Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 74 1 2 12 13 14 15 16 73 74
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs
7068 Szwecja-Polska 2 2.05
7107 Francja-Hiszpania 1 1.40
7433 Olympiakos-Fenerbahce Ulker 1 1.25
7353 Barcelona-Maccabi T.A. 1 1.25
8068 Rzeszów-Warszawa (1/4 finału) 1 1.30
8076 Kędzierzyn Koźle-Jastrzębie (1/4 finału) 1 1.40
8696 Berdych-Gasquet 1 1.37
8706 Robredo-Stakhovsky 1 1.70
8711 Roddick-Haase 1 1.15
9010 A.Radwańska-Halep 1 1.35

Termin ostatniego zdarzenia: 21.01.2011
Data i godzina zawarcia: 20.01.2011
11:53:12
Opłata/Stawka: 20.00 zł
Kurs: 29.51
Maks. wygrana: 519.40 zł

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by grajus87
następny z Szarapovą po 1,35

przecież ona w tym roku gra bardzo słabo

zgadzam sie grin dzis Julia ja odprawi do domu tongue

Grajek Ty mi powiedz ... czarna czy Petkovic .. ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by adingh
6.50 na Delpo teraz smile zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta

To jest już końcówka 2 seta bm powiedział wink
3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
nie będzie kreczu

Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No Julka musi , dla mnie to wygrać tongue Jak wytrzyma psychicznie to wygra.

A Petkovic meczu nie ruszam.Skłaniałbym się lekko na czarną

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
uu a taki ladny samochod mial nasz sasiad laugh
zaczal pieknie 0;30 bp..

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by adingh
6.50 na Delpo teraz smile zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta

To jest już końcówka 2 seta bm powiedział wink
3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo

Wszystko wskazuje ze w tym secie szybko sie potoczy, dlatego napisalem ze koncówka wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Tak samo Berdycha bym nie ruszał tongue Może jakiś większy HC na Rycha

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by kapela_87
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.
a co sie stalo w Krakowie?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs
4959 AC Milan-Bari 1 1.32
6265 Eisbaren Berlin - Kolner 1 1.55
7070 Islandia-Norwegia 1 1.39
8084 Bydgoszcz-Częstochowa (1/4 finału) 2 1.75
8726 Monfils-Wawrinka 2 1.70
8706 Robredo-Stakhovsky 1 1.70
8955 N.Li-Zahlavova Strycova 1 1.15
8935 Azarenka-Sheepers 1 1.08
6415 Graz 99ers - Jesenice 1 1.55
7110 Serbia-Rumunia 1 1.42

Termin ostatniego zdarzenia: 21.01.2011
Data i godzina zawarcia: 20.01.2011
11:58:17
Opłata/Stawka: 10.00 zł
Kurs: 39.32
Maks. wygrana: 346.00 zł

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kapela_87
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.

craax bywa.

A co się ma udzielać ?

Żeby na takie pytania odpowiadać ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by kapela_87
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.
a co sie stalo w Krakowie?

Wiślacy zadzgali nożem szefa Cracovii

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by kapela_87
co się z Craax'em dzieje ?? udziela się na forum ?? chodzi mi o to co się ostatnio stało w Krk.
a co sie stalo w Krakowie?

Wiślacy zadzgali nożem szefa Cracovii
frown
nie wiedzialem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
z Selą jak wygrywał to nie było narzekania na nadgarstek..

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Amir i te jego prezenty swiateczne grin

Pogralem Jankovic, Llodre i Kleybe i nawet seta nie ugrali we trzech laugh

Dzis bedzie chyba lepiej grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
dawaj POrtek

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by adingh
6.50 na Delpo teraz smile zagrać gdzie krecz zwrot i moze jeszcze sie mecz odwrocic to dopiero poczatek 2 seta

To jest już końcówka 2 seta bm powiedział wink
3-2 to w tej chwili połowa seta. jeszcze w tym secie może się mecz odwrócić, a jak będzie nadgarstek bolał to może kreczyk. zagrąłem lekko po 6.oo na Delpo

Wszystko wskazuje ze w tym secie szybko sie potoczy, dlatego napisalem ze koncówka wink
Moim zdaniem to że się szybko potoczy wcale nie takie pewne. Wiem, że piszę w złym momencie, bo teraz DelPo blisko przełamania, ale wcześniej zagrałem zakład wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Kleybanova to jest cienka jak sik pająka i niech się bierze za pracę nóg

Bo każda piłka dłuższa i dziewczyna nie wie co zrobić.


Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 83
Almagro - Ljubicic, jak gracie ten mecz? smile

Strona 14 z 74 1 2 12 13 14 15 16 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, burbon), 2,063 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,534
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1