Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Conrad #4345716 08/01/2011 01:43
Dołączył: Mar 2009
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 8
Dlaczego wpłaty na MB nie są automatycznie księgowane?
Mam czekać 24h na kasę po każdej wpłacie, czy to jest normalne?
Wpłacam przez MB drugi raz po zmianie metody płatności i po raz kolejny nie ma kasy od razu.
Żenada

Bonus: Unibet
bake83 #4345730 08/01/2011 01:46
Dołączył: Mar 2009
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 8
Originally Posted by bake83
Dlaczego wpłaty na MB nie są automatycznie księgowane?
chodzi oczywiście o wpłaty przez moneybookers

bake83 #4352412 10/01/2011 01:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Panowie, jakbym dzisiaj wpłacił to mogę jeszcze dziś później część wygranej kasy wypłacić czy trzeba odczekać ileś dni? Jak można to czy trzeba się weryfikować i w ile na karte kasa dojdzie?

cool

Gaske #4352538 10/01/2011 01:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Mi ksieguje od razu bake83.

codi #4360146 12/01/2011 18:49
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Jak ogarnąć kursy aby były podane w normalnych jednostkach? Z góry dziękuję za pomoc papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wybrać polski język lub w ostateczności po lewej stronie na dole wybrać decimal odds.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
na samym dole menu z dyscyplinami masz opcje wyboru kursow

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Dziękuję panowie piwo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
Niech mnie ktos oswieci, szukam kursow na kwale AO i nie znajduje... Ladbrokes nie ma tego w ofercie?

VuLyNX #4368263 15/01/2011 09:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
raczej nie ma ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
dzieki za odpowiedz

VuLyNX #4383680 20/01/2011 00:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
NIE POLECAM TEJ FIRMY !

zarejstrowalem sie ze specjalnego linku zaklad bez ryzyka 150 zl...i musialem zagrac za laczna kwote 600 zl zeby napisac do nich o bonus. Dzisiaj to zrobilem i wyslalem...napisali mi ze tylko 50 zl sie nalezy bo promocja byla do 15 stycznia a link dalej byl i w ogole w regulaminie nie bylo daty !

Poza tym oferta slaba, na siatkowke wczoraj trzeba bylo dlugo czekac az wystawia chyba to byl ostatni buk ktory wystawil kursy

NIE POLECAM !

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
Co sie tak emocjonujesz jakbys grac zaczal od wczoraj.Ze zmiana oferty to prawda jak najbardziej .Byla dokonana na dniach wlasnie.Aktualna jest caly czas pod tym linkiem www.ladbrokes.com [ladbrokes.com] .Gdy sie rejestrowales strona jeszcze mogla nie wyswietlac poprawnej ,ale jesli twierdzisz ,ze tak bylo to otrzymasz taka jak widziales . Jutro to zalatwie bo dzis nie ma Michala.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Wczoraj jak zapisywalem sie do konkursu to rejstrowalem sie przez ten specjalny link i bylo jeszcze 150 zl...Pisalem z babka jakas z ladbrokes i powiedziala ze nic sie nie da zrobic.

Dzieki z gory

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
Dziwne bo wczoraj rano bylo zmieniane i powinno wyswietlac dobrze.Mniejsza o to .Widocznie sa osoby ,ktore moga wiecej od babek z live chatu . smile Nie uzywaj tego 50 co dostales , zmienia to na 150 .Nie umiem powiedziec dokladnie kiedy,ale pewnie do 48 godzin bedziesz mial na koncie to co powinienes .
Jesli nie bedzie do tego czasu to daj znac na PW

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
Pisza mi,ze uzyles juz tego 50 ,ale niech i tak bedzie ,ze wyjatkowo otrzymasz kolejny na 150 tylko ze wzgledu na to,ze faktycznie mogl byc jakis blad w wyswietlaniu strony

Jest to pojedyncza sytuacja gdyz zaklad trzeba postawic w dniu rejestracji .Aktualna oferta bonusowa jest wyswietlana zawsze pod podanym wczesniej linkiem i w tematach Typu Dnia .Kodem uprawniajacym do jej otrzymania jest kod MECZPL

Dwa wazne punkty :

Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników Ladbrokes, którzy podczas rejestracji wprowadzą poprawny kod promocyjny.

czyli w Promotion Code wystarczy wpisac MECZPL

Zakład kwalifikujący należy postawić w dniu rejestracji konta w serwisie Ladbrokes.

Opis promocji TUTAJ [ladbrokes.com]

Przy okazji zapraszamy do udzialu w konkursie TYP DNIA

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
cofam moje zle slowa o tej firmie...wszystko jest w porzadku i zwracam honor smile Jak ktos moze to niech usunie moj poprzedni wpis gdzie napisalem zle slowa o tej firmie pozdrawiam smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Troche za przeproszeniem do dupy maja tą oferte. Na przyklad skokow w ogole nie ma, albo ukryli je gdzies przede mną ;o

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Filippo - kursy na skoki byly od srody. W ofercie byly kursy na zwyciezce turniejow + dodatkowe na zwyciezce wszystkich 3 turniejow rozgrywanych w Zakopanem.
Skoki sa zazwyczaj dostepne w sekcji - sporty zimowe

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Co to za oferta w tych czasach co buk daje kurs tylko na V w danym konkursie?
Filippo dobrze prawi, w dniu zawodow nie bylo zadnych kursow na h2h itp - lekka zenada.

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,908 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1