "przyjazni"

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
dostal ktos zwrot za zaklad live w tobecie ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Co dzis pogrywacie spece od pilki recznej ?

Grajus i reszta smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Zgadzam się z Mcdziarzem zdecydowanie.Uważam podobnie i brak naszych dwóch zawodnikow nam nie pomoze w ewentualnym sukcesie. Po za tym Szwedzi nóż na gardle , pomoc sędziów.Kurs na Szwedów wygląda bardzooooooooo dobrze.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by McDziarz
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.

To chyba nie wiele meczów Kadry Wenty widziałeś.

A Szwecja to gra jakieś super zawody??

NO BET - tym bardziej, że styl Szwedzki z obroną 6-0 nam leży

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ej tam Panowie. Nie lepiej za drobne znaleźć jakiś zakładzik na naszych i poemocjonować się meczem? W meczu może być różnie i wcale nie uważam, że nasi mają słabą psychikę(doświadczenia z poprzednich imprez, przypomnijcie sobie Polska-Norwegia). Szwedzi w meczu z Argentyną pokazali jacy są mocni.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Chorwacja - Dania 1 @2.1 grin

Serbia - Rumunia 1 @1.45

boks taki dubelek tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ja tam zdecydowanie pobieram Brazylię , nie ufam w ogóle Japońcom i wygrana z Austrią z dupy wzięta .

2,10 mi odpowiada

Potem piwko , chipsy i jazda Polska wink

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
koreance mają jeszcze szanse na awans?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
ja tam gram samurajów, nawet gdy mocno przegrywają nigdy się nie poddają, a jak dobrze wejdą w mecz to nie ma zmiłuj tymbardziej ze brazylia to słabszy zespół od austrii.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by _Bombel_
koreance mają jeszcze szanse na awans?

Iluzoryczne smile

Muszą zmucić Słowację i liczyć na porażkę Argentyny.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
przy czym korea gra mecz wczesniej niz argentyna

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
to moze lepiej over w meczu korei

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by _Bombel_
to moze lepiej over w meczu korei

over,over jak najbardziej gram grubo.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
ja tam biore Slowacje 3/10 grin

Korea i tak juz nie aw ... nie ma szans by Argentyna przegrala z Chile nie robmy jaj ...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
puki pilka w grze wszystko jest molzliwe a korea musi wygrac ,po ich meczu jest mecz argentyny wiec to argentyna bedzie wiedziec czy sie przemeczac

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Japonie ktoś rusza?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by C18_adam
ja tam biore Slowacje 3/10 grin

Korea i tak juz nie aw ... nie ma szans by Argentyna przegrala z Chile nie robmy jaj ...
Słowacja też nie awansuje, a gra taka biede, że szok, w meczu o nic tym bardziej im sie nie bedzie chciało, a Korea to inny naród, myslę że zółtki wygrają

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Korea + Gejzery + jednak Szwecja + Niemiaszki boks boks boks boks
2/10

i będę Dunom kibicował z Chorwatami, ale no-bet

Strona 8 z 37 1 2 6 7 8 9 10 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,030 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1