Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#438531 01/11/2005 01:01
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Witam,jutro w nocy rusza NBA,liga marzeń,ale i wielu remisów, zaczne progres na X,na kilka drużyn,jako,że kursy na remis koło 15,a meczy sporo ,no i szansa powodzenia też nie tak mała. Stawek nie bede podwajał,ale zaczne od 2 zł i bede z kazdym meczem dokładał zeta na moich pupilków.
Z tego co przeglądałem statsy,to prawie każdy zespół w NBA miał remis w sezonie,niektóre nawet po kilka,meczy coprawda 82,ale myśle,ze warto czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Narazie mam dwa teamy do gry:
1.Detroit
2.Lakers

Zapraszam do podawania własnych typów,jeśli ,ktoś to gra,oraz do dyskusji o tego rodzaju grze.

Last edited by Experto; 03/11/2005 13:45.
Bonus: Unibet
#438532 01/11/2005 01:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Ja bym Ci jednak sugerowal normalna gre i powinienes na tym lepiej wyjsc.

#438533 01/11/2005 01:23
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Ja bym Ci jednak sugerowal normalna gre i powinienes na tym lepiej wyjsc.

no normalna gra w NBA to ma się rozumieć podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />,ale tak na boczku remisikami się pobawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#438534 01/11/2005 01:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
to podpytaj o typy amkwisha on jest ekspertem od wszelkiego rodzaju progresji.

#438535 01/11/2005 06:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
w ubiegłym sezonie w listopadzie było 17 remisów
a np.: w sezonie 2003-2004 - 14,
w sezonie 2002-2003 - 18,

powodzenia

#438536 01/11/2005 09:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ktoś tu pisał (z rok temu), że opłaca się stawiać na wszystkie mecze rozgrywane jednego dnia, bo w tygodniu jest kilka remisów. Próbowałem grać to w STS ale podatek i lenistwo wyleczyło mnie z tego. Teraz się nad tym zastanawiam. Kusi mnie klub STS.

#438537 01/11/2005 11:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Progresja na remis w NBA? Oj nie probowalbym tego,hehe

#438538 01/11/2005 16:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
kurs na remis w NBA powienien byc okolo 30 wtedy oplacalo by sie to grac.

#438539 01/11/2005 18:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
jaki procent wszystkich spotkan w sezonie w NBA konczy sie remisem?

#438540 01/11/2005 20:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
w ubiegłym sezonie (runda zasadnicza) na rozegranych łącznie 1228 meczy - 78 zakończyło się w regulaminowym czasie remisem. tj. 6,35 %
pozdrawiam

#438541 02/11/2005 06:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Pierwszego dnia, w NBA mamy dwa remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#438542 02/11/2005 17:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Dla zainteresowanych tematem:

Quote
Pierwszego dnia, w NBA mamy dwa remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Milwaukee-Philadelphia, Dallas-Denver
a w sezonie - 2002-03 listopad: Milwaukee 110, Philadelphia 105 (OT) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

np: Sezon 2004-2005 listopad - remisy

Indiana 109, Cleveland 104 (2OT)
Denver 94, Minnesota 92 (OT)
New Jersey 111, Chicago 106 (2OT)
Houston 104, Sacramento 101 (OT) - grają dzisiaj w nocy - kurs 15
Dallas 101, Golden State 98 (OT)
Detroit 99, LA Clippers 96 (2OT)
Philadelphia 108, New Jersey 100 (OT)
Cleveland 114, Phoenix 109 (OT)
Philadelphia 106, Indiana 104 (OT)
Miami 112, Milwaukee 110 (2OT)
Washington 110, Boston 105 (OT)
Miami 107, Utah 105 (OT)
Houston 91, LA Clippers 86 (OT)
Detroit 117, Charlotte 116 (2OT)
Golden State 115, New Orleans 109 (3OT)
Philadelphia 116, Washington 114 (OT)
Washington 114, Toronto 109 (OT) - grają dzisiaj w nocy - kurs 12 (w sezonie 2003-2004 remis)
New York 110, Atlanta 109 (OT)

powodzenia

#438543 02/11/2005 20:14
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
@aifedar
czy mozesz zdradzic skad masz tak doskonale statystyki ?

#438544 02/11/2005 20:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
@aifedar
czy mozesz zdradzic skad masz tak doskonale statystyki ?

Ode mnie je dostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#438545 02/11/2005 20:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
@aifedar
czy mozesz zdradzic skad masz tak doskonale statystyki ?

proszę bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.shrpsports.com/

powodzenia w typowaniach

#438546 02/11/2005 21:55
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gdzie gracie na "x" w nba ? bo widze tylko u naziemnych...

#438547 02/11/2005 23:06
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gdzie gracie na "x" w nba ? bo widze tylko u naziemnych...
w większosci netowych NBA jest bez remisów,więc ja gram u znaziemnych,inni pewno tyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a ja dziś zaczynam:Boston,Detroit,Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#438548 03/11/2005 00:45
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Quote
w większosci netowych NBA jest bez remisów,więc ja gram u znaziemnych[...]
tak mi sie wydawalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
a jakie sa warunki przy stawianiu? tzn ile zakladow na kupon trzeba?
pytam tylko z ciekawosci bo nie gram u naziemnych...

samych dogrywek zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a ja przyjrze sie remisom w pilce recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#438549 03/11/2005 06:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Quote
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gdzie gracie na "x" w nba ? bo widze tylko u naziemnych...
w większosci netowych NBA jest bez remisów,więc ja gram u znaziemnych,inni pewno tyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a ja dziś zaczynam:Boston,Detroit,Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Boston, Lakers - dzisiaj remisy

gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#438550 03/11/2005 14:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
a ja przyjrze sie remisom w pilce recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a co sądzićie o grze na remisy w siatke? albo tenis? i gdzie można to grać? jakie są kursy? 1 000 000? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1