|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
nie wiem skąd ta 3 sie wzieła  Miało byc 3 runda chyba  Tak młody na chwile wpadłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283 |
na unibecie na Martic +1.5 kurs w góre z 1.65 na 1.82 ktoś cos wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
co sądzicie o fyrstkach w deblu ? kompletny brak formy ...kurs nie adekwatny ryzka porazki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Becker Powyżej3.5s @ 1.53 Bernard Tomic @ 2.20 Michael Llodra @ 1.44 Carla Suarez Navarro+7.5 @ 2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
ale mowie to jakbym musiał czyli z pistoletm przy głowie Delpo x Lalo , choc mam to na jakims delikatnie pograne  A jak bedzie to jak zwykle wyjdzie w praniu Powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;> tak, masz jak w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Myslalem o hc na Cornet, Cirstee i Zakopalovej, ale odpuszczam ten dzien, mam nadzieje, ze nie bede zalowal  Jutro lepsze mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;> tak, masz jak w banku. clijsters owszem, ale stosur gra dopiero o 9 rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
powitać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Becker Powyżej3.5s @ 1.53 Bernard Tomic @ 2.20 Michael Llodra @ 1.44 Carla Suarez Navarro+7.5 @ 2.00  bez Tomica...Portek - Bagieta over 3.5 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
nie wiecie co pusci eurosport i eurosport 2 o 1 ? clijsters i stosur ? ;> tak, masz jak w banku. clijsters owszem, ale stosur gra dopiero o 9 rano racja, źle spojrzałem. Albo Jankovic, albo Peer na dwójce w takim wypadku. Oby Serbka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
Panowie ja jak z meczem peer.rumunka bez szalu. Widzial ktos mecz izraelitki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
Kubot/Marach co myślicie Panowie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Na jutro: Del Potro 1,85 Lopez 1,76 Stepanek 1,81 Llodra 1,54 Becker 2,67 Martic 2,95
BTW zj.bał się czasownik na serwerze forumowym po tym całym uaktualnianiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
a rusza ktoś może Caroline Garcia? soczysty kurs, a japonka należy raczej do zawodniczek, które szybko odpadają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Cześć, dlaczego wszyscy grają Del Potro? Koleś jest po kontuzji, w ostatnim 3 setowym meczu popełnił 52 niewymuszone błędy, miał mniej wygranych punktów przy serwisie rywala niż Sela. Jak widać ze statystyk grał dobrze jedynie w kluczowych momentach. Poprzedni wygrany mecz z F. Lopezem - również mniej punktów przy serwisie rywala, wygrał w TB. Z F. Mayer w całym meczu zdobył jedynie 9 punktów przy serwisie Niemca...
Nie wiem, oglądał ktoś mecz Bagiety z Zemlja? Gdyby nie to, że Baggy grał tak trudny mecz z takim ogórem to kurs ponad 2 na niego brałbym w ciemno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
im bliżej meczu tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy to był jednak dobry pomysł na głównego beta z tym Portkiem. Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
ja nie rozumiem tylu betów na stepanka.. gość mnie niczym nie przekonuje, jeśli isnerowi bedzie siedział serwis to spokojnie go pojedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198 |
Cześć, dlaczego wszyscy grają Del Potro? Koleś jest po kontuzji, w ostatnim 3 setowym meczu popełnił 52 niewymuszone błędy, miał mniej wygranych punktów przy serwisie rywala niż Sela. Jak widać ze statystyk grał dobrze jedynie w kluczowych momentach. Poprzedni wygrany mecz z F. Lopezem - również mniej punktów przy serwisie rywala, wygrał w TB. Z F. Mayer w całym meczu zdobył jedynie 9 punktów przy serwisie Niemca...
Nie wiem, oglądał ktoś mecz Bagiety z Zemlja? Gdyby nie to, że Baggy grał tak trudny mecz z takim ogórem to kurs ponad 2 na niego brałbym w ciemno ja gram dlatego, że zgodnie z rachunkiem prawdopodobienstwa o gorszy mecz w wykonaniu Del Potro będzie niezwykle ciężko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|