Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 39 1 2 8 9 10 11 12 38 39
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
nie wiem skąd ta 3 sie wzieła tongue

Miało byc 3 runda chyba tongue

Tak młody na chwile wpadłem piwo smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
na unibecie na Martic +1.5 kurs w góre z 1.65 na 1.82 ktoś cos wie?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by spown19
co sądzicie o fyrstkach w deblu ?

kompletny brak formy ...kurs nie adekwatny ryzka porazki

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Becker Powyżej3.5s @ 1.53
Bernard Tomic @ 2.20
Michael Llodra @ 1.44
Carla Suarez Navarro+7.5 @ 2.00 boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;>

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
ale mowie to jakbym musiał czyli z pistoletm przy głowie Delpo x Lalo , choc mam to na jakims delikatnie pograne smile

A jak bedzie to jak zwykle wyjdzie w praniu

Powodzonka

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by ice18
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;>
tak, masz jak w banku.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Myslalem o hc na Cornet, Cirstee i Zakopalovej, ale odpuszczam ten dzien, mam nadzieje, ze nie bede zalowal wink Jutro lepsze mecze tongue

#4384365 20/01/2011 04:53
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by ice18
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;>
tak, masz jak w banku.
clijsters owszem, ale stosur gra dopiero o 9 rano

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
powitaćwink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Lyon
Becker Powyżej3.5s @ 1.53
Bernard Tomic @ 2.20
Michael Llodra @ 1.44
Carla Suarez Navarro+7.5 @ 2.00 boks
bez Tomica...Portek - Bagieta over 3.5 1.50
boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Vilaggio
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by ice18
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;>
tak, masz jak w banku.
clijsters owszem, ale stosur gra dopiero o 9 rano
racja, źle spojrzałem. Albo Jankovic, albo Peer na dwójce w takim wypadku. Oby Serbka

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Panowie ja jak z meczem peer.rumunka bez szalu. Widzial ktos mecz izraelitki?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
Kubot/Marach co myślicie Panowie ??

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Na jutro:
Del Potro 1,85
Lopez 1,76
Stepanek 1,81
Llodra 1,54
Becker 2,67
Martic 2,95


BTW zj.bał się czasownik na serwerze forumowym po tym całym uaktualnianiu

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
a rusza ktoś może Caroline Garcia? soczysty kurs, a japonka należy raczej do zawodniczek, które szybko odpadają...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Cześć, dlaczego wszyscy grają Del Potro? Koleś jest po kontuzji, w ostatnim 3 setowym meczu popełnił 52 niewymuszone błędy, miał mniej wygranych punktów przy serwisie rywala niż Sela. Jak widać ze statystyk grał dobrze jedynie w kluczowych momentach. Poprzedni wygrany mecz z F. Lopezem - również mniej punktów przy serwisie rywala, wygrał w TB. Z F. Mayer w całym meczu zdobył jedynie 9 punktów przy serwisie Niemca...

Nie wiem, oglądał ktoś mecz Bagiety z Zemlja? Gdyby nie to, że Baggy grał tak trudny mecz z takim ogórem to kurs ponad 2 na niego brałbym w ciemno

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
im bliżej meczu tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy to był jednak dobry pomysł na głównego beta z tym Portkiem.

Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ? wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
ja nie rozumiem tylu betów na stepanka.. gość mnie niczym nie przekonuje, jeśli isnerowi bedzie siedział serwis to spokojnie go pojedzie

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Originally Posted by Kamilosx
Cześć, dlaczego wszyscy grają Del Potro? Koleś jest po kontuzji, w ostatnim 3 setowym meczu popełnił 52 niewymuszone błędy, miał mniej wygranych punktów przy serwisie rywala niż Sela. Jak widać ze statystyk grał dobrze jedynie w kluczowych momentach. Poprzedni wygrany mecz z F. Lopezem - również mniej punktów przy serwisie rywala, wygrał w TB. Z F. Mayer w całym meczu zdobył jedynie 9 punktów przy serwisie Niemca...

Nie wiem, oglądał ktoś mecz Bagiety z Zemlja? Gdyby nie to, że Baggy grał tak trudny mecz z takim ogórem to kurs ponad 2 na niego brałbym w ciemno

ja gram dlatego, że zgodnie z rachunkiem prawdopodobienstwa o gorszy mecz w wykonaniu Del Potro będzie niezwykle ciężko smile

Strona 10 z 39 1 2 8 9 10 11 12 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1