|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Doradźcie mi który bukmacher byłby najlepszy i najbardziej atrakcyjny (najszybsze przelewy, bonus od wpłaty) ?
Last edited by Experto; 01/11/2005 11:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
betandwin ma najlepszy live na swiecie, dobry bonus na start (140zł), ale pare tysiecy to za duzo na tego buka, od razu wali limity
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Myślę Gropek,że trudno będzie te dwa warunki pogodzić (mam na myśli granie wiekszymi kwotami i szeroka oferta live).Rzeczywiscie B&W ma bardzo dobry live,ale co a tego skoro szybku uprzykrzy Ci życie za sprawą limitów.Myślę,że warto przyjrzeć się bliżej betfair.Ofertę live na dany dzień znajdziesz na stronie głównej pod hasłem "in play today".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Znalazłem buka z dużą fertą live - playit. Co o nim sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Znalazłem buka z dużą fertą live - playit. Co o nim sądzicie ? to klon betandwin, jeden z dwóch których jeszcze nie zamkneli, odradzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Nirtz a jakie zamkneli?? bo najwyrazniej nie jestem w temacie. betoto, beteurope i playit żyją a co padło??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
beteurope od dzisiaj juz nie działa -> jest w betandwin, po za tym niedawno zamknęli jakieś 2 inne klony, pisał o tym zoRro, playit i betoto działa (jeszcze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Since Tuesday, 1 November 2005, beteurope.com has been operating in conjunction with their long-time partners, betandwin.com.
Faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
w betfair tez jest niezle z live, zalezy jakie dyscypliny chcesz grac
|
|
|
Link skopiowany do schowka