Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28
akagi #4386502 21/01/2011 01:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
a pro po, co z tym autem i jego wlascicielem co mialo staranowac auto Tomasza C.? podobno mialo nalezec do kibica Wisly?

Bonus: Unibet
Amkwish #4386520 21/01/2011 01:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by Linc
brak profesjonalizmu w dzialaniu

przecież nie żyje więc jednak bylo profesjonalnie laugh

wybaczcie, ale całe te gadki kibicowkie to są na poziomie przedszkola, a i to raczej specjalnego...pochowac go na murawie bo oddał życie za klub laugh

na Wawel z nim laugh

jak pisałem posta to tez mi Wawel przeszedł przez myśl - w końcu swój do swego ciągnie laugh

Linc #4386537 21/01/2011 01:53
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Linc
a pro po, co z tym autem i jego wlascicielem co mialo staranowac auto Tomasza C.? podobno mialo nalezec do kibica Wisly?

Gdzieś czytałem, że wszystkie były kradzione.

Linc #4386539 21/01/2011 01:55
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Linc
a pro po, co z tym autem i jego wlascicielem co mialo staranowac auto Tomasza C.? podobno mialo nalezec do kibica Wisly?



Bezdomny #4386568 21/01/2011 02:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
oni spiewaja po polsku? bo cos tam co 2-3 slowo rozumiem? wink

Linc #4386692 21/01/2011 02:36
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ty to nazywasz śpiewem?

Linc #4387229 21/01/2011 04:22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Linc
a pro po, co z tym autem i jego wlascicielem co mialo staranowac auto Tomasza C.? podobno mialo nalezec do kibica Wisly?
Tak należało do kibica Wisły i jeszcze Małeckiego na kierowcę sobie wzięli tongue

akagi #4387410 21/01/2011 04:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Zastanawiam się co Wy tutaj roztrząsacie czy to porachunki gangsterskie/ narkotyki czy cokolwiek innego?
Wiadomość z najbardziej wiarygodnego źródła pojawiła się prawie na samym początku tego tematu...a Wy wklejacie sobie jakie wklejki z obiektywnych i prawdomównych mediów...

MagiK #4408932 29/01/2011 02:37
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,9016888,Pierwszy_kibol_RP.html

Przyjmowany na salonach i hołubiony przez władze Lecha Poznań przywódca poznańskich kiboli sponiewierał i opluł rodzinę z dziećmi, która przyszła na mecz otwierający pierwszy polski stadion gotowy na Euro 2012

Amkwish #4409212 29/01/2011 04:51
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Na Discovery Channel leci wlasnie program o polskich kibolach, teraz wlasnie o KRakowie mowia.

mat2000 #4409216 29/01/2011 04:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
To już naprawdę fakt oplucia jakiegoś jednego człowieka przez drugiego jest na tyle interesujący żeby pisać o nim artykuły i tak nad nim gorąco debatować?! Dla mnie autor tego żenującego artykułu jest większym idiota od tego całego Litara. Bo typa, który wali flegmę w twarz drugiemu nazwałbym chamem, burakiem czy prymitywem o tyle gościa co z takim zapałem opisuje sytuację i robi mega aferę z tego, że... ktoś na kogoś napluł nazwę skończonym kretynem dla którego ratunku już nie ma.

Pomysł za waleniem kulki w łeb z opluwanie też fajny!


mura #4409271 29/01/2011 05:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mura
Originally Posted by AGASSI
macho kurde pieprzony
napluł kobicie z dzieciakami w twarz ale dla wielu to IDOL blush

może jakiś kum kum Ci napisze, że jesteś mjentka faja bo nie powiesz tego hoolsom prosto w twarz grin

niektórzy po prostu mają zryte garnki, nic nie poradzisz - można jedynie zadbać o to by dziecko wyrosło na człowieka piwo

nic dodac, nic ujac

mat2000 #4409293 29/01/2011 06:31
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Na forum Lecha to jeszcze jest wielkie oburzenie ,czemu tylko naplul powinnien mu dac w ryj . blush

jbrach #4409295 29/01/2011 06:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
co było przyczyną?

