Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4382944 19/01/2011 19:08
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
Witam

Czy ktoś z Was korzystał z bukmachera australijskiego Luxbet [luxbet.com] i weryfikował swoje dane? Z tego co można przeczytać na ich stronie nie jest to takie proste. Niestety nazbierało mi się tam trochę pieniędzy i muszę je jakoś wypłacić, wiec proszę o jakieś informację na temat weryfikacji danych.

Bonus: Unibet
digrez #4383928 20/01/2011 02:16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Musisz wydrukować ze strony formularz w który wpisujesz swoje dane, dokumenty które zamieszczasz (muszą być 2 np dowód i prawko) oraz dane osoby (Twój przyjaciel np nauczyciel, sędzia, policjant itp) który potwierdzi Twoje dane i zostawi swój nr telefonu, z którego i tak nie skorzystają. Najlepiej jak dokumenty potwierdzisz notarialnie koszt za całość ok 20pln. Dodatkowo powinny być przetłumaczone, ale to nie jest takie pewne bo przecież na naszych dokumentach są też napisy angielskie. Koszt tłumacza przysięgłego to ok 60 pln za stronę więc całkiem sporo. Możesz przetłumaczyć sam jak sądzę ale lepiej tego się dopytaj.

terkin #4384414 20/01/2011 05:15
Dołączył: Jul 2010
Posty: 187
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 187
później jeszcze tylko lecisz na pobieranie odcisków palców i już możesz wypłacać hura

void #4384424 20/01/2011 05:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
digrez, napisz później jak poszło

z o ® r o #4385255 20/01/2011 15:35
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
niedlugo beda chcieli probek moczu puke
az strach zakładac gdzies nowe konto frown a ja szukalem buka z bonusem, chyba trzeba odpuscic

terkin #4385611 20/01/2011 18:50
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
Z tym przyjacielem jest problem, ponieważ nie znam nikogo takiego kto pasowałby do listy "osób niezależnych". Jestem studentem i nikt z moich znajomych nie zdobył jeszcze wymaganego zawodu.

Co to w ogóle jest ten Referee Reference Number? Bo z tego co doczytałem się to w tym numerze tkwi główny problem.

digrez #4385838 20/01/2011 20:56
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
To wpisz koleżankę zaznacz, że jest teacher na pewno w śród studentów masz jakiegoś przyszłego nauczyciela. Oni i tak nie zadzwonią. Do mnie nie dzwonili i do mojego kuzyna też nie. Jak masz tam dużo kasy to idź do tłumacza przysięgłego i notariusza, będziesz tam miał dla nich 4 strony kopii dokumentów z pieczątkami państwowymi, że i tak będą nad wyraz usatysfakcjonowani.

terkin #4387190 21/01/2011 04:15
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 6
Sądzisz, że nie będą sprawdzali Reference Number? Na ich stronie jest jasno napisane, iż w przypadku niemożliwości potwierdzenia osoby podpisującej dokumenty na podstawie Reference Number będą dzwonili.

Z drugiej strony ciekawe czy w ogóle mają dostęp do baz danych z których mogli by na podstawie ich Reference Number określić tożsamość potwierdzającego dokumenty.

Będę coś kombinował.

digrez #4398429 24/01/2011 18:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
nie szkoda wam fatygi dla marnych 100 zielonych ?





Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1