Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Wszyscy ktorzy nie doceniaja potencjalu przyszlej gwiazdy i TOP 10 Benny Tomica zostana dzisiaj okrutnie ukarani.
zawiało grozą !
ale ja zjem własne kapcie, jak on będzie w Top 10
Aczkolwiek też go pograłem.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Amir, ale nie dzisiaj, tzn. jutro o 1:05. Lopez wybije mu z glowy, na jakis czas, bycie gwiazdom. Poza tym chlopak 18 lat ma. Jak Felek nie sprzeda to wg mnie max 3-1
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Po pierwsze Delpo jest nieograny.Jak nie trzymasz rakiety w rece tak dlugo ciezko wejsc w rytm meczowy.Ogral Sele w 3.Swietnie.Ale pytam sie co to jest za rywal na dzien dzisiejszy ? Raz ze bez formy dwa Delpo lubi grac z takimi zawodnikiami.Bagieta nie bedzie bawil sie w przebijanie.Tylko bedzie atakowal od poczatku i jest o wiele bardziej regularny.Swietnie przepracowal zime.I zaprocentuje to w jego ulubionym turnieju w sezonie.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Bagieta wygladal nieswojo w pierwszym meczu, poczytajcie relacje... Z drugiej strony Del Porto bardzo duzo bledow, ciezki to mecz do obstawienia. W ogole jakos nie wiem co tu pograc. Zagralem Ferrer 3-0 + Kleybanova 2-0, a teraz mam bol blowy. Jutro lepsze mecze IMO.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wszyscy ktorzy nie doceniaja potencjalu przyszlej gwiazdy i TOP 10 Benny Tomica zostana dzisiaj okrutnie ukarani.
zawiało grozą !
ale ja zjem własne kapcie, jak on będzie w Top 10
Aczkolwiek też go pograłem.
To juz powoli mozesz sie przygotowywac psychiczie do tego ze bedziesz musial nasycic swoje usta najnowsza para kapci.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Amir, ale nie dzisiaj, tzn. jutro o 1:05. Lopez wybije mu z glowy, na jakis czas, bycie gwiazdom. Poza tym chlopak 18 lat ma. Jak Felek nie sprzeda to wg mnie max 3-1
Talent wygra z dziewczynka ubrana w garnitur mezczyzny.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ja tutaj nie widzÄ™ talentu.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ja tutaj nie widzÄ™ talentu.
Nie kazdy widzi wiecej niz inni.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Jakbym został zmuszony grac te mecze do bym grał Delpo x Lalo
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Jakbym został zmuszony grac te mecze do bym grał Delpo x Lalo
TY żyjesz
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
aha... peffka peff na jutro: Nalbi wieziieee Litwina. Ale nie wiem jaki tam stosunek tam bedzie.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Tomic 3:1 Marcos 3:1 Tak bedzie i nic tego nie zmieni
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Jakbym został zmuszony grac te mecze do bym grał Delpo x Lalo
o proszÄ™, coolbet
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
Panowie! Może ktoś odnieść sie do meczu naszej Iśki? czy warto spróbowac ze Martic ugra seta?
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Panowie! Może ktoś odnieść sie do meczu naszej Iśki? czy warto spróbowac ze Martic ugra seta?
chyba chciales zapytac raczej czy sfochowana ugra seta ..
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
co sÄ…dzicie o fyrstkach w deblu ?
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
akurat tu w Sydney Lalo z Delpo sobie fajnie pograli
Cypryjczyk to juz nie ten sam Cypryjczyk. Wimb z Lacko w 1 r. USO z Clementem w 1. AO z Zemlją tez bez szału. Jutro mecz ze wsazaniem na Delpo
Tomic jeszcze troche zaczeka na mecz z Nadalem na szlemie.
Tutaj bedzie jakna ostatnim USO 3 mecz Nadal-Lopez
Link skopiowany do schowka