Llama #4409351 29/01/2011 08:19
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Originally Posted by Ciągutka
co było przyczyną?



Nie wziął trąbki na mecz...


Czy to ważne ? Nawet jak by sobie coś przeskrobał to można to inaczej załatwić niż pluciem komuś w twarz, tak to się można było bawić w piaskownicy.A tym bardziej w strone kobiet, chyba że to taka pyrowa tradycja.

Wino #4409388 29/01/2011 10:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Wino
To już naprawdę fakt oplucia jakiegoś jednego człowieka przez drugiego jest na tyle interesujący żeby pisać o nim artykuły i tak nad nim gorąco debatować?! Dla mnie autor tego żenującego artykułu jest większym idiota od tego całego Litara. Bo typa, który wali flegmę w twarz drugiemu nazwałbym chamem, burakiem czy prymitywem o tyle gościa co z takim zapałem opisuje sytuację i robi mega aferę z tego, że... ktoś na kogoś napluł nazwę skończonym kretynem dla którego ratunku już nie ma.

A dla mnie Ty jesteś jednak większym idiotą. Przeczytaj ten artykuł. Teraz przeczytaj jeszcze raz. To, co w szóstym akapicie, i to co pod zdjęciem też. Teraz już rozumiesz, że nie tylko o flegmę chodzi? Nie rozumiesz. To jeszcze raz - akapit czwarty. No więc ten palant nie jest zwykłym śmieciem w szaliku jakiejś tam drużyny, tylko szefem Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców. Ma wpływ nie tylko na zachowanie zapatrzonych w niego nastolatków w barwach Lecha, ale także realny wpływ na parę istotniejszych dla milionowej rzeszy kibiców spraw. Czym zresztą sam troglodyta się chwali.
O tym, że jako właściciel firmy ma podejrzane układy z klubem, urzędem miejskim, a wkrótce zarzut za fałszywkę kryjącą ściganego za rozbój kumpla z trybun, nie będę już wspominał, bo jak znam życie zbędziesz to standardowym "żydowska gazeta kłamie, bo jest żydowska i kłamie". Ale poraża mnie doprawdy, że dla Ciebie i, jak słyszę, dla wielu innych w Poznaniu, wszystko jest OK.

bącki05 #4410030 29/01/2011 18:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by bącki05
Originally Posted by Ciągutka
co było przyczyną?

Czy to ważne ?

nakreśla okoliczności tego prostackiego zachowania. tyle.

jbrach #4410101 29/01/2011 19:15
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by jbrach
Na forum Lecha to jeszcze jest wielkie oburzenie ,czemu tylko naplul powinnien mu dac w ryj . blush

No i to faktycznie byłoby lepsze rozwiązanie. Jak już pisałem w innym temacie na stadionie nie ma demokracji. Facet pojawił się w miejscu, gdzie obowiązują pewne zasady. Naruszył je, a gdy został grzecznie wyproszony to zaczął się stawiać. Powinien dostać wpierdol, ale zasłaniał się dzieckiem, co było zwykłym frajerstwem. Jak ktoś przychodzi do was w gości i robi chlew i jeszcze się rzuca, gdy próbujecie go wyprosić to jak się zachowujecie? Koleś był najebany jak stodoła i taki o to przykład dawał swoim dzieciom. Biedna, sponiewierana przez kiboli rodzina. Śmiech na sali. Patologia z marginesu. Na miejscu koszernej gazetki bardziej bym się zastanowił jakim cudem ten pan wszedł na stadion, skoro ledwo trzymał się na nogach. No ale tego wam już lubujący się w chłopcach redaktor Żytnicki nie napisał. I żadnego opluwania kobiety też nie było. Całe zdarzenie widziałem osobiście w przeciwieństwie do gw. No ale, że niektórzy z was łykają każde spłodzone przez żydowską słowo jako prawdę objawioną to już wasz problem smile

kkslech #4410110 29/01/2011 19:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
laugh

Linc #4410112 29/01/2011 19:19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Linc
laugh


Z czego się smiejesz może faktycznie tam był i widział troche lepiej niż niektórzy za ekranów monitora ? smile

Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1