|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83 |
Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs 7068 Szwecja-Polska 2 2.05 7107 Francja-Hiszpania 1 1.40 7433 Olympiakos-Fenerbahce Ulker 1 1.25 7353 Barcelona-Maccabi T.A. 1 1.25 8068 Rzeszów-Warszawa (1/4 finału) 1 1.30 8076 Kędzierzyn Koźle-Jastrzębie (1/4 finału) 1 1.40 8696 Berdych-Gasquet 1 1.37 8706 Robredo-Stakhovsky 1 1.70 8711 Roddick-Haase 1 1.15 9010 A.Radwańska-Halep 1 1.35 Termin ostatniego zdarzenia: 21.01.2011 Data i godzina zawarcia: 20.01.2011 11:53:12 Opłata/Stawka: 20.00 zł Kurs: 29.51 Maks. wygrana: 519.40 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
następny z Szarapovą po 1,35
przecież ona w tym roku gra bardzo słabo zgadzam sie  dzis Julia ja odprawi do domu  Grajek Ty mi powiedz ... czarna czy Petkovic .. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
6.50 na Delpo teraz  zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta To jest już końcówka 2 seta bm powiedział  3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No Julka musi , dla mnie to wygrać  Jak wytrzyma psychicznie to wygra. A Petkovic meczu nie ruszam.Skłaniałbym się lekko na czarną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
uu a taki ladny samochod mial nasz sasiad  zaczal pieknie 0;30 bp..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
6.50 na Delpo teraz  zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta To jest już końcówka 2 seta bm powiedział  3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo Wszystko wskazuje ze w tym secie szybko sie potoczy, dlatego napisalem ze koncówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tak samo Berdycha bym nie ruszał  Może jakiś większy HC na Rycha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk. a co sie stalo w Krakowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83 |
Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs 4959 AC Milan-Bari 1 1.32 6265 Eisbaren Berlin - Kolner 1 1.55 7070 Islandia-Norwegia 1 1.39 8084 Bydgoszcz-Częstochowa (1/4 finału) 2 1.75 8726 Monfils-Wawrinka 2 1.70 8706 Robredo-Stakhovsky 1 1.70 8955 N.Li-Zahlavova Strycova 1 1.15 8935 Azarenka-Sheepers 1 1.08 6415 Graz 99ers - Jesenice 1 1.55 7110 Serbia-Rumunia 1 1.42 Termin ostatniego zdarzenia: 21.01.2011 Data i godzina zawarcia: 20.01.2011 11:58:17 Opłata/Stawka: 10.00 zł Kurs: 39.32 Maks. wygrana: 346.00 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk. craax bywa. A co się ma udzielać ? Żeby na takie pytania odpowiadać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk. a co sie stalo w Krakowie? Wiślacy zadzgali nożem szefa Cracovii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk. a co sie stalo w Krakowie? Wiślacy zadzgali nożem szefa Cracovii  nie wiedzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
z Selą jak wygrywał to nie było narzekania na nadgarstek..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Amir i te jego prezenty swiateczne  Pogralem Jankovic, Llodre i Kleybe i nawet seta nie ugrali we trzech Dzis bedzie chyba lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
6.50 na Delpo teraz  zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta To jest już końcówka 2 seta bm powiedział  3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo Wszystko wskazuje ze w tym secie szybko sie potoczy, dlatego napisalem ze koncówka  Moim zdaniem to że się szybko potoczy wcale nie takie pewne. Wiem, że piszę w złym momencie, bo teraz DelPo blisko przełamania, ale wcześniej zagrałem zakład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kleybanova to jest cienka jak sik pająka i niech się bierze za pracę nóg
Bo każda piłka dłuższa i dziewczyna nie wie co zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83 |
Almagro - Ljubicic, jak gracie ten mecz? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